Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бачити себе вагітною до чого сниться?

Сонник бачити себе вагітною до чого сниться?

Бачити себе вагітною тлумачення сонника

До чого сниться вагітність

Будь-бачення в сні являє собою по суті відображення яких-небудь думок, бажань, почуттів, проблем і планів сплячого. Часто виглядає як досить суперечлива, різношерста картина, толкуемая дуже по-різному різними сониками. Щоб безпомилково витлумачити значення, потрібно враховувати, крім самої картини, також емоції, почуття, які відчував сновидець. Вагітність у сні можливо тлумачити по-різному.

У соннику міститься багато різних версій значення вагітності уві сні. Ці численні версії навіть поділені на групи в цілях зручності.

Різні сонники зберігають різні тлумачення. Єврейські мудреці роз’яснювали таке ведення про майбутні турботи.

Але якщо приснилася вагітність це виразно означає зародження нового.

Якщо жінці приснилося бачити себе в цікавому положенні, то це не означає швидку вагітність і наяву, а скоріше нові події в житті. Але якщо вона в реальному житті вагітна, то сон означає успішні пологи.

Якщо чоловікові приснився вагітна жінка, то це підкреслює його бажання виховувати дитину від коханої.

Сонник Цвєткова

Спляча дівчина бачить вагітність — попередження про обман.

Для жінки тлумачення вагітності означає гордість, радість. А чоловіка попереджає про те, що скоро потрібно буде будувати плани.

Але якщо уві сні ви бачите сторонню майбутню матір, то це знак неприємностей або марні клопоти, що не приносять користі.

Сонник Фрейда

Психолог стверджував, що якщо жінка бачить себе в ролі майбутньої мами, то скоро вона почне будувати серйозні стосунки.

Чоловікові бачити уві сні вагітність — поганий знак. Бачення віщує про проблеми в особистому житті.

Вагітність у сні для жінки

Сон, що показує майбутню матір, означає зміни, що несуть фінансовий ріст.

Також доброю новиною є бачення про те, якщо ви самі в положенні. Бачити вагітність — означає матеріальне благополуччя.

Народжувати у сні — до прибутку. Але важкі і тривалі пологи попереджають про тимчасове утруднення в справах.

Сон, у якому ви лежите з вагітною дружиною віщує про приємних надіях.

Вагітна кохана дівчина у сні — успіх вдома і на роботі.

Якщо ви самі в цікавому положенні і вагітність для вас бажана, то бачення обіцяє радість.

Але якщо молода дівчина побачила вагітність і дуже засмучена цією подією, тлумачення сну не найкраще. У цьому випадку очікується обман.

Тлумачення по Міллеру

Вагітним себе у сні бачити, вважає Міллер, дуже добре бідному або людині з середнім достатком. Такий сон віщує йому багато грошей і добра. А багатому, навпаки, смуток, турботу і розорення.

Одруженому бачити себе вагітним, сонник пророкує, що він може втратити дружини або вона вже більше не буде від нього вагітна.

Неодруженому ж такий сон передвіщає, що він скоро одружується на красивій і гарній дівчині.

Важко хворому сон загрожує смертю.

Людям, що сидять в тюрмі — освобожение.

Людині, який засмучений труднощами життя і нескінченними проблемами, такий сон обіцяє звільнення від негараздів. Нарешті він зітхне на повні груди.

Згідно соннику Міллера, коли жінка бачить себе в положення, це говорить про невдоволення її своїм життям з нинішнім чоловіком і про те, що їх потенційні діти навряд чи будуть володіти хорошими зовнішніми даними і високим інтелектом.

До чого сниться вагітність жінці, яка дійсно вагітна в даний час — це віщує успішні пологи без ускладнень, а також легке відновлення здоров’я цієї жінки після народження малюка.

Спляча жінка, яка бачить власне зачаття, буде нещасна з чоловіком, а майбутні діти будуть непривабливі.

Але по-справжньому вагітна народить здорову дитину без наслідків.

А незайманій, згідно Міллеру, такий знак обіцяє безчестя в дійсності.

Сучасний сонник

Бути в положенні для дівчини обіцяє щастя в особистих справах, а жінці у віці невеликі проблеми зі здоров’ям.

До чого сниться дівчина в положенні? Очікуйте прибутку.

Бачити сон, у якому ви в положенні, підштовхує вас на реалізацію запланованого. В цей час успіх гарантований.

Приснився новонароджений

Якщо сон сниться жінці в положенні, і вона зуміла запам’ятати риси обличчя немовляти, є ймовірність, що їй приснився малюк, якого вона родить. Якщо новонароджений снитися чоловікові, то він або готуватися стати батьком, або боїться взяти на себе таку відповідальність. Також знак прогнозує виникнення хорошої ідеї, яку варто втілити у життя.

Власна вагітність — до чого сниться

Бути в положенні для дівчини молодого віку визначається сонником як вказівки на невдалий період для нового роману і можливий ризик опинитися незрозумілою людьми навколо себе. Якщо власна вагітність часто сниться молодій дівчині, яка ще жодного разу не народжувала, це означає, що її чекають плітки оточуючих. Можливо будуть засуджувати її стиль життя і, неприйняття нею певних загальноприйнятих принципів.

Якщо ж свою вагітність бачить зріла жінка, сонник вказує на незначні, однак неприємні турботи в недалекому майбутньому, пов’язані з близькими. Ще це віщує деякі не дуже серйозні проблеми зі здоров’ям, в основному з травним трактом або нирками.

До чого сниться вагітність жінці, яка в даний момент дійсно є в положенні? Це віщує, що пологи пройдуть успішно, ускладнень не буде. Часом жінка, яка очікує дитину відчуває у своєму сні тривогу, підсвідомий страх майбутніх пологів, неймовірний біль. Але подібна картина виникає часто через 1-2 місяці перед пологами, а страх залишає майбутню матір за 2 тижні до моменту народження дитини.

Коли вагітна жінка молодого віку бачить уві сні свою вагітність або ультразвукове дослідження, тоді, скоріше за все, причиною сновидіння є саме згаданий вище неусвідомлений страх пологів. У соннику таке бачення тлумачиться як абсолютно природні переживання потенційної мами за здоров’я дитини, її побоювання перед прийдешніми переймами.

Коли сниться вагітність жінці, яка в даний момент не в положенні, причому малюк уві сні штовхається і явно відчуваються ці поштовхи, їй потрібно наяву очікувати справжньої вагітності. Можливо сновидица вже завагітніла, але ще не знає про це. Сонник також тлумачить, як ознаку виникнення нових можливостей для особистості, переходу її на більш високий рівень.

До чого сниться вагітність чоловіка (хлопця)? Тлумачення таких значень, якщо його побачив чоловік, досить цікаво. Такий знак віщує появу принципово нових задумів у господаря сну. Якщо останній належить до людей творчості, це послужить імпульсом для нової творчої роботи.

Хто народиться

Якщо в сновидінні очікується саме хлопчик, це тлумачиться сонником в якості позитивного знаку, предсказывающего швидке вступ на нову посаду або збільшення оплати праці, також це віщує якісь інші доходи, однак пов’язані з клопотами.

Коли незаміжньою жінці наснилося вагітність саме хлопчиком, дане тлумачення використовується у двох варіантах: або це плітки про сновидице, активно підтримувані оточуючими людьми, що виникли із-за її особистого життя, або поліпшення для неї в кар’єрі або зміна роду економічної діяльності, або зміна місця роботи. Швидше за все, через поганий атмосфери в робочому колективі на колишньому місці.

У разі ж, якщо приснилася власна вагітність і при цьому відомо, що очікується саме дівчинка, це обіцяє майбутні серйозні життєві труднощі. Втім, якщо такий знак бачить жінка молодого віку, проблеми можуть виявитися і дрібними, але однаково неприємними.

Якщо таке сновидіння побачила заміжня жінка, це іноді означає швидку зраду чоловіка, виявлення у нього коханки. Для незаміжньої жінки це віщує боротьбу зі спокусою. Жінці, яка в даний момент дійсно в положенні, таке бачення говорить про те, що в дійсності вона вагітна саме хлопчиком, а не дівчинкою.

Якщо ж у сновидінні, де фігурує власна вагітність, очікується двійня, це може означати внутрішнє відчуття балансу і символізувати безтурботність. Якщо такий сон бачить молода дівчина, це означає майбутні кар’єрні і любовні звершення, швидку зустріч з майбутнім чоловіком.

Коли вагітність двійнятами приснилася чоловікові, це означає, що в даний момент він стоїть перед якимось вибором, сприймає світ досить неоднозначно і це веде до внутрішньої порожнечі і дискомфорту. Такий знак іноді служить рекомендацією напружити свою волю, відмовитися від шкідливих звичок.

До чого сниться власна вагітність і відомо, що народяться саме близнюки, такий сон символізує свободу. Якщо це сновидіння бачить молода жінка, то воно обіцяє їй позбавлення від утомивших зобов’язань або нове корисне знайомство, надалі здатне зробити значний вплив на кар’єру того, хто бачить сон. У разі, якщо таке сновидіння побачив чоловік, йому воно віщує новий вигідний контракт або поліпшення в особистому житті.

Коли приснилася своя вагітність і в сновидінні очікується трійня, це досить сприятливий знак, що говорить про кар’єрний поліпшення в недалекому майбутньому, успіх у бізнесі, швидке підписання вдалого контракту. Але в особистому житті це вказує на тимчасовий занепад або кардинальні зміни. В окремих випадках сновидіння з трійнею свідчить про те, що в реальності існує «любовний трикутник», що включає того, хто побачив такий знак, як один з його кутів.

Чужа вагітність

Коли хто — небудь бачить в положенні не себе, а іншу особу з числа знайомих, таке сновидіння означає, що побачив його вибудовує дуже великі плани, які мають шанси на успіх лише тоді, коли на них будуть витрачені максимальні зусилля. Ймовірно, що досягти намічених цілей без допомоги фігурували в баченні людей виявиться нереальним завданням. Тлумачення символізує в цілому великий успіх, насамперед фінансовий.

Якщо приснилася вагітність подруги, це можливо значить, що саме ця жінка буде в недалекому майбутньому суперницею тієї, кому приснився такий сон. Коли уві сні дівчина посварилася з подругою, яку побачила в положенні потрібно побоюватися заздрісників, вони незабаром значно активізуються. Проте немає причин зовсім сумувати, оскільки справи будуть іти добре, необхідна тільки велика обережність, потрібно не довіряти сумнівним пропозиціям. Якщо такий сон бачить ділова людина, бізнесмен, передбачається, що саме ця знайома в близькому майбутньому знадобиться йому в реальності, наприклад, допоможе правильним корисним радою або практичною допомогою розібратися з неприємностями, що з’явилися у сновидця в бізнесі.

Якщо в сновидінні матері фігурує вагітність її дочки, то тлумачення зовсім не віщує народження реальних онуків в недалекому майбутньому. Подібне бачення часто висловлює занепокоєння мами за свою дочку або її величезне бажання скоріше в дійсності мати онуків. Можливо успішне завершення справ, які розпочаті донькою, і привід для гордості нею з боку матері.

Якщо брат або сестра побачив(а) у своєму сновидінні вагітність рідної сестри, сонник тлумачить це як провісник появи нових проблем в житті сновидца, здатних радикально змінити життя як йому самому, так і його домашнім. Таке тлумачення говорить про певні проблеми, які мають місце всередині сім’ї. Кожен аспект неприязні між різними членами сім’ї (в тому числі між побачив (або побачила) сон і його (або її) сестрою) необхідно вирішити якомога швидше, інакше подібна ситуація загрожує значними труднощами в матеріальному плані для всіх членів сім’ї.

Коли син або дочка бачить в положенні свою матір, таке сновидіння є віддзеркаленням неусвідомлених побоювань за здоров’я мами. На щастя, якщо вірити сонником, ці побоювання в даному випадку позбавлені реальних підстав.

Ще одна версія тлумачення, що приводиться у соннику — це позитивні зміни в житті, що відносяться і до любовної області, та до кар’єри. Можливе виникнення в найближчому майбутньому помічників, впливових покровителів, допомоги з їх сторони у досягненні добробуту.

Якщо чоловік (хлопець) бачить вагітність своєї дружини (або коханої), це говорить про неусвідомленою його готовність стати батьком. Однак, якщо в сновидінні йому відомо, що дитина не від нього, треба чекати зради цієї жінки. Ймовірно, що вона вже давно має коханця.

Вагітність сниться чоловікові

Якщо чоловік (хлопець) бачить себе в положення уві сні, це зовсім не говорить про нетрадиційну орієнтацію. Взагалі такий знак тлумачиться дуже різноманітно, в соннику є кілька варіантів значення такого сновидіння.

Чоловік, на думку авторів сонника, може бачити такий сон в декількох випадках. Перше — швидке поява нових корисних ідей, на вдалу реалізацію яких у бізнесі можна сміливо розраховувати. У цьому випадку сонник передбачає, що у чоловіка є значний потенціал і безліч ідей, здатних у разі вдалого їх втілення принести хороший дохід.

Другий варіант тлумачення передбачає, що необхідно згадати відчуття, якими супроводжувалося таке сновидіння. Якщо сновидець відчував у той момент позитивні емоції, це означає, що в реальності він досягне серйозних підприємницьких успіхів. Якщо ж сон супроводжувався негативними емоціями, то навпаки, це можливо говорити про грошовому неблагополуччя. В цьому випадку краще уникати фінансових вкладень куди б то не було в найближчому майбутньому.

Крім того, у певних випадках сонник говорить про те, що сновидіння є проблеми з репродуктивною функцією, відповідно, та є компенсацією його природної ролі. Ще цей знак іноді символізує просто сильне бажання бачив його чоловіка завести дітей, однак у силу того, що в реальності він не має в поточний момент жінки, яку хотів би бачити матір’ю, у своєму баченні він сам виконав цю роль.

Повідомлення про вагітність

Якщо в сновидінні ви просто почули про вагітність, це передбачає якісь швидкі новини життєві зміни. Щоб з’ясувати ступінь позитивності або негативності цих змін, необхідно згадати, як ви реагували на таке повідомлення.

У тому випадку, коли побачене в сні ця новина викликала двоякі емоції або абсолютно спокійну реакцію, передбачається, що в дійсності всі прийдешні труднощі вирішаться легко. Тлумачення іноді говорить про те, що сновидець незабаром досягне важливої мети, яку поставив перед собою.

Коли приснилася новина викликала шквал емоцій, починаючи страхом або досадою і закінчуючи похмурістю, це свідчить про те, що в реальності сновидець незабаром переживе якийсь стрес, який, однак, призведе до появи у нього нової ідеї або, принаймні, нової життєвої мети.

Якщо ж сновидець, дізнаючись у сні про вагітність, відчуває бурхливі позитивні емоції, це віщує наближення в його реальному житті суто позитивних змін. Ймовірно, це буде нова, більш висока посада або створення свого прибуткового бізнесу.

Якщо сновидіння з таким змістом побачив бізнесмен, це часто обіцяє нову успішну операцію в близькому майбутньому. Ще це передбачає виникнення якихось нових перспектив для його бізнесу.

Однак, якщо таке сновидіння бачила жінка і повідомлення про вагітність саме її чоловіка (або просто коханого), сонник говорить про виникнення у неї суперниці, безумовно прагне зруйнувати її сім’ю (або просто стосунки) з цим чоловіком.

Інші тлумачення

Сон — вагітність дівчини, причиною якого нерідко служить та обставина, що якась жінка з числа рідних або друзів того, хто бачить сон дійсно в положенні зараз. Іноді співпереживання можливо досягає такої сили, що в сновидінні жінка бачить замість подруги або родички саму себе на сносях.

Зокрема, якщо жінка уві сні «тимчасово позичила» вагітність іншої жінки, наприклад, сестри, це свідчить про турботу того, хто бачить сон за здоров’я цієї жінки, символізує прагнення допомогти виносити дитину. Нерідко даний знак стає наслідком неприємної бесіди, візиту до лікаря або несприятливого результату якогось аналізу.

Іноді такий знак сонника говорить про інше, а саме про наявність деякої заздрості до вагітним із-за прагнення самій стати матір’ю. Перш за все це відноситься до жінок, вже не раз намагалися стати мамою. Дане тлумачення іноді передвіщає виконання цієї мрії в близькому майбутньому.

Якщо уві сні бачить себе в положенні незаймана, то є дівчина, у якої взагалі ніколи не було сексуального зв’язку з чоловіком, то сонник може попереджати про неприємності. Переважне значення такого знаку — плітки оточуючих про цю дівчину, негативні обговорення, негативна оцінка її оточуючими.

У деяких випадках власна вагітність, яку бачить незаймана уві сні, обіцяє їй безчестя. Можливо виявиться так, що хлопець, який доглядає за цією дівчиною в реальності в даний час, зовсім не любить її по-справжньому і бажає тільки переспати.

Ще іноді сонник віщує, що дівчина незабаром зустріне дорослого чоловіка (ймовірно, вже сімейного) і він стане проявляти до неї увагу, однак з метою лише стати її коханцем і не більше. Тому, якщо подібна ситуація дійсно складеться, потрібно ігнорувати подібні залицяння, оскільки ні до чого хорошого це не призведе.

Коли власну вагітність бачить уві сні жінка, у якої вже є діти, причому вони вже самі дорослі, це обіцяє їй певні зміни в її житті. Нерідко тлумачення сонника символізує її прагнення до щасливих змін. Ймовірно, віщує якийсь новий поворот її відносин з чоловіком, наприклад, довгу відрядження, під час якої настануть різні позитивні події.

Взагалі бути в положенні уві сні, передбачає розкриття якоїсь таємниці в осяжному майбутньому, можливо в деяких випадках — зраду коханого. Іноді символізує якийсь секрет, який зберігає сама жінка, яка бачила цей сон. Зокрема, такий таємницею може бути роман з одруженим чоловіком в минулому або нещодавно виникла любовна зв’язок з чоловіком з оточення самої жінки або її чоловіка.

До чого сниться небажана вагітність у сні? Цей знак віщує значні зміни в житті тієї, хто його побачив. У разі, коли в сновидінні виявлення власної небажаної вагітності, викликало сплеск негативних емоцій, це обіцяє негативні події в майбутньому. Причому до них опинитеся абсолютно не готовими. Ще таке сновидіння сонник символізує відсутність у того, хто бачить сон бажання відповідати за що-небудь, страх перед невідомим або побоювання перед потенційними змінами, які, навпаки, добре відомі і давно назріли. Обов’язки, що очікують в майбутньому жінку, помічаючою такий сон, занадто обтяжують її і формують сильне прагнення усунути їх або перекласти на когось іншого.

Позаматкова вагітність припускає наявність багатьох інтересів у того, хто бачить сон, багатьох прагнень, намірів, які, однак, вона не реалізує, навіть якщо докладе максимальних зусиль. Їй потрібно врегулювати бардак думок і почуттів, що панує в душі, а потім вже займатися плануванням і реалізацією різних цілей. Ще такий знак може тлумачитися сонником як вираження небажання заводити своїх дітей. Цілі, встановлені сновидицей в житті, не включають щасливе сімейне життя. У деяких випадках таке тлумачення символізує патологічний страх перед зачаттям і втратою малюка. Зокрема, якщо сновидець — жінка, такий сон означає страх перед ризиком викидня або появою на світ дитини з фізичними відхиленнями або народження його раніше нормального терміну.

Помилкова вагітність у сні символізує обман. Це обіцяє ймовірні труднощі на шляху до втілення планів. Якщо такий знак бачить жінка, це говорить про якесь розчарування в майбутньому, яке вплине на звичайний життєвий уклад. Ще таке сновидіння іноді говорить про помилково обраної позиції в житті, неправильні пріоритети у того, хто бачив такий сон, відвідних сновидця від його істинного покликання.

Бачити сон, у якому жінка робить аборт, говорить про її боязні майбутнього. Можливо, жінка, яка побачила такий знак, нездатна зараз вирішити свої проблеми, забезпечити себе, має матеріальні труднощі або їй гостро необхідна чисто психологічна підтримка. Якщо такий сон побачив осіб чоловічої статі, це говорить про небажання сновидця заводити дитину з жінкою, з якою у нього є відносини в даний час. Також це передбачає побоювання перед необхідністю утримувати сім’ю. Якщо ж чоловік бачить уві сні вагітної свою дружину, або відчуває бажання вмовити її на аборт, це часто вказує, що сновидець нещодавно зробив невірне рішення щодо своєї роботи.

Якщо жінці приснилося, що вона робить аборт, сонник вказує, що вона намагається бути обережнішими на кожному кроці, прагнучи уникати неприємних турбот як для себе, так і для близьких. Ще такий знак іноді обіцяє сновидице вимушеність насправді приймати серйозне рішення в найближчому майбутньому, і саме це рішення визначить всю майбутню життя її.

Тлумачення різними сониками

Складений Фрейдом сонник вагітність тлумачить як провісник швидкої вагітності того, хто бачить сон в реальності. Ще таке сновидіння іноді означає, що ця обличчя зараз задоволена стосунками зі своїм чоловіком, а також те, що скоро їй зустрінеться більш відповідний кандидат. Якщо власна вагітність сниться чоловікові, за Фрейдом це означає його готовність виконувати роль папи, а також те, що поточні відносини в особистому житті абсолютно задовольняють сновидця. Тлумачення також обіцяти погіршення його відносин з жінками в осяжному майбутньому або поява певних проблем. Можливо незабаром несподівано і сумно обірвуться його нинішні стосунки в особистому житті.

Згідно соннику Ванги, бачити себе вагітною уві сні для заміжньої жінки передвіщає народження двійнят. Якщо ж таке сниться незаміжньою — це говорить про непорядність того чоловіка, з яким у даний час має відношення дівчина.

Сонник Лоффа, вагітність у сні тлумачить незалежно від статі, віку і сімейного стану людини, якій це сниться, однаково — цей знак символізує творчість або матеріальний добробут. Крім того, якщо такий сон побачила дівчина, що ведуть активне статеве життя, але при цьому не прагне стати матір’ю в даний момент, подібне сновидіння по Лоффом свідчить про повну відсутність проблем з менструальним циклом. У разі ж, коли дане сновидіння побачив чоловік, згідно соннику Лоффа це характеризує його поточне положення в особистому житті: він не впевнений у власній мужності і своєї репродуктивної функції. Переважно таке зустрічається у молодих хлопців, чиє сексуальне життя буває не настільки активною, настільки хочеться.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: