Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бачити себе красивою до чого сниться?

Сонник бачити себе красивою до чого сниться?

Бачити себе красивою тлумачення сонника

Будь-яка жінка прагне бачити себе красивою. Не завжди це відбувається наяву, деяким лише у мріях вдається помилуватися своїм відображенням. Але що означає таке бачення?

Версія Міллера

Уві сні здивувалися, наскільки добре виглядаєте? Психолог пророкує: в реальності у вас буде міцне здоров’я, гарний настрій і прихильність Фортуни.

Однак, якщо краса безмежна і неприродна, то сонник Міллера пророкує невдачі в усьому. Почалися проблеми зі здоров’ям? Хвороба буде летальною.

Також не дуже приємне значення марення, коли жінка з дефектом зовнішності побачила себе красунею. Сонник засмучує: вашим бажанням не судилося здійснитися.

Природне чарівність

Ніяк не можете намилуватися, дивлячись на своє відображення? Квіток передвіщає щасливе і благополучне життя.

Сонник, якщо жінки в літах довелось в грезе бачити себе красивою і молодий, обіцяє: не дивлячись на вік, вона буде з легкістю підкорювати чоловічі серця.

Дівчина з неідеальною фігурою побачила себе стрункою і підтягнутою. Сонник Ванги пророкує: скоро весілля, найближчим часом їй запропонують руку і серце.

Панночці з звичайними зовнішніми даними довелося бачити себе красивою і щасливою у сні? Оракул обіцяє швидке знайомство з шанувальником, який перейметься незвичністю її внутрішнього світу і всім серцем полюбить.

Наживна пишність

Оцінюєте уві сні свою зовнішність?

Схудли, покращали і витончено нафарбувалися? Буде складно помітити сказану вам неправду.

До чого сниться, якщо не подобається свій зовнішній вигляд? Швидко обчисліть ошуканця, який спробував увести в оману.

Милувалися струнким тілом у сні – вирішите злукавити, і вас швидко розсекретять. У підсумку це спровокує велику сварку з близькими людьми.

Дарувати красу

Примарилось, що стали перукарем у дівчат красунь, а отримані стильні зачіски і неймовірно їм йдуть? Знайдіть могутнього покровителя, – радить Місячний сонник.

Приміряли амплуа масажиста або косметолога, перетворюючого товстих, страшних дівчат до красунь? Наяву необхідно виконати нудне і надзвичайно складне завдання. Ймовірно, вам не впоратися з ним.

Що означає бачити себе красивою молодою жінкою з шикарними довгими волоссями, яка допомагає дамам чепуритися? В реальності підкажете приятельки, як вирішити делікатне питання.

Особливості одягу

Циганський сонник, якщо ви велична і красива, у незрівнянному вечірній сукні та взуття на підборах обнадіює: удача буде супроводжувати у всьому.

У грезе наділи весільна сукня, сонник пророкує: в родині вдасться створити затишну атмосферу. Домашні клопоти будуть радувати, а чоловік вважати вас кращою господинею в світі.

Крутилися перед дзеркалом в ошатною одязі, яку пошили самостійно. Східний сонник передбачає: вся увага буде прикута до вас.

У грезе приміряли шубу – на душі пануватиме спокій.

Кошмари

Якщо у видінні з красивої дівчини перетворилися на старезну бабу, поставтеся відповідально до здоров’ю, – рекомендує оракул. Можливо, в організмі оселилася важка хвороба, симптоми якої ще не встигли проявитися.

Ви знову стали молодою і прекрасною. Сонник Хассе заспокоює: ваші переживання порожні.

Модне плаття за лічені хвилини перетворюється в обноски? Отримаєте травму або попадете в аварію.

Альтернативний вбрання

Бачити себе красивою в стильному платті, з цікавою зачіскою, але знати, що костюм не оцінили з-за зайвої креативності – наяву відвідає натхнення, але близькі та рідні не схвалять ідеї, що прийшли вам в голову.

Намагаєтеся повторити уві сні образ популярної особистості з глянсового журналу. Провидці рекомендують врахувати результат. Якщо вийшло схоже, ініціативу візьмуть прихильно. Але невдалий образ свідчить: краще не висловлювати свою думку.

Гуляли влітку в купальнику і шубі, шокуючи костюмом людей – у вас вийде розповісти про плани впливовому людині і отримати його схвалення і підтримку в реалізації задуманого, – пророкує Весняний сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: