Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий одяг до чого сниться?

Сонник білий одяг до чого сниться?

Білий одяг тлумачення сонника

В сучасних сонники фантасмагорії про людей у білих шатах інтерпретують позитивно, як настання сприятливого періоду, звершень, перемог. А ось в старих джерелах можна знайти інші тлумачення, суть яких в тому, що сплячий страждає від самотності або опинився у вимушеній самоті. Втім, знайдуться й інші, не менш цікаві та корисні трактування з приводу того, до чого може приснитися білий одяг.

Якщо бажаєте розшифрувати сновидіння про одяг білого кольору, згадайте, які відчуття випробували уві сні, подробиці бачення і зіставте це з реаліями.

Думка Міллера

Казкове везіння і в любові, і в бізнесі — ось що, на думку Міллера, обіцяє сновидіння, в якому людина бачить себе в чистій, модною, красивою одязі білого кольору. А ще по соннику цього американського психолога подібний сюжет бачать, як правило, люди духовно розвинені.

На жаль, рвані, брудні одежонки обіцяють чоловікові-сновидінню великі фінансові неприємності, падіння доходів, збитки. Якщо привидівся хтось з родичів, одягнених в біле, то саме цей персонаж в реальності доставить чимало клопоту і проблем.

Хто переодягнувся в біле

Більш правильне і точне передбачення щодо того, до чого сниться одяг білого кольору, можна отримати, якщо згадати, на кого вона була одягнута в нічний дрімоті.

Жінка в білому сниться до поганого самопочуття, недугам. Чоловік, навпаки, обіцяє добрі зміни, в тому числі і в справах. Приснилася жінка у білому платті — підказка: скоро помиріться з коханою людиною. Молодий чоловік у нічний грезе обіцяє наяву веселу дружню гулянку.

Помітили, поки спали, літню даму в білому одязі? На жаль, бачення передує сумних подій. А ось старий в подібному вбранні вказує на отримання важливих звісток з пробудження.

Затіяне дільце не просто вигорить, але і принесе прибуток — ось до чого сниться одягнений у білі одягу небіжчик.

Згідно сонникам, відмінна прикмета — пригрезившийся малюк в білому одязі. Такий сюжет служить підтвердженням, що всі затіяне сновидцем в реальності втілиться, причому, блискуче! А ще ймовірні нові корисні знайомства.

Неохайно або акуратно

Усілякі негаразди та неприємності загрожують того, хто уві сні хизувався в білій одежині давно вже вийшла з моди. Якщо вона до того ж була брудною, старої пошарпаної, то сонник попереджає: не втрачайте голови, не вступайте в випадкові любовні зв’язки. Це загрожує поганою репутацією і специфічними захворюваннями.

До чого ж тоді сниться білосніжна блузка (сорочка) з туго накрохмаленим комірцем? До того, що начальство замучить причіпками. Та сонник рекомендує: налаштуйтеся на те, що деякий час доведеться вести себе бездоганно, безперечно, сумлінно виконуючи будь-яке доручення, завдання. Інакше недоброзичливці з числа колег скоренько доповідатимуть шефу про всі недоліки у вашій роботі.

Коли в нічний дрімоті ви одягаєте чоловіка в білу одежу, знайте, що в реальності належить з’ясовувати стосунки з партнером.

Маленькі перемоги і радості

Купівля білого одягу уві сні — добра ознака душевного спокою, рівноваги, гармонії, морального задоволення. За сонником такий сюжет підказує, що сплячий користується повагою оточуючих, має авторитет.

Уві сні в супермаркеті у примірювальній зустріли знайому, вибирає білий одяг? Відмінно! Таке бачення обіцяє запрошення на дружню вечірку або приємний вечір у колі рідних.

Сновидіння, в якому є недавно померлий родич чи інший чоловік у світлому одязі, обіцяє підвищення по службі. А якщо уві сні ви побачили священика у святковому світлому вбранні, знайте, що не треба соромитися визнавати свої помилки, тому що у вас вийде їх виправити і суттєво поліпшити життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: