Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чай до чого сниться?

Сонник чай до чого сниться?

Чай тлумачення сонника

Один з найпопулярніших напоїв у світі — це чай. Насправді він бадьорить, додає сил, енергії, відновлює працездатність, покращує травлення. І якщо наяву ми знаємо про чудесні властивості чаю, то, побачивши його в сні, замислюємося: до чого ж він приснився?

У більшості сонників саме чаювання і навіть підготовка до нього — позитивні символи. Але ж ми знаємо, що на тлумачення нічного бачення можуть вплинути навіть найдрібніші деталі.

Так, наприклад, чайний осад на дні посуду уві сні може передвіщати розчарування. А ось чаїнки, які залишилися в чашці, в одних сонники це знак матеріальних втрат, фінансових витрат. В інших — ознака того, що сплячий завжди знайде вихід з критичної ситуації. Позитивним це бачення буде майже напевно в тому випадку, якщо послідувало продовження сонного сюжету, де сновидець має намір ще раз заварити залишки спитого чаю.

Застереження Міллера

Розмірене життя набридла того, хто в нічних видіннях бачить чай і всі маніпуляції, пов’язані з ним, підказує сонник Густава Міллера. Пристрасть до пригод, цікавість з деякою часткою авантюризму — характерні риси людини, якій приснився заварений міцний напій.

До чого приснилася порожня чайна пачка або чому не вдалося організувати чаювання? На думку американського психолога — це передвістя марнотратства, марних зусиль.

Насичений смак

Фортеця приснившегося напою теж відіграє певну роль для вірної інтерпретації бачення. Якщо уві сні чай був міцно завареним, терпким, то сонник обіцяє, що в реальності скоро чекає приємна вечірка або інше розважальний захід. Сновидець зуміє відмінно відпочити, забувши про суєту буднів, розслабитися, набратися сил.

Ароматизовані збори та добавки

До чого сниться чай з лимоном? Пікантний смак цього напою підказує, що насправді спить не дістає отакою «перчинки» у відносинах з коханою людиною. Тому він таємно частенько мріє про те, як урізноманітнити своє особисте життя, внести в неї яскравість, як випробувати нові емоції.

Цікаво трактує Ісламський сонник сюжет, в якому марилося чай з молоком. Наливаючи в чашку вершки, ми змінюємо колір її вмісту від темного до світлого. Ось саме так, за запевненням снотолкователя, зміниться, і стан справ сплячого наяву. Тобто, на зміну темній смузі невдач і лих прийде світла, наповнена позитивом і надіями.

Зелений чай — напій здоров’я. До чого він може приснитися? До того, що терміново треба приділити увагу власному організму. Не виключено, що найближчим часом сплячого почне мучити безсоння, головні болі, пропаде апетит. За версією сонника все це симптоми хронічної втоми. А значить, сновидінню потрібно більше відпочивати, більше бувати на свіжому повітрі, стежити за раціоном.

Бажаючи розслабиться, швидко заснути люди п’ють чай з м’ятою. У нічний фантасмагорії цей напій теж передбачає зміни, які можливо стануться в житті людини. Якщо в даний момент його з’їдає почуття тривоги, занепокоєння, то дуже скоро він позбавиться від нервового напруження, збадьориться, знайде упевненість.

Цукор, цукерки, шоколад

А чи не пора трохи побалувати себе — ось до чого, за версією Американського сонника, може приснитися чай з цукром. Прояв турботи про оточуючих — це дивовижна риса характеру, але часом ми просто забуваємо про себе. А адже неспроста одна із заповідей Христа говорить: «Возлюби ближнього, як самого себе…». Іншими словами, насолоджуйтеся кожним моментом буття, отримуйте нові враження, спілкуйтеся з приємними людьми, наряжайтесь, дозволяйте собі іноді порушувати суворі правила дієт.

Інші сонники також вважають, що бачення про солодкому чаї свідчить про те, що тому, хто спить не вистачає позитивних емоцій. Необхідно компенсувати дефіцит радості: вибратися на природу, влаштувати посиденьки з друзями, трохи погуляти, влаштувати шопінг.

Якщо привидівся чайний стіл, сервірований печивом, кексами, то точно треба знайти привід для свята, повеселитися від душі. А ось шоколад з чаєм у сні обіцяє любовні пригоди. Помітили серед солодощів карамельки? Розслабтеся, що накопичилися справи і проблеми розтануть подібно цим конфеткам самі по собі. Здивовані? Іноді таке буває. Ціла ваза цукерок, виставлена для чаювання, за Східним соннику це ознака того, що по пробудженню несподівано нагрянуть гості.

Концентрат прихованої сили

Чайна заварка — це символ твердих намірів, пристрасного бажання. Якщо приснився сухий чайний лист, то в реальності скоро відчуєте надзвичайний прилив сил, знайдете упевненість в тому, що вам все по плечу. І, як запевняє сонник, результати цього наснаги і активності незабаром вразять всіх, в тому числі і сновидця.

Відкиньте всі страхи і сумніви, якщо в нічний фантасмагорії хотіли заварити чайний лист окропом або вже зробили це. З Кулінарного соннику це передвістя того, що настав найбільш сприятливий період для реалізації самих фантастичних планів, сміливих ідей. Навіть якщо вас стримували якісь обставини, то тепер ніщо не завадить вам досягти самих амбітних цілей.

На плантації і в магазині

Терпіння сновидця, його вміння чекати буде щедро винагороджено — ось до чого снився збір чайного листа на плантації.

В опівнічної грезе заглянули в чайний магазин? Відмінно, це бачення підказує, що запанують рівні, доброзичливі стосунки з оточуючими, помітно зміцниться фінансове становище сновидця.

Процес чаювання

Навіть сам процес підготовки до чаювання, по соннику чаклунки Медеї, дуже важливий знак. Так якщо ви довго чаклували над сервіровкою столу і заваркою в пригрезившемся сюжеті, то в реальності ризикуєте запізнитися на важливий захід. Ваша повільність стане причиною того, що пропустіть вигідні пропозиції. Тому намагайтеся мислити і діяти швидко.

На думку Зігмунда Фрейда той, хто заварює уві сні чай, насправді славиться якоїсь нерозторопністю, загальмованістю. Знаменитий австрійський психіатр радить тим, кому випало подібне бачення, бути трохи активніше, мобільніше. Якщо сновидець закоханий і соромиться продемонструвати свої почуття, висловити бажання партнера, то марно. Відвертість і щирість будуть оцінені коханою людиною куди вище, ніж недомовки і натяки.

Сподівайтеся тільки на себе — ось яку пораду можна дати людині, якому уві сні довелося заварювати і подавати чай іншим персонам. Цілком можливо, що поруч зі сплячим зараз знаходиться якась персона, яка створює вигляд бурхливої діяльності, але не варто довіряти їй на слово, це вкрай легковажний та безвідповідальний людина, застерігає сонник.

Приснилося, що разливаете чай запрошеним людям? Це, так званий, сон в руку або точний прогноз на найближчий час. Ось-ось до вас завітають гості, причому несподівано.

Прикрі випадковості

До чого сниться чай, який попало розлити? Згідно соннику Мандрівника це бачення застерігає від початку нових справ. Особливо, якщо ці проекти вимагають великих інвестицій. Може трапиться так, що вкладені на першому етапі чималі кошти пропадуть, бо не до кінця була продумана фінансова сторона затіяного підприємства, і воно завершиться повним крахом, розоренням.

Сонний сюжет про пролитом чайному напої можна трактувати і з урахуванням розвитку особистих відносин. На жаль, але це передрікає переживання з приводу ганебної поведінки когось із близьких, рідних, натякає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: