Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі двері до чого сниться?

Сонник білі двері до чого сниться?

Білі двері тлумачення сонника

Будь-яка двері у сні — ознака того, що перед сплячим в реальності виникне якесь перешкода, яка може перешкодити втіленню задуманого. Але сонник все ж уточнять, що таке тлумачення справедливо в тому випадку, якщо двері закриті. А до чого сниться розкрита та ще й білого кольору? Таке бачення трактується зовсім по-іншому.

Пророкування Міллера

На думку психолога Густава Міллера сон, у якому ви зупинилися біля білої двері квартири, будинки, де живуть батьки або минуло дитинство, обіцяє щастя, удачу, завдяки допомозі та підтримці близьких.

Бачення, в якому опинилися вночі, в дощ, та ще й без парасольки перед білосніжною дверима свідчить про наївності сплячого, схильності його до авантюр, участі в сумнівних проектах. Сонник попереджає, що подібне нерозсудливість може стати причиною неприємностей і бід.

Несподіванка — ось до чого приснилося, як біла дверцята раптово злетіла з петель.

Таємниці та секрети

Щоб точніше дізнатися, до чого сниться білі двері, потрібно пригадати, куди вона веде. Наприклад, якщо в спальню, то в особистому житті і сексуальних відносинах з партнером чекають або радості, або проблеми. А все залежить від того, була чи уві сні двері прикритої або розкритою.

За сонником Лоффа стояти перед закритими білими дверима чужого житла означає, що сновидець бажає дізнатися якусь таємницю. Але якщо уві сні стулки її раптово відчинилися, знайте: хто довірить вам секрет, але, на жаль, зберігати його буде складно і неприємно.

Фінансові прогнози

Цікаво трактуються сониками сюжети про білосніжних воротах гаража чи сараю. Якщо частина будови, пофарбована білою фарбою, уві сні гармонійно вписується в архітектурну конструкцію і пейзаж, то можна сподіватися на надходження в особистий бюджет, матеріальне благополуччя.

І навпаки, якщо білі ворота виглядають безглуздо і пафосно, то по соннику вони пророкують фінансові втрати і труднощі в реальності.

Ділова сфера

Сновидіння про білої двері на вході в офісне приміщення, в якому ви служите, інтерпретується в залежності від того, чи зуміли уві сні пройти через неї чи ні?

Якщо зайти всередину не вийшло, то згідно зі Східним соннику чекають прикрощі через неможливість здійснити задумане. А ось якщо стулки уві сні легко відчинилися, то ризикуйте, сміливо розраховуючи на перемогу!

А якщо у сні білі двері в контору відчинилися без усякого зусилля, то тому, хто спить явно Фортуна прихильна і супроводжує фантастичне везіння.

З якого матеріалу зроблена?

У чому тлумачення сну залежить і від того, з якого матеріалу виготовлена привидевшаяся дверцята.

Приміром, до чого сниться білі двері з дерева? До того, що сновидінню не доведеться скаржитися на самопочуття. Здоров’я найближчим часом його не підведе.

Пластикова, за версією сонника, передрікає зіткнення з лицемірними, нещирими персонажами в реальності.

Залізна вказує на те, що сновидець твердий у своїх намірах, ніщо не змусить його відступити від своїх цілей. Біла двері з сукна або іншої тканини підказує, що сплячий м’який, несміливий, делікатна людина.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: