Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий птах до чого сниться?

Сонник білий птах до чого сниться?

Білий птах тлумачення сонника

Білий птах у більшості сонників — знамення приємних звісток, удачі, щастя. Але ось подробиці нічного бачення можуть істотно вплинути на тлумачення, що тому, хто спить доведеться відбивати нападки ворогів, пережити неприємності різного роду і, всупереч усьому, брати участь у сварках і суперечках. Так до чого сниться білий птах? За відповіддю звернемося до найбільш популярним і перевіреним сонникам.

Щастя в руках!

Приснилося, що тримали в руках птаху з білим оперенням? Відмінно. Чоловікові цей сюжет пророкує вдале побачення. Дівиці — щастя в особистому житті. А жінки — вагітність, народження малюка.

Того, хто мріє про кар’єру, теж пощастить. Подібний сон пророкує швидке, успішне підвищення по службі. Бізнесменам це ж бачення говорить, що вони не помилилися з вибором партнерів, знайшли вірного, порядну людину, якій можна довіряти.

Слово Міллеру

Американець Густав Міллер вважає, що білий птах, мирно літаюча поруч уві сні символізує успіх і процвітання. Якщо і були якісь труднощі, то про них сновидець незабаром забуде, — обіцяє сонник.

Однак нападниця біла хижий птах обіцяє великі неприємності, а також конкуренцію в бізнесі або в любові.

Всього потроху

За сонником птах у клітці — символ самітництва. Але іноді дуже корисно побути на самоті, щоб зібратися з думками, відпочити.

До чого сниться невелика чорно-біла пташка? Згідно снотолкователю в житті сплячого в даний момент всього порівну — і позитивного, і негативного. І все залежить тільки від нього: якщо вчинити вірно, то обставини складуться в його користь.

А ось велика пташка з чорними і білими пір’ям, наприклад, сорока, в нічному видінні може вказувати, що тому, хто спить перемивають кістки злостивці, плодять плітки. Але не варто звертати особливої уваги на підступи недругів і їх наклеп.

Сумна подія

Сталося вбити білу птицю у сні? Бережіться, це погана прикмета, яка вказує, що попереду низка неприємностей, фатальних подій. А все через легковажного і поспішності сновидця. Більш того, не варто братися за важливі справи, відкласти намічені плани, інакше результати будуть плачевними.

Втім, проявивши силу волі, набравшись терпіння, можна подолати негативні наслідки, які обіцяє сновидіння про вбивство білого птаха.

Не втрачайте самовладання!

До чого приснилася поранена птах з білими пір’ям? До того, що дітям потрібно приділяти більше часу. Спілкування з нащадками будується з працею? Терпіть, шукайте спільну мову, іншого шляху до взаєморозуміння немає,— стверджує сонник.

Мертва пташка в сні передвіщає неприємності на шляху до намічених цілей. Але не відступайте, не відмовляйтеся від задуманого! Перепони і перешкоди лише загартують вас, навчать багато чому. Завдяки цьому досвіду в результаті досягнете набагато більшого, ніж мріяли.

Радісні перспективи

Нічне бачення про великий птиці з білим оперенням обіцяє отримання добрих звісток від родичів, друзів, що знаходяться далеко.

Помічений у сні білосніжний лебідь — передбачення спокійного, благополучного періоду у житті.

Яскравий роман, вдале заміжжя — ось до чого сниться білий птах жінці. До того ж сонник підказує, що в родині сплячої дами, вже перебуває у шлюбі, запанують мир, спокій, достаток.

Фортуна прихильна

Білий орел, який з’явився в сновидінні, — один з найбільш відмінних символів, що вказують на те, що в будь-якому починанні сплячого чекає успіх, тріумф.

Присутність у сні відразу безлічі птахів також обіцяє везіння в складній справі. А якщо пригрезившиеся білі птахи літали в небі, то сонник обіцяє достаток і додаткові доходи.

Особисте життя

Іноді спілкування з друзями не просто приємно, але і корисно, — саме так станеться насправді, якщо в ночі людині привиділася зграя співаючих білокрилих пташок.

А якщо зграя білих птахів вразила сновидця своєю чистотою, красою, то в особистому житті йому явно Фортуна прихильна. Він знайде ідеальну другу половинку і буде насолоджуватися сімейною ідилією.

Залетевшая уві сні в будинок біла птах — прикмета того, що в оселі сплячого оселиться новий чоловік. Це може бути супутник (супутниця) або новонароджений.

Багатозначні подробиці

Тлумачення мрії, до чого сниться птах з білим оперенням, багато в чому залежить від подробиць бачення.

Уві сні вдалося зловити птаха? Отримаєте лист здалеку. Спроби схопити птаха, за сонником, означають вдалий збіг обставин у будь-якій новій справі. Воно обов’язково завершиться успішно.

Погладили птицю у сні? Отже, в реальності надзвичайно пощастить, причому не один раз, а підряд протягом якогось періоду. Обнімали її? Ви мрієте про те, щоб щастя тривало якомога довше.

Ловити білу птицю в нічний фантазії — відображення бажання спробувати щастя в бізнесі. А якщо вдалося схопити її на льоту, то здійсниться заповітна мрія.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: