Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла кішка до чого сниться?

Сонник біла кішка до чого сниться?

Біла кішка тлумачення сонника

Якщо ви відкрили сонник, щоб дізнатися, до чого приснилася кішка, причому біла, то відразу згадуйте всі подробиці нічного бачення. Виявляється, що сама по собі киця білосніжного забарвлення не надає тлумачення ніякого виразного сенсу, але зате допомагає зрозуміти, до чого привидівся основний сюжет. Тому інтерпретація нічних мрій з таким персонажем вимагає особливого вміння.

Загальне значення

Коти і кішки у сні — символ нещастя, невезіння і інших напастей. Але загалом, незначних. Зате цікаво інше: саме біла кішка підкаже, коли саме вас чатує невдача. Зазвичай це вказівка на те, що «підстави» слід очікувати у віддаленому майбутньому, а значить, є час зробити все, щоб убезпечити себе.

Психотехніка на грані фантастики

До чого сниться біла кішка? По соннику — до підступності, брехні. На жаль, але сновидінню належить усвідомити, як глибоко він помилявся, вірячи в щирість деяких персон зі свого оточення, якщо у сні перед ним з’явилася біла кішка.

Однак не варто проявляти необґрунтовану підозрілість, вважаючи, що всі особи, з якими йому доводиться спілкуватися, лицемірні і корисливі. Просто треба проявити уважність, обережність, пильніше придивитися до деяких людей, — натякає сонник.

Якщо з’явилося у сні тварина чорно-білого окрасу, то, на жаль, надіям, планами сплячого збутися не судилося,— попереджає сонник. Більш того, сновидінню треба бути готовим до повного фіаско. Але не все так жахливо, якщо вчасно скорегувати дії.

Є ще один цікавий спосіб «скасування» негативного передбачення. Сонник рекомендує навчитися психотехніці під назвою «візуалізація». Простіше кажучи, прокинувшись, треба спробувати якомога виразніше уявити собі ту саму кісу, що була у сні. Але при цьому «одягнути» її в будь-предмет гардеробу, будь то черевик, капелюх, якийсь аксесуар. Стверджують, що цей метод досить дієвий.

Затишшя перед бурею

Будьте гранично акуратні і уважні, якщо уві сні у вас на руках опинилася білосніжна кішка. Сонник застерігає, що вас можуть хитрістю залучити в непривабливу і навіть кримінальну історію. Лиходій буде діяти дуже спритно і вкрадливо, так що навіть не зрозумієте, що він маніпулює вами, переслідуючи корисливі інтереси. А от відповідати за скоєне доведеться вам. Так що не розслабляйтеся!

Вас можуть обікрасти, підставити — ось до чого снилося, що гладите білу кішечку. Навіть якщо уві сні тварина веде себе спокійно і лагідно, то врахуйте, що в реальності це обернеться своєрідним затишшям перед бурею. А ще сонник натякає, що таке бачення частіше випадає того, хто не в силах розібратися в перипетії своєї долі і у відносинах з близькими.

Не хвилюйтеся

Навіть від самої милої і пухнастою кішечки, а тим більше білої, уві сні краще триматися осторонь. До чого ж тоді приснилося, що ви не стали спілкуватися з таким чудовим тваринам? До того, що біди і негаразди пройдуть стороною, а якщо і відбудуться, то не сприймайте їх серйозно, все пройде!

А ще сонник пояснює, що бачення про білу кішку — привід задуматися над своєю поведінкою, сприйняттям людей. У будь-якому випадку сприймайте все спокійно, філософськи, тому що мало кому вдавалося вчитися на чужих помилках.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: