Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник болото до чого сниться?

Сонник болото до чого сниться?

Болото тлумачення сонника

Сон про болоті, на жаль, не можна назвати доброю прикметою. Навпаки, це знак прийдешніх проблем, непорозумінь, перевтоми, стресів. Зазвичай сонники дають пророкування про такому сюжеті, враховуючи стать сплячої людини. Радять пригадати якомога більше деталей, подробиць бачення, тому, що всі вони якщо не запобігти насувається лихо, то підкажуть, як уникнути більш серйозних наслідків.

Не все так жахливо!

Відкривши сонник Міллера, ми трохи розладнати, вивчивши його думка про те, до чого сниться болото. Він вважає, що це бачення пророкує лише неприємності. Можуть трапитися промахи і прикрі помилки, яких можна було без праці уникнути. Не кращий прогноз для складаються на любовному фронті обставин. Вірогідні зради, розчарування, взаємні претензії партнерів.

Трохи більше пощастило пані, що бачила уві сні драговина. Сонник пророкує, що в житті у неї все нормально. Але вона повинна докладати чималі зусилля для підтримки цієї стабільності. До чого сниться болото чоловікові? Це рада, що пора б трохи загальмувати, розсудливим. Прийшла пора думати про сім’ю, домівку.

Помітити в сновидінні серед трясовини латаття, означає провалити щойно розпочату справу. Якщо ви спите і вивчаєте карту з позначеними на них водоймами, то приготуйтеся до того, що вас буде переслідувати спокуса взяти участь в авантюрі.

Відмінно, коли пригрезившееся болото щільно вкрите тіною. Це прикмета фінансового благополуччя, прибутку наяву. Якщо серед ряски бачите чисті калюжі, то прокинувшись сміливо беріться за будь-який бізнес-проект, — обов’язково впораєтеся, досягнете мети. Але пам’ятайте, що недоброзичливці вкрай ревниво поставляться до цього, будуть заважати.До чого може приснитися величезна, брудне болото? Сюжет майже аналогічний попередньому, тільки завдання, поставлене перед вами, ускладнена, а вороги дрімати, не мають наміру.

Грязь, багно в нічних мареннях іноді це рекомендація понад, про те, що пора всерйоз задуматися про сенс життя. Якщо уві сні черпали каламутну рідину руками, то, звикли наступати на ті ж граблі, не роблячи висновків з зроблених помилок. До того ж промахи, допущені у минулому, негативно позначаться на вашому майбутньому.

Прогулянки в дивному місці

У сновидінні пересуваєтеся по болоту, стрибаючи з купини на купину? Тоді будьте готові до того, що улюблена віддасть перевагу іншого кавалера. Засмутилися? Але ж є й ще одне тлумачення сну. У Міллера він означає швидке досягнення заповітної мети. Хто знає, може між двома інтерпретаціями є якийсь зв’язок? Адже кажуть: якщо до іншого йде наречена, то невідомо кому пощастило.

Терміново необхідно щось кардинально змінити у своєму житті, ось до чого сниться тонути в брудній, смердючій рідині. Це асоціація із рутиною, що поглинула вас. Що робити? Почніть з відпочинку. Гарненько обміркуйте все, і можливо, тому вже вирішуйте на зміну місця проживання, зміну професії. Втім, іноді підійде навіть порада досвідченого стиліста, який підкаже вам сміливий новий образ.

Чоловік, якщо ви в нічних мареннях бродили по болоту, придивіться до своєї обраниці! Ймовірно, вона не має до вас ніяких почуттів, а використовує в своїх корисливих інтересах. Уві сні помітили в трясовині дружину? Тоді бережіться, вона може пред’явити вам цілком обґрунтовані претензії. Не виключено, що благовірної стане відомо про вашу любовну інтрижку на стороні.

Тонути, провалюватися

Нічний кошмар про те, що тонете в болоті, віщує небезпечне, несподіване захід. Повільно занурюватися в драговину, означає, що ви ризикуєте серйозно прорахуватися, і потрапити в складну ситуацію. Впали у в’язку, брудну субстанцію? Тоді приготуйтеся до зради товаришів, в самий відповідальний момент. Коли вдалося в сновидінні подолати багно, то в реальності ви переживете подія щасливе, радісне.

Сон, як провалилися в болото, послужити рекомендацією терміново зайнятися своїм здоров’ям. Відвідати лікаря, пройти обстеження, здати аналізи. Цей сон може пророкувати важкі часи в бізнесі.

Приснилося, що вибралися з багна? Тоді знайте, що ви швидко і з легкістю дозвольте будь-яку проблему. Гірше, якщо не вдалося вибратися і знайти під ногами твердий грунт. Це знак того, що обставини виявляться сильнішими, і, на жаль, поставленими завданнями ви не впораєтеся.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: