Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник будинок до чого сниться?

Сонник будинок до чого сниться?

Будинок тлумачення сонника

Нам часто доводиться бачити різні будинки уві сні. Або зі сторони, або присутня всередині. До чого сниться будинок, сонник трактує як наше внутрішньо стан душі. Залежно від того, в якому стані знаходиться приміщення, така і якість нашого внутрішнього світу.

Якщо стіни обдерті, сантехніка залишає бажати кращого, то переживання вашої душі поступово її руйнують. Бажано провести «ремонт» свого життєвого настрою.

Новий чи старий

Для того, щоб дізнатися, до чого сниться новий будинок, достатньо звернутися до стародавнього тлумачення цього символу. Предки вважали, що жылище уособлює наше життя у фізичному тілі. Якщо над приміщенням проводяться маніпуляції, наприклад, ремонт, то незабаром відбудуться якісь зміни. Як правило, хороші. Реставруючи і оновлюючи своє житло у сні, ми покращуємо себе і своє життя в реальності. Новий будова говорить про те, що доля вже зробила великий подарунок якимись з минулих подій, оновивши нашу дійсність.

Старий будинок же, в свою чергу, символізує застарілий життєвий уклад. Це дає можливість на власні очі побачити наслідки, до яких призвів звичний порядок будніх днів.

Як стало ясно, відповіді на запитання до чого сниться будинок досить однозначні. Це завжди – уособлення нашого існування і життєдіяльності. Подробиці можна з’ясувати самостійно, уважно проаналізувавши себе і порівнявши результати з картинкою сну.

Але буває і таке, що ми бачимо події, які в тій чи іншій мірі розвиваються в стінах приміщення. Вони також не дадуть ніяких особливо вузьких значень, але допоможуть з’ясувати в який бік рухатися по шляху аналізу.

Сонник міллера квартира, яка викликає тривогу, обіцяє неприємності і несприятливі часи. А якщо житло було світле і просторе, то удача на вашій стороні, і не покине вас довгий час.

Пожежа

Визначення до чого сниться пожежа будинку досить цікаві. З одного боку – це горе і нещастя, а з іншого – розгром, що неодмінно веде до його оновлення. Саме друге тлумачення і є вірним. Якщо обійшлося без жертв у вигляді людей і тварин, то пожежа означає найбільші зміни в житті. Він символізує кардинальні зміни в побуті і на роботі. Як правило, ці нововведення не несуть нічого поганого.

Якщо під час пожежі хтось загинув, то для того, щоб у житті щось змінилося, доведеться чимось пожертвувати. Це не обов’язково втілює людини. Можливо, це втрата нинішньої роботи в ім’я нової, високооплачуваною. Або формально – переїзд. Проаналізуйте свої майбутні плани, і ви зможете самі визначити, що і в ім’я чого доля у вас відбере.

Будинок – це логічне фізичне тіло для нашого внутрішнього «Я». Адже немає нічого рідніше і безпечніше. Слід уважно поставитися до всіх снів, що стосуються житла.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: