Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла майка до чого сниться?

Сонник біла майка до чого сниться?

Біла майка тлумачення сонника

Незвичайний, цікавий і неоднозначний символ — ось що означає по сонникам з’явилася в нічний грезе біла майка. У ряді випадків цей предмет гардероба обіцяє радість, в інших — втрати і печалі. Часто ця нехитра одяг служить тому, хто спить застереженням. А ось від чого? Це і належить дізнатися, прочитавши всі прогнози з приводу того, до чого сниться біла майка.

Тлумачення Міллера

Психолог Густав Міллер у своїх прогнозах, насамперед, враховує супутні обставини і деталі сновидіння. Якщо примарилось, що в білі майки одягнені молоді люди або діти — це добрий знак, що обіцяє тому, хто спить прилив сил, енергії, радість, гарний настрій.

А літній пан уві сні, одягнений у білу домашню майку, за Міллером, — передвістя прикростей і поганого самопочуття.

Цікаве тлумачення дається до сонного сюжетом, в якому вам назустріч рухається по вулиці чоловік, одягнений як і ви в білу футболку. Таке бачення підказує, що незабаром належить участь в майновому спорі.

Помилка, дурна необдумана витівка може погубити вашу репутацію — ось до чого приснилося, що забруднили білу майку.

Коли уві сні вдалося відіпрати пляму з білосніжного одягу, знайте, в реальності перемога буде за вами, — обіцяє Міллер.

Примарилось, що вкрали чужу майку? Ви й насправді рішуча, непередбачувана особистість, готова до кінця відстоювати свої інтереси, права.

Всілякі маніпуляції

Якщо уві сні ви були одягнені у футболку білого кольору, то довгоочікуване романтичне рандеву відбудеться зовсім скоро. Більш того, по соннику Чжоу Гуна таке бачення служить підтвердженням, що чарівливість і магнетизм сплячого багаторазово посиляться. Заковика в тому, що відтепер він буде привертати увагу не тільки симпатичних йому осіб, але і тих, кого явно не хотів би бачити в своєму оточенні.

В Езотеричному соннику пояснюється, до чого сниться біла майка, без якої ви, нібито, не мислите жодного наряду на кожен день і для виходу в світ. Виявляється, це символ величезного щастя. Причому приводом для такого стану може послужити будь-яка дрібниця. Але, можливо, що це показник, що ви життєрадісна людина, оптиміст.

Любовні інтриги, еротичні втіхи — ось до чого сниться знімати білу майку. Щоправда, всі ці пригоди доставлять чимало хвилювань. Вивернута навиворіт футболка уві сні — це ознака того, що сплячий по-іншому подивиться на навколишній світ, у його свідомості відбудеться переворот.

Вади

На білосніжній сорочці, як і на будь-однотонної світлому одязі, видно всі недоліки і похибки.

Проявилися в сні на білій майці плями поту підказують, що тому, хто спить належить битися в напруженій конкурентній боротьбі з суперниками в спорті, бізнесі, на амурном фронті.

Дірки на пригрезившейся білій майці свідчать про невдоволення сновидця собою, про бажання змінитися.

Зате криваві плями на цьому предметі гардероба уві сні підказують, що в реальності немає приводу сумніватися у вірності й щирості другої половинки.

Часом біла майка сниться як сигнал, що комусь із близьких потрібна допомога.

Якщо представнику сильної статі привиділася непоказна, несимпатична обличчя в подібному вбранні, то сонник попереджає: авторитет сплячого під загрозою!

Якщо з-під поли чорного костюма визирає біла футболка — незабаром сновидінню належить зробити вибір між незалежністю і матеріальної стабільністю, достатком.

Про почуття міри

Саму несподівану трактування до бачення про білосніжною маєчці дає сонник Іменинників. Виявляється, ідеально біла одяг часто сниться надзвичайно довірливий, наївним людям. А тому снотолкователь рекомендує бути обачнішими, розумніше.

Зате інтерпретація цього ж сюжету в соннику Закоханих радує. Привабливість сновидця помітно зросте в очах представників протилежної статі — ось що означає білосніжна майка.

Унісекс та інші деталі

Приснився біла футболка явно не за розміром? Якщо дама уві сні бачить себе одягненої в коротку, маленьку одежину, то насправді вона веде себе часом невідповідно віком, намагається молодиться, що виглядає дивно і навіть дратує оточуючих.

А ось за Східним соннику таке бачення — рекомендація: утримайтеся від з’ясування відносин по дурницях, нікчемних спорів, інакше в сім’ї трапиться грандіозний скандал.

До чого сниться жінці, що вона одягнена в чоловічу футболку білого кольору? До того, що спляча ось-ось дізнається про те, що вагітна.

Біла футболка а-ля унісекс, згідно снотолкователю, вказує на ймовірність зради партнера. Але не все так жахливо, тому що це ж бачення по соннику Мандрівника лише обіцяє, що сновидінню стануть відомі чужі секрети, таємниці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: