Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бути в полоні до чого сниться?

Сонник бути в полоні до чого сниться?

Бути в полоні тлумачення сонника

Цього разу поговоримо про сни, в яких ми опинилися в ролі полонених. Деякі тлумачі вважають, що такі сюжети, насамперед, характеризують сновидця, як людини слабохарактерного, інертного. Але все не так просто, імовірні ситуації, коли такі видіння приходять уві сні людям, які волею обставин опинилися в залежності від рідних або від начальства. Це ж сон іноді підказує, що ви потрапили в полон любові, що, не так і погано.

Але давайте розберемося, що до чого сниться бути в полоні. Для цього відкриємо сонник.

Під влади палких почуттів

Приснилося, що ви пристрасно закохані, і патологічно залежите від предмета своєї палкої пристрасті? На жаль, такий сюжет провіщає не тільки романтичні пригоди. Якщо відкриємо сонник Мандрівника, то прочитаємо, що така що наснилась картина обертається наяву божевільної, безпідставною ревнощами чоловіка. Якщо цей сон привидівся людині, не пов’язаній шлюбними узами, то він потурає у всьому своєму коханому (коханій). А між іншим друг або подруга, не відчуває настільки ж щирих почуттів по відношенню до нього, просто маніпулюють ним у своїх інтересах.

Дівчині це сновидіння пророкує швидке заміжжя. Але сонник попереджає — майбутній чоловік виявиться людиною владним, деспотичним.

Передбачення Міллера

Один з найбільш знаменитих тлумачів Густав Міллер, вважає, що полон уві сні, це символ зради, зради. І уточнює, що бізнесмен, якому примарилось тощо, повинен очікувати віроломства з боку партнерів. Вони спробують ввести його збитків, зганьбити його добре ім’я.

Заміжній жінці сновидіння пророкує проблеми в сім’ї. Чоловік почне підозрювати її, ревнувати, влаштовувати скандали. При цьому бідолаху не підтримає ніхто з рідних. Вона відчує себе ображеною, ображеною. Можна тільки побажати їй пережити складний період, з надією, що правда восторжествує, і відносини в родині налагодяться.

Про внутрішню несвободу

Лофф інакше тлумачить, до чого сниться бути в полоні. Він упевнений, що сновидець в даному випадку випробовує сильний пресинг з боку сильного, могутнього людини наяву.

А якщо у сні ви бачили, що вас заслали в маленькій комірчині чи у підземелля, то в реальності перебуваєте під невсипущим контролем, впливом матері. На жаль, позиція «вічного маминого синочка» може істотно ускладнити ваше подальше життя. Тому подумайте, як найбільш делікатно позбавитися від зайвої турботи матері.

За версією Фрейда, перебування в полоні, сниться людям, що потрапили у лещата проблем. Підсвідомо вони хочуть сховатися, самоусунутися від їх рішення.

До чого сниться, якщо ви в сні полонили людини? У збірнику сновидінь Юнга сказано, що ви зараз переживаєте, черговий етап становлення особистості, і поки що не до кінця освоїлися зі своїм новим статусом, віком, насіннєвим положенням.

Приснилося, що вас захопили в полон політичні опоненти? Тоді у вас, що називається «накипіло». Ви не маєте намір і далі приховувати свої емоції, і висловіть все накопичилися претензії оточуючих.Бути бранцем

У сні ви стали учасником захоплюючої історії — потрапили в полон до джигитам в гірському аулі? Таке бачення в інтерпретації знавців означає, що вам бракує делікатності й уміння домовлятися з людьми, знаходячи компромісні рішення. Англійський сонник обіцяє судові розгляди, і навіть арешт, приводом для яких будуть доги, податки.

Ув’язнення в сновидінні асоціюється з егоцентризмом, з небажанням сплячого враховувати інтереси інших. Так що врахуйте, що такі сни рекомендують вам діяти більш дипломатично. Інакше ризикуєте розірвати важливі, корисні для вас контакти, наплодивши ворогів і суперників.

Сонник дає ще одну вкрай цікаву підказку. Якщо приснилося, як опинилися в неволі з товаришами по нещастю, які вам знайомі, то запам’ятайте, як ви спілкувалися між собою. Справа в тому, що і в справжньому житті з цими людьми у вас складуться саме такі взаємини.

Цигани загарбники

Вас вкрали і силою утримують в таборі? До чого сниться, що вас утримують цигани уві сні? Це своєрідний народ живе за своїми неписаними законами, які не вважають злодійство і шахрайство гріхами. Тому будьте обережні, за пробудження поряд з вами може з’явитися персонаж, який виявить неабияку хитрість спробує завоювати вашу довіру, а потім віроломно обдурить.

Втім, цієї підступної нещирої персоною може виявитися і хтось з ваших знайомих або навіть родичів. Придивіться, хто останнім часом явно лестить вам? Удар може бути нанесений з боку цієї людини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: