Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біль до чого сниться?

Сонник біль до чого сниться?

Біль тлумачення сонника

До чого сниться біль? Це бачення трактується різноманітно і в залежності від того, чим воно викликане. Адже іноді причиною неприємних відчуттів сплячого може бути незручна поза, некомфортна температури в спальні. Разом з цим людина може страждати уві сні з-за того, що переживає наяву.

Сонник пропонує чимало тлумачень цього бачення, особливу увагу звертає на те, що стало першопричиною болю. Часто це можуть бути люди, наприклад, доктор, хтось із знайомих. Обов’язково потрібно врахувати і періодичність, силу відчуттів: вони були раптовими, нестерпно довгими. Або вони зникали, слабшали повільно, поступово?

Бачити уві сні кров, відчувати біль — прикмета, підказує, що у житті потрібно щось терміново змінити. Без оперативного втручання це неможливо. Тому, що проблеми, зобов’язання та інше є непереборними перешкодами для сновидця. Вони не просто уповільнюють його рух до наміченої мети, але й неабияк попятят нинішню життя.

Погано розвинене почуття інтуїції, ось до чого сниться, що ви заподіяли біль кому з оточуючих. Сонник підказує: ви часто приймаєте ворогів за друзів, і навпаки. А в пориві відчаю готові трощити усе підряд, без розбору. Це серйозний недолік, з яким необхідно невідкладно розпочати боротьбу. В іншому випадку ви нагородите ще великих помилок, і все закінчиться трагічно.

Біль і прибуток

Треба зауважити, що сонники різних часів і народів даються далеко не однакові коментарі до видінь про біль. Наприклад, Жіночий сонник, стверджує, що пригрезившиеся страждання, стіл ж кепські і небажані, як і реальні, тому, що сновидіння очікують неприємності.

Інші видання збірників сновидінь не так песимістичні. Вони передбачають, що спали і спостерігав прибуток і виконання заповітних бажань. Скажімо, для селян це буде багатий урожай, для комерсанта — нові ринки збуту та зростання споживчого попиту, для вченого — геніальний винахід, відкриття.

Добрий знак, — ось до чого сниться біль, за версією англійського сонника, складеного Зэдкиелем. Він вважає, що цей сюжет в реальності пророкує все навпаки. І сплячої може радіти, тому, що його чекають приємні несподіванки і зміни в тій життєвій сфері, яка представляє для нього зараз найбільший інтерес.

Верхня частина тіла і голова

Що означає сон про головний біль? Інтерпретувати його можна, як у прямому сенсі, так і в переносному. Адже не випадково ми говоримо про набридлої, нерозв’язною проблеми, як про «головного болю». І також ми висловлюємося, коли нам доручають багато важкої, непосильної роботи, завантажують дорученнями.

Астрологічний сонник рекомендує сновидінню пройти медичне обстеження, якщо сниться, як болить голова. Причому він пояснює, що це може бути більш серйозний розлад організму, ніж здається на перший погляд. Тому зволікати з візитом в поліклініку не варто. До речі, причиною нездужання могло послужити перманентна втома, перевтома, неправильний режим дня.

До чого сниться запалене горло? Це бачення можуть спостерігати надмірно захоплені, екзальтовані люди, готові наділяти своїх обранців усіма чеснотами. До нещастя, це щире, але оману сновидцев. Їм треба позбавлятися від подібних ілюзій, щоб не потрапити у погану компанію, негарну ситуацію.

Можливо ви альтруїст, і беретеся за чужі доручення, знехтувавши особисті інтереси та справи? Ось до чого сниться зубний біль! Всі так звикли до вашої безмірної чуйності і безвідмовності, що ваша боязка спроба виконати в першу чергу свої завдання, багатьох здивує і навіть раздосадует. Що і призведе до тягостному з’ясування стосунків.

Не сумуйте. Краще згадайте, скільки зубів у вас нило поки спали? Знаєте, до чого сниться зубний біль, що вразила всі різці і ікла? Сонник Мандрівника обіцяє вам чудове проведення часу в веселій, дружній компанії.

Довірившись Українському сонником, дізнаєтеся, що зубний біль це погана прикмета. В сім’ї сновидця, за винятком його самого, хто може захворіти. Так, що прокинувшись, згадайте про профілактику і дбайте, про рідних!

Спина, груди, поперек

Уві сні відчули біль в грудях? Це — попередження про небезпеку! Але швидше за все ви вже давно відчували, що над вашою головою згущуються хмари, тому сонник лише підтверджує ваші побоювання. Але драматизувати не варто, адже ви можете підготуватися і витримати майбутні випробування.

Сонник Сімейний поспішає застерегти тих, у кого прихопило уві сні серце. Він просить звернути увагу на будь-яку випадковість. Виявляється малозначима несподіванка зараз, буде мати величезні негативні наслідки в майбутньому. Будьте обережніше і уважніше.

До чого може снитися біль у спині? Пояснення швидше філософського характеру? Ви занадто близько до серця сприймаєте всі недосконалості навколишнього вас світу. Це веде до того, що ви роздуваєте з мухи слона, надмірно багато значення приділяючи чужих слів, вчинків.

У нічних мареннях вас скрутив радикуліт? На жаль, попереду у вас нелегкі часи, і доходи зменшуватися. Крім того, ви ризикуєте допустити стратегічний прорахунок в бізнесі. Сонник пропонує вчитися економити і більш тверезо оцінювати ситуацію.

Біль у шлунку сниться людям, які по праву вважаються відмінними семьянинами і домогосподарками. Вони роблять все для блага своїх рідних. Вони люблять свій дім, витрачають чимало сил, щоб удосконалити зробити його більш затишним. Погано тільки одне, такі сновидцы забувають про себе.

Кінцівки

Хворі руки можуть примаритися напередодні складного випробування, перевірки, екзамену. Якщо саднило плече, то вам знадобиться сила і спритність, нило зап’ясті, — без відмінною реакції обійтися не вдасться.Що означають розпухлі, запалені пальці, помічені у сні? Тут сонники пророкують проблеми з молодшим поколінням в сім’ї. Щоб вирішити вічні суперечки і конфлікти батьків і дітей знадобляться всі перераховані вище якості.

Сонник Хассе логічно, точно розповість, до чого сниться хворе коліно. Не варто найближчим часом планувати походи, подорожі, навіть відрядження. Обставини складуться так, що в останній момент поїздка або зірветься, або ви отклонитесь від первісного маршруту, не подужаєте його до кінця.

Душа і тіло

Підсвідомість здатна заломлюючись, компенсувати, заміщати душевні відчуття фізичними. Припустимо, людина занадто сентиментальний, сприйнятливий. Його тонка душевна конституція уві сні викликає біль фізичний.

Але іноді і в мріях ми можемо відчувати емоційні страждання. В даному випадку, сон лише продовження наших денних метань, думок, почуттів. Такого роду сни приходять до тих, хто самотній, схильний до спалахів безпричинного гніву, або паніки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: