Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бачити себе в труні до чого сниться?

Сонник бачити себе в труні до чого сниться?

Бачити себе в труні тлумачення сонника

Що означає бачити себе в труні в грезе? Віщуни практично одностайно стверджують: це несприятливий знак. Готуйтеся до реальності пережити зраду, ненависть, скандали і інші неприємності. Для більш повної картини необхідно врахувати дрібниці, які відбувалися у сні і ваш емоційний стан.

По Міллеру

Психолог, якщо ви сиділи або лежали в труні, пророкує конфлікти з оточуючими. Крім того, сонник Міллера, сонник настійно рекомендує відвідати лікаря, перевірити здоров’я. Для тяжко хворого спати у труні у сні є ознакою смерті.

Випробування і невдачі

Бачили себе в труні? Сонник застерігає від необдуманих дій. Зробивши нечесний, протиправний вчинок, будете глибоко каятися, але виправити ситуацію вже не вдасться.

Негативна трактування подій уві сні посилюється, якщо ви тримали хрест. Це застереження про майбутні нещастя і біди, в яких виявляться винні інші люди.

До чого сниться лежати в труні і тримати хрест? Вищі сили попереджають про важкому випробуванні. Вас звинуватять у тяжкому злочині, і довести непричетність буде дуже складно.

Враження

Згадайте, як ви відреагували, виявивши себе у сні лежить у труні, які емоції відчували.

Страх — неприємності на роботі і побоювання звільнення.

Панічний жах — сонник пророкує великі складності практично у всіх областях життя. На жаль, впоратися з труднощами самостійно не представляється можливим.

Задоволення — ви виснажені і перебуваєте в депресії. Сонник рекомендує знайти час для відпочинку, довго так тривати не може.

Спокій — зараз ви мрієте опинитися наодинці з самим собою в тихій обстановці. Тільки так зможете не поспішаючи обдумати ситуацію і набратися сил.

Закінчення проекту

До чого сниться бачити себе мертвим? Зможете закінчити давно не дає спокою справу. Якщо в грезе ви мертві, значить, робота йде до завершення, припустимо починати планувати новий проект.

Подія у сні трактується провидцями і по-іншому: звички, які заважали і від яких мріяли позбутися, померли. Можливо, ваші переконання кардинально зміняться. Незабаром навколишні люди самі помітять, як сильно ви змінитеся переродившись.

Відкрийтесь

До чого сниться перебувати в такій похмурій обстановці? Провидці кажуть, що ви не довіряєте оточуючим, очікуєте удару в будь-який момент і прагнете сховатися. Розслабтеся, люди не так ворожі як здається. Сонник радить відкритися і спробувати дружити.

У сні, якщо спали в труні, рекомендується в першу чергу враховувати самопочуття в реальності. Хворі — здоров’я буде стрімко танути. Можливий навіть трагічний результат. Сонник, якщо ви здорові, передбачає безліч проблем.

Сприятливі прогнози

Залізли в труну заради розіграшу? Сонник передбачає багато радості і сміху наяву. Не бійтеся виявитися смішним і насолоджуйтеся отриманої перепочинком.

Деякі бачення є перевертнями, означаючи протилежне. У цьому випадку лежати в труні у сні передвіщає довге життя.

Лежали живим у домовине — кардинально зміните свої переконання і погляди.

Ще до чого сниться опинитися в труні живим? Ви втомилися і видихалися. Знайдіть час відпочити, а коли сили повернуться, сміливо приступайте до реалізації задуманого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: