Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бомба до чого сниться?

Сонник бомба до чого сниться?

Бомба тлумачення сонника

Бомба в сновидінні найчастіше є попередженням. Вона сповіщає, коли в дійсності для сновидця існує загроза зради, ймовірність проблем і нападу ворогів. Однак сонники дають безліч варіантів тлумачення. Визначити, до чого сниться бомба, напевно допоможуть деталі сновидіння.

Помилкова тривога

Довелося уві сні знешкодити бомбу? Цей ризикований вчинок, як не дивно принесе тому, хто спить удачу. Однак врахуйте, що везіння не буде тривати нескінченно.

Ядерна бомба вві сні є символом тривог і турбот у майбутньому, що виявляться марними.

Роздумуєте над тим, до чого сниться, як бомби сиплеться з небес, але не зачіпають вас? Сонник пояснює, що насправді з вами трапиться нещастя, але ви з ним легко впораєтеся.

Знак попередження

Довелося уві сні бути в бомбосховище? Такий сон буде передбачати небезпеку сновидінню.

Бомбардування в сновидінні говорить про сильну неприємності, що чекає сплячого в дійсності.

Бомбосховище в нічних мареннях слід тлумачити як притулок, де можна сховатися від всіх накопичених проблем і неприємностей. У разі. Якщо їх занадто багато і ви втратили контроль над собою і над ситуацією в цілому, то постарайтеся і в реальності взяти якийсь тайм-аут. Він допоможе вам розібратися зі своїми думками і почуттями, «встати на ноги».

Не можете зрозуміти, до чого сниться, як з літака бомби скидають на землю? Сонник вважає, що в житті вам доведеться стати свідком або учасником якогось неприємного події.

Кар’єра і бізнес

Вибух атомної бомби в сні найчастіше віщує зіткнення інтересів на роботі. Постарайтеся під час спілкування з вищестоящим начальником хоч якось згладити гострі кути. В іншому випадку невеликий конфлікт буде роздута до масштабних розмірів, що в свою чергу негативно позначитися на вашому службовому становищі.

А ось до чого може снитися, самостійно виготовляти бомбу? Сонник вважає, що подібний епізод свідчить про марнуванні власних сил.

З іншого боку атомна бомба вказує, що у сплячої є неймовірний потенціал сил. Однак користуватися ними слід обережно, «дозовано». Адже бездумна їх витрачання не призведе до бажаного результату.

Будьте обережні

Бомбардування уві сні завжди порівнянна з неконтрольованим спалахом емоцій наяву. Безумовно, така реакція в більшості випадків вам може нашкодити в дійсності. Тому в разі якщо стримати себе ви так і не зуміли, то постарайтеся хоча б виправити всі наслідки.

Побачили в сні, як з літака падає бомба? Сонник вважає, що насправді вам слід побоюватися неприємної зустрічі.

Задумалися, до чого сниться атака балістичних ракет? Наяву вам доведеться зіткнутися з підлою зрадою.

Атомна війна з потужними вибухами обіцяє підступні задуми ворогів. Постарайтеся бути гранично обережним у дійсності.

Стрімкі події

До чого може снитися бомба, що не вибухнула? До неприємного події, що незабаром вас вразить. Якщо уві сні снаряд вибухне далеко від вас, то й наяву наслідків ви зможете уникнути.

Сонник Міллера вважає, що подібний сон завжди обіцяє щось неждане. Якщо снарядів, що злетіли, було багато, значить, доля сплячого змінитися на гірше.

Бомбардування з літака попереджає про подію, що вам доведеться прийняти. Можливо, воно буде радісним, але досить бурхливим.

Знак удачі

Довелося уві сні тікати від снарядів? Наяву вас чекаємо багато небезпек. Якщо зумієте залишитися цілим уві сні, значить і в дійсності все складеться добре.

Побачили, як вибухає ядерна бомба? Сонник вважає, що епізод вам обіцяє марну тривогу.

Бомба завжди віщує небезпеку, що таїться поруч.

На любовному фронті

Фрейд вважає, що вибух бомби у сні аналогічний сильного сплеску емоцій наяву. Швидше за все, закоханість сплячого переросте у пристрасть.

Якщо уві сні літаки бомблять місто, то в житті ви не зможете домогтися бажаного від людини, що вже зв’язаний зобов’язаннями.

Дівчині, що уві сні виготовляє бомбу, доведеться потерпіти поразку в битві за увагу коханого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: