Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чайник до чого сниться?

Сонник чайник до чого сниться?

Чайник тлумачення сонника

Нехитрий предмет кухонного начиння — чайник, уві сні досить важливий символ. Втім, і наяву, коли зимно або в далекій дорозі, ми мріємо про те, щоб напитися гарячого чаю, налив окропу з вогняного (ото ж жаром чайничка, який і здається нам передвісником затишку, тепла, надійного даху над головою.

Тим не менш сонники рекомендують пригадати подробиці нічного бачення. Важливу роль можуть зіграти найдрібніші деталі. Наприклад, був побачений чайник вскіпячен або просто наповнений холодною водою?

Передбачення Міллера

Неприємності і проблеми — ось що пророкує пригрезившийся чайник на думку Густава Міллера. Американський психіатр і автор популярного сонника був упевнений в тому, що чайна посуд та інші речі чаювання уві сні — це знаки майбутніх клопотів або величезного обсягу складної роботи. Сталося розбити в сновидінні чайник? Біда, тому що такий сюжет передує невдач і необачних вчинків в реальності.

Новий кавалер — ось до чого жінці сниться чайник, з якого вона наливає воду. Але якщо це бачення випало на долю юної дівчини, то їй необхідно пригадати колір посуду. Якщо чайничок був темним, то сновидица розчарується у своєму нинішньому залицяльника, а от якщо світлим, то дівчина вийде заміж за дуже багатої людини.

Матеріал і вид посуду

Приснився електричний чайник? Сонник підказує, що треба запастися терпінням і намагатися зберігати спокій, тому що в родині ось-ось «закиплять» пристрасті розгоряться скандали.

А ось звичний старомодний металевий «водонагрівач» з киплячою водою в нічному видінні служить ознакою того, що в сім’ї сплячої людини відновиться мир і спокій, відносини між домочадцями помітно потеплішають.

Гордість — ось що заважає вам вибудовувати контакти з людьми і досягати поставлених цілей, попереджає Місячний сонник того, хто в мріях бачив симпатичний фарфоровий або керамічний «глек».

Пластикові електрочайники з’явилися порівняно недавно, тому в сонники мало коментарів на їх рахунок. Але все ж зустрічаються вказівки на те, що це символ брехливості. Щоправда в інших джерелах є відомості про те, що такий прилад уві сні характеризує сплячого як компанійського, веселого хлопця, якого люблять і цінують друзі.

Купівля або подарунок

Удача і везіння будуть супроводжувати в реальності, якщо уві сні купили чайник. Придбали гарний керамічний чайничок в якості презенту для товариша? Така греза є натяком: належить допомогти другу, а ваші доброта і участь будуть високо оцінені їм.

Сюжет про те, що ви змушені купувати комусь чайник, бо зламали або розбили колишній, тлумачиться досить цікаво. Не виключено, що насправді зробили чимало помилок, завинили перед кимось і тепер мають намір «замолити» свої грішки». Самий вірний шлях — без зволікання попросити вибачення у скривджених вами людей.

Оригінальне тлумачення сну про те, що ви купуєте сучасний електричний прилад для кип’ятіння води, пропонує Східний сонник. Виявляється це свідчить про намір сплячого підлеститися до якоїсь персони, довести їй свою відданість. Але компліменти не матимуть очікуваного ефекту. Куди більше до вподоби цьому персонажу доведеться, якщо сновидець запропонує свою допомогу.

У нічний грезе вам подарували чайник? Добре, значить у важкий момент ви не залишитеся наодинці з бідою: підтримка прийде з найнесподіванішого боку.

Посудину з киплячою водою

Сновидіння про те, що кип’ятіть воду на вогнищі, — до потепління взаємин з колегами по роботі. Якщо просто помітили повний кип’ятку посудина для заварювання чаю, то скоро відбудеться весела вечірка або посиденьки з друзями, рідними.

В дружньому участі, спілкуванні з родичами потребує чоловік, який уві сні кип’ятить воду, а потім бере заварку, маючи намір приготувати чай, запевняє міс Хассе. А ось по соннику пастора Лоффа той, кому довелося заварювати трав’яний чай, знайде мир, гармонію під дахом рідного дому.

Маніпуляції та події

Розбиту чашку не склеїти, пам’ятаєте прислів’я? Приблизно те ж обіцяє і нічний бачення про те, що ви пробуєте скласти осколки розбитого заварничка. Іншими словами, поки немає шансів на те, щоб відновити мир і спокій на службі або будинку.

Привиділося, що, розливаючи окріп по чашках, ви упустили чайник і обшпарилися? В даному випадку Осінній сонник застерігає від необачних вчинків, а тим більше різких висловлювань. Необдумані слова в адресу могутнього особи можуть згубно позначитися на кар’єрі сплячого.

Сімейні чвари, перманентні скандали можуть послужити причиною розлучення — ось до чого привиділося, що залишений на плиті чайник згорів.

Уві сні зайнялися марудною роботою — очищенням чайника від накипу? На жаль, це бачення пророкує в реальності нудну, безглузду роботу, яка не принесе ні морального задоволення, ні матеріальної винагороди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: