Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бібліотека і книга до чого сниться?

Сонник бібліотека і книга до чого сниться?

Бібліотека і книги тлумачення сонника

Сон, у якому ви опинилися серед книжкових стелажів в бібліотеці, необхідно трактувати з урахуванням деталей. Важливу роль може зіграти колір фоліантів, їх товщина, ступінь давнину…

Так, до чого сниться бібліотека і книги? Відповідь на це питання підкажуть найпопулярніші сонники.

Версія Міллера

Американський психолог Густав Міллер дуже цікаво, оригінально трактує сновидіння, в якому бібліотекар радить прочитати той чи інший твір. Виявляється, необхідно по пробудженню згадати точну назву рекомендованого видання та його зміст. А якщо книга, побачена в сні, поки не прочитав, то треба неодмінно познайомитися з її змістом. У ньому сновидець знайде щось цінне, важливе для себе.

Особливо значущим таке сновидіння буде у випадку, коли сплячий знаходиться на роздоріжжі, зволікає перед прийняттям якогось рішення.

Роздуми в читалці

Студентам або людям, які готуються до важливого, відповідального виступу, буде цікаво і корисно дізнатися,до чого приснилося, ніби вони працюють з книгами в читальному залі. При цьому треба згадати, наскільки був ясний сенс прочитаного. Якщо інформація у сні була зрозуміла, то й наяву іспит, лекція, доповідь пройдуть успішно, — обіцяє сонник міс Хассе.

Сновидець явно мріє про знайомство з неабияким, цікавою людиною — ось чому в нічний грезе він направляється в бібліотеку, щоб здати вже прочитаний тому. Але якщо уві сні ще по дорозі в книгосховище він зустрічає якогось персонажа, то в реальності відбудеться знайомство з персоною, яка повністю змінить його світогляд, — попереджає сонник.

Якщо пригрезился величезний бібліотечний зал з хаотично розташованими фоліантами, то сонник пастора Лоффа попереджає: ви занадто багато уваги приділяєте несуттєвих дрібниць, заглиблюєтеся в непотрібні подробиці. Треба навчитися трохи інакше дивитися на багато речей. Це суттєво полегшить життя, поліпшить настрій, зміцнить нервову систему!

До чого сниться, що розставляєте книги на полицях? В реальності ви вже готові до того, щоб внести якусь визначеність і упорядкувати свої бажання і думки. Особливо це важливо, якщо у сні помітили, що на одній поличці розташовуються видання абсолютно різних стилів і спрямованості.

Древні манускрипти

Тлумачення Східного сонника щодо бачення, в якому сплячий намагається знайти в бібліотеці старовинну книгу, таке: якщо мета пошуків у сні — певне видання, то тому, хто спить вкрай необхідна в даний момент підтримка близьких, їх співчуття, розуміння.

У нічний грезе просто перебираєте старовинні томи в книгосховище? Такий сюжет підказує, що у вас відмінні довірчі відносини з близькими, друзями, колегами і діловими партнерами.

Відділи та тематика

В будь-якій пристойній бібліотеці всі видання систематизовано і розподілені по відділах. Якщо уві сні знаходитесь в одній з таких підрозділів, то пригадайте в якому саме?

Так, якщо риєтеся на стелажах з книгами з філософії, історії, тосонник підозрює: ви надмірно самокритичні і любите займатися самокопанням». Перестаньте, це заважає вам в реальності!

Геніальні думки народяться ось-ось в голові того, хто уві сні вивчав фоліанти у відділі науково-технічної літератури.

В опівнічної фантазії ви заглибилися в класику і поезію? Це свідчить про беззахисність, тонкощі вашої натури.

А якщо насолоджувалися, перевертаючи сторінки книжок сучасних авторів, то сонник стверджує, що ви знаходитесь у вічному пошуку чогось нового, незвіданого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: