Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біле вино до чого сниться?

Сонник біле вино до чого сниться?

Біле вино тлумачення сонника

Дегустація білого вина уві сні — попередження про те, що плани, пов’язані з ризиком, невизначеністю краще до пори до часу тримати в секреті. Зайва балакучість або відвертість можуть призвести до сумних наслідків, і на прибуток розраховувати не доведеться. До чого сниться цей алкогольний напій? У снотолкователях знайдеться чимало цікавих прогнозів.

Версія Міллера

Бачення про те, що виявилися в багатому винному погребі і побачили відразу безліч пляшок білого вина, згідно трактуванню Густава Міллера пророкує радісні емоції і приємні враження наяву. Можливо, що ви зануритеся у розкіш пустотливої забезпеченого життя. Щоправда, лише на певний період.

Наслідки дегустації

Пробувати біле вино в сні, на жаль, погана прикмета, пророча фінансові втрати. Якщо приснилося, що дегустіруете напій в ресторані, то незабаром після пробудження отримаєте запрошення на званий вечір або інше урочистий захід. На банкеті ви привернете загальну увагу. Але сонник натякає, що, швидше за все, вас згадають недобрим словом.

В самоті або в компанії

Ви пред’являєте явно завищені вимоги до оточуючих людям, що ускладнює взаємини з ними — ось до чого снилося, що дегустували біле вино неспішно в повній самоті.

Якщо ж у нічний грезе ви пили біле в компанії знайомого чи друга, то знайте: в реальності ви посваритеся з цією людиною буквально через дрібницю. Щоб запобігти подібному розвитку подій, сонник радить на час уникати суспільства цієї людини.

Смак і якість напою

Величезне значення для точного і вірного тлумачення сновидіння має смак испробованного в дрімоті алкоголю.

Так, кисле біле вино — ознака того, що сплячого активно обговорюють за очі, пліткують про нього. Солодке побачення обіцяє наяву. Міцне вино в сні п’є той, хто насправді зможе непогано заробити. А ось розбавлене — передвістя хвороби. Каламутне обіцяє печаль, тугу. Прозоре обіцяє багатство.

Пити в сні біле виноградне вино — до швидкого одужання. У нічний дрімоті дегустували напій, приготований з фруктів? Сонник радує, віщуючи неждану прибуток, цінний подарунок.

Про надмірної самокритичності сплячого підказує бачення, в якому він пив вермут. А ось дегустація вина вказує на те, що буде привід для радості, нехай і невеликий.

До чого снилося, що пили шампанське? До того, що насправді вам приготувала сюрприз.

Поганим знаком вважається нічна фантазія, в якій випадково пролили вино на себе або іншого персонажа бачення. В даному випадку сонник застерігає від невірного кроку, з-за якого може похитнутися матеріальне становище.

Прийдешні несподіванки

Серйозні конфлікти, проблеми — ось до чого приснилося, як відкорковуєте пляшку білого вина. Сонник припускає, що винуватцем майбутніх неприємностей стане сам сплячий. Будьте стриманішими, обережніше у висловлюваннях.

Тримати емоції під контролем слід і того, хто уві сні розбив пляшку білого. Великий ризик, що зірветеся і наговорите зайвого в запалі обурення.

Фінансові прогнози

За сонником купівля пляшки дорогого раритетного білого вина обіцяє приємне проведення часу, а чоловікові — знайомство з заможної пані.

Примарилось, що придбали недороге вино? Тоді всі спроби жити в розкоші приречені на провал. Принаймні, поки що, — підказує сонник.

В опівнічної фантасмагорії дивиться на винну вітрину, але не можете дозволити собі купити напій? Значить, доведеться тимчасово затягнути пасок, навчитися економити.

У ролі винороба

Доведеться витратити багато сил і часу на виконання кропіткої складної роботи — ось до чого привиділося, що самі робите біле вино. Ще одна інтерпретація цього сюжету свідчить, що ви досягнете поваги та успіху без особливих зусиль.

Розливати готовий напій по бутлях уві сні пощастило тому, хто зможе собі дозволити подорож та відпочинок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: