Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бруд до чого сниться?

Сонник бруд до чого сниться?

Бруд тлумачення сонника

Бруд у сні, як правило, говорить про нехороших подіях пов’язаних з попорченной злими мовами репутацією і часто означає небезпеку пліток. Сонник такий сценарій зазвичай розшифровує не зовсім позитивно. Але щоб зрозуміти, до чого сниться і звідки чекати проблеми, необхідно враховувати нюанси бачення. Важливо уточнити в який день вона приснилася, для чого варто заглянути в наш сонник.

Трактування Міллера

Психолог вважає, що греза, в якій присутній бруд, несе людині шкоди. Уві сні забруднилися рідиною — отримаєте травму або поранення від персонажа з бачення.

Приснилися бруд і безлад у власному домі і ви займаєтеся наведенням порядку — Міллер пророкує успіх і удачу в розпочатій справі.

Зосереджено бруднити ноги брудом, — сонник психолога стверджує, — в звалилися неприємності і бідах винні ви самі. Крім того греза віщує важке захворювання. Якщо намітилися проблеми в сім’ї, сонник пророкує неминучість розлучення.

Забруднитися

Сучасний сонник вважає бруд символом нещастя. Забрызгаться брудом з ніг до голови опинитеся за межею бідності без засобів до існування.

Французький сонник трохи по-іншому розшифровує до чого сниться сценарій: крім потреби вас очікує погіршення здоров’я. Уві сні забруднитися з ніг до голови і намагатися очистити одяг — практично напевно серйозно захворіли.

Забруднена одяг у сні символізує зіпсовану репутацію, але якщо наряд вийшло врятувати, значить, зможете вийти з цієї ситуації з честю і додасте собі в очах оточуючих кілька балів.

До чого сниться бруд на одязі? Гришина трактує аналогічно: знайомий ставить під сумнів репутацію сновидця, і незабаром вас дійсно оклевещут. Гришина впевнена: якщо вдало очистити сукню від плям, то зможете довести свою невинність.

Йти по бруду

Сучасний сонник пов’язує бруд із засмученням. Ймовірно, відбудеться сварка з друзями або скандал у сім’ї.

До чого зустріти в сні людей, що бредуть по бруду — поганий символ. Брудні плітки почне розпускати про вас працівник, а можливо, і близький друг.

Сонник XXI століття вважає, що довгий ходіння по сльоті і дощовим месиву обіцяє затяжну хворобу. Іноді провидці говорять про несправедливою образу, яку ви нанесете.

Прогулянки по калюжах і багнюці уві сні пророкують втрату довіри, нескінченні скандали. Причина неприємностей криється у вашій поведінці. Якщо інша людина йде по бруду — на вас обрушиться водоспад брехні.

Бардак в квартирі

Будинок постав безлистим, поламані і порвані речі лежать в страшному безладді — приготуйтеся до запаморочливому успіху. Уві сні з’явилася окрема купа сміття, що викликає огиду, — в реальності відчуєте радість.

Тафлиси впевнена: коли бідняк бачить уві сні своє житло в грязі — найближчим часом він збагатиться. Для товстосума такий сюжет ні до чого доброго не призведе і віщує збитки і банкрутство.

Інші трактування

Сучасний оракул впевнений: бруд символізує відносини, які залишать неприємний осад.

Перестрибнули брудну річку або іншим способом уникли небезпеки забруднитися у сні? В реальності зумієте виплутатися зі складної ситуації.

До чого сниться впасти в бруд? На думку Ванги готуйтеся до бурхливого з’ясування відносин. Але якщо ви валяєтеся в ній немов свинтус — візьмете участь у прибутковому справі.

Засмічені вулиці віщують розсекречення таємниці і наступні за цим біди.

Французи пророкують: якщо в сні діставали тіну і нечистоти з водойми, значить, в реальності над вами перевернеться ріг достатку.

Сонник Езопа передбачає: нечистоти віщують плітки, а іноді багатство.

Будьте напоготові

Сонник попереджає про:

Тлумачення по днях тижня

Відомо, що не тільки сам сон, але і безліч інших факторів, що повинні розглядатися в сукупності для вірного трактування. Сни по днях тижня можна розділяти і на числа місяця, в які вони наснилися, навіть день народження людини має значення.

Якщо сплячий народився в понеділок, то з побачений в цей день тижня обов’язково збудеться. Сни, зі сну у вівторок, можуть збутися протягом декількох тижнів, але це буде залежати від положення місяця. По середах, вважається, що сни мають предсказательная характер, а якщо сон випадає і на друге число місяця, то йому необхідно приділяти величезну увагу, так як інформація швидше за все важлива і має безпосереднє відношення до найближчого майбутнього.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: