Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла сова до чого сниться?

Сонник біла сова до чого сниться?

Біла сова тлумачення сонника

Того, хто уві сні побачив білу сову, нададуть допомогу, протекцію впливові персони. А якщо це було баченням дами, то їй в реальності пора чистити пір’ячко, тому що належить романическое рандеву. Втім, сонники є й інші, менш оптимістичні, трактування з приводу того, до чого може приснитися сова з білим оперенням. Часом ця пташка — знак прийдешніх неприємностей, прикмета того, що за спиною сплячого плетуть інтриги, лихословлять. Правда, всі лихі вигадки, домисли не завдадуть серйозної шкоди сновидінню. Але треба бути готовим і до дрібних капостям. А тому вивчимо всі можливі тлумачення віщувань про приснився білої сови.

Не піддавайтеся на провокації

У багатьох сонники сова дійсно досить суперечливий образ. Але якщо птах саме білого кольору, то це практично згладжує негативний тлумачення сновидіння. Біле оперення — символ чистоти, непорочності, ясності.

Тим не менш, часом навіть біла сова уві сні попереджає сплячого про майбутніх конфліктах або марних зусиллях, яких їм в реальності. А все тому, що сновидіння є недруги, які намагаються всіма силами зірвати його плани, і час від часу спритно провокують його. Звідси порада: не піддавайтеся на провокації ворогів, спокійно, впевнено ідіть своєю дорогою!

Мандрівникам, людям, що знаходяться далеко від дому, сіра цятка на білому совиному оперенні уві сні обіцяє швидке повернення.

Попереджений, значить, озброєний!

Належить зіткнутися з труднощами, неприємностями — ось до чого, на думку Міллера, снилося, що тримали білу сову в руках. Але всі ці напасті цілком переборні, — втішає сонник. Ще краще, якщо годували в нічний фантазії птицю з рук. У такому випадку проблеми не просто загартують вас, але і при бажанні ви зумієте звернути їх у свою користь. Тим більше, що в ряді сонників цей сюжет трактується як успішна реалізація самих амбітних планів сплячого.

Однак є і насторожує тлумачення Ванги, згідно з яким сова в руках — передвістя пожежі. Але і тут є поправка: приснилася білий птах допоможе вчасно прийняти заходи по техніці пожежної безпеки і уникнути трагедії.

Обнадійливі знаки

Заступництво важливою впливової особи — ось що пророкує бачення, в якому біла сова пролетіла прямо перед сновидцем.

Коли уві сні побачили знамениту полярну сову і не злякалися її, то в реальності скоро відбудеться зустріч, завдяки якій життя кардинально зміниться в кращу сторону, змусить сновидця повністю змінити світогляд.

Полярна сова, що наснилась в польоті — знак, що за пробудження буде знайдено правильне, точне рішення не дає спокою проблеми.

Жіноче щастя

Панночці, заметившей сову з білими перами у нічному видінні, нарешті пощастить, вона зустріне гідного молодого людини з серйозними намірами.

Романическое побачення, яке залишить найпрекрасніші спогади — ось до чого сниться жінці біла сова, — радує сонник.

До чого сниться жінці, що вона зловила нічну белокрылую птицю? До того, що доля подарує їй зустріч з цікавим розумним чоловіком, який буде значно старше того, хто бачить сон.

Інші цікаві тлумачення

Навіть якщо зранку складно згадати весь сон, його деталей і фрагментів можна отримати досить точне передбачення. Припустимо, поки спали, ви просто бачили білу сову. Тоді сонник припускає, що скоро ви втратите голову від кохання.

Якщо птах сиділа на гілці дерева — чекайте наяву неприємностей. Але не засмучуйтеся, так як швидко знайдете рішення всіх проблем. Літаюча днем сова уві сні також підказує, що виберетеся з скрутній ситуації.

Зловити сову в сновидінні — до отримання звістки про кохану людину.

Якщо пташка залетіла в будинок — хтось з рідних може померти, загинути. Не лякайтеся. Цей сюжет можна інтерпретувати інакше: літаюча по кімнатах у нічний фантазії сова — знак того, що, проявивши мудрість, розважливість, зумієте уникнути будь-якої біди, запобігти трагедії, — обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: