Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бачити себе голою до чого сниться?

Сонник бачити себе голою до чого сниться?

Бачити себе голою в сні тлумачення сонника

До чого бачити себе голою уві сні

Якщо уві сні довелося бачити себе голою, то наслідки такого незвичайного сюжету наяву можуть помітно відрізнятися. Багато залежить від емоцій, випробуваних сновидцем протягом такого сну. Якщо спляча людина щиро милувався власним тілом, то сонник, радить йому задуматися: чи не занадто він самовпевнений, егоїстичний? А якщо нагота уві сні сприймалася з почуттям сорому і збентеження, то прокинувшись потрібно задуматися про здоров’я або становище в суспільстві. Великий ризик втратити репутацію, позбутися престижного місця.

У соннику є докладні пояснення такого сновидіння. Часто воно викликано психологічним напруженням наяву. Людина може спостерігати такий сон, саме тому, що надто боязкий, сором’язливий. І це заважає йому знайти хорошу роботу, домогтися успіху у протилежної статі.

Чи знаєте ви, до чого сниться бачити себе голою в святково одягненої натовпі? Якщо ви повністю оголені, і скупчення людей чимало бентежить і непокоїть, то не поспішайте хвилюватися. Насправді все буде добре. Вдасться зберегти якусь таємну інформацію, значущу для вас. Вона не буде віддана публічного розголосу і все вийде саме так, як ви задумали.

А от якщо без одежинки і на публіці нітрохи не ніяковієте, то сонник застерігає від надмірної безпечності та легковажності.

Тлумачення сну, в якому ви намагаєтесь приховати наготу це відображення внутрішньої боротьби, яка відбувається в реальності. Не виключено, що ви поставлені перед дилемою: як досягти якоїсь мети, і при цьому до пори до часу, нікого не попереджаючи про плани. Також під питанням можуть опинитися ваша репутація, честь, в разі якщо вдасться домогтися бажаного результату.

Сонник радить звернути увагу на емоції, випробувані під час сну з «оголеним» сюжетом. Милуватися своїм тілом, з гордістю демонструючи його, означає, що попереду чудовий період без матеріальних клопотів. А якщо ви снитесь собі голою і раптово виявляєте виразки, шрами та інші потворні відмітини на тілі? У такому разі побережіться. Сонник, на жаль, не обіцяє легкого життя.

До чого ще може сниться бачити себе голою

За сонником Лоффа, жінці подібне сновидіння гарантує незабаром знаменна подія. Вона станеться несподівано. І такими ж непередбачуваними будуть його наслідки. Спочатку сновидица відчуває незручність, і відчуває нерішучість. Щоб все завершилося на її користь, потрібно взяти до уваги такий знак, посланий згори, і бути у всеозброєнні до будь-яких несподіванок.

А ось Міллер у своєму соннику дає менш оптимістичний прогноз. На його думку, бачити себе в сні оголеною не до добра. Якщо подібний сюжет приснився дівчині, та ще при цьому уві сні вона насолоджувалася видом тіла у дзеркалі, то їй треба знати, що успіх супроводжує їй короткочасно.

Критичне ставлення до власного відбиття в стилі ню, уві сні, може відбитися в дійсності конфліктами і сварками. Постарайтеся уникати скандалів і суперечок, вони зараз зовсім недоречно.

До чого сниться купання голою у прозорій воді? Таке бачення уві сні припускає, що великий буде спокуса пізнати радості таємної пристрасті. Сновидець варто гарненько подумати перед тим, як піддатися спокусі. Справа в тому, що все таємне стане явним, і їй доведеться гірко каятися у скоєному.

Вода у сні була брудною і каламутній? Таке купання у сні передує неприємності, причинами яких стануть недовіру і ревнощі шанувальника або законного чоловіка.

За версією сонника популярного у Франції, нагота неприємний знак. Жінка, яка виявилася у сні в подібному вигляді, повинна ощадливіше ставитися до власного здоров’я, так як велика ймовірність загострення низки хвороб. Втім, їй треба бути готовою і до інших недобрим сюрпризів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: