Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник будинок згорів до чого сниться?

Сонник будинок згорів до чого сниться?

Будинок згорів тлумачення сонника

Будинок згорів

Зрозуміле почуття занепокоєння виникає після сновидіння про пожежу. Якщо ви відкриєте сонник, то побачите, що це не обіцяє настільки трагічної події наяву. Однак, залишати цей сон без уваги не можна, тому, що підсвідомо ми передчуваємо деякі важливі речі. До чого сниться, що будинок згорів? Спробуємо розібратися й зрозуміти.

З самого початку

Наше житло — це не тільки наша фортеця, але і особлива атмосфера, звички, традиції, певний уклад життя і взаємин. Тому якщо в сновидінні воно охоплено вогнем, то настають деякі зміни в життя і долі, всі хто живе під одним дахом.

Наприклад, бачити свій будинок багатим, доглянутим, добротним, це відмінний знак, що віщує добробут і стабільність. А значить, не так складно здогадатися, до чого сниться, що рідний дім згорів. Така ситуація в жахливих нічних мареннях загрожує проблемами в дійсності.

Якщо цей сюжет спостерігають під час сну, люди переживають роман, то їм треба підготуватися до глибокого розчарування. На жаль, відносини безперспективні і, швидше за все, приведуть до сварку. Але сонник попереджає, — потрібно згадати: чий будинок перетворився на згарище. Якщо належав сусідам, знайомим, то спляча людина, стане мимовільним учасником чужий любовної драми.

Душа у вогні

Сонник у розділі «будинок згорів», пропонує інші тлумачення страшної, нічний фантасмагорії. Це трагедія, пережита в сплячому стані, може бути відображенням занепокоєння, пристрастей, сум’яття, що панують в душі сновидця.

До чого сниться, що власний будинок згорів, а ви лише пасивно спостерігали зі сторони, за цією трагедією? Це пророцтво може передувати скандалу, історії з гучним суспільним резонансом в центрі, якій опинився сплячий. Це трапиться тому, що він не зуміє стримати власних емоцій і в стані стресу зробить помилку. Сонник рекомендує, набратися сил, контролювати свої дії та слова. В іншому випадку ви «перегорите», впадете в депресію, зі всіма витікаючими сумні наслідки.

Майже також розшифровується сюжет, в якому палає сусідський будинок, а ви виступаєте в ролі стороннього спостерігача. Передбачається, що доведеться понервувати-за помилкової поведінки близької людини. Спробуєте напоумити і заспокоїти його.

Значення даху

Тлумачення сну, в якому вирує пожежа, залежить від того, що і як відбувалося з покрівлею палаючого будинку. Дах сонник інтерпретує, як символ захисту, заступництва або державного кордону. Якщо люте полум’я охопило уві сні дах, то це сигнал небезпеки для сплячого, його родичів. Втім, є і другий варіант, підказуючий, що в недалекому майбутньому сновидець завершить важливу справу, чи почне новий етап життя.

До чого сниться, якщо в нічному кошмарі будинок згорів, повністю вигоріла покрівля, перекриття її обрушилися? На жаль, нічого доброго це не віщує. Втім, треба гарненько пригадати, які емоції були випробувані протягом сну. Бути може все не так трагічно, тим більше, що ви попереджені про небезпеку і проблеми, тому переживете їх.

Згадайте про близьких

Іноді в сновидінні ми потрапляємо в інший час. Наприклад, переносимося в світ дитинства. До чого сниться, що згорів будинок, у якому жили з батьками давно, або той, що належав бабусі, дідуся? Сонник не порадує добрим знаком. Навпаки, таке бачення це відчайдушний заклик до сновидінню, знайти час і приділити дещицю уваги рідним. Бути може, вони зараз як ніколи потребують підтримки або просто доброго слова. Поспішіть зателефонувати мамі, татові, бабусі. Щире поцікавтеся: як вони себе почувають. Справа в тому, що згорілий будинок дорогих вам людей, може символізувати події з необоротними, трагічними наслідками. Аж до загрози смерті.

Самі з вусами

Не поспішайте заривати сонник, у нього є ще одне цікаве пояснення, до чого сниться, що згорів будинок найближчих родичів. Примарилось, що ви на згарищі оселі батьків, значить, ви стали досить дорослою і самостійною людиною, який тепер сам готовий вирішувати: як, і з ким йому жити. Яким правилам і традиціям слідувати. Чудово! Але не забувайте про своє коріння. Вони ще знадобляться в житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: