Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік цілує в губи до чого сниться?

Сонник чоловік цілує в губи до чого сниться?

Чоловік цілує в губи тлумачення сонника

Поцілунки в губи це не просто приємно, але і корисно для здоров’я, тому, що знижує почуття тривоги, занепокоєння. Але не все так просто в сновидіннях. Часом найщасливіші моменти у них, це підказки про проблеми, загрозливим сновидцам наяву. До чого сниться цілуватися з чоловіком, та ще в губи?

Що скаже пан Міллер?

Уві сні стали свідком того, що сторонній чоловік взасос цілується з коханою? У такому разі Міллер попереджає: ваша дівчина все менше довіряє вам. Тому прийміть заходи. Щоб остаточно не втратити повагу, прихильність подруги.

До чого заміжній жінці наснилося, що незнайомий залицяльник цілує в губи? Американський психолог не виключає того, що дама піддасться скороминущої пристрасті і заведе любовну інтрижку на стороні, що негативно позначиться на її подальшому майбутньому.

Бережи честь змолоду!

Якщо дівчині сняться пристрасні цілування в губи, та ще з незнайомцем, то вона веде себе вкрай необачно і легковажно. А така поведінка може раз і назавжди зганьбити її в очах громадськості. Тому сонник Закоханих попереджає юну сновидицу про необхідність серйозно вести себе з представниками протилежної статі. Втім, трохи більше розсудливості їй треба проявляти і у всіх інших справах.

Пора визначитися

Вам потрібно проаналізувати свої бажання і пріоритети, ось яку пораду дає Лофф, тієї сновидице, що сама в нічний грезе мріяла і домагалася пристрасного поцілунку з незнайомцем. А ще така спляча красуня постійно сумнівається: наскільки добре її нинішній кавалер, і варто будувати з ним подальші відносини?

«Діагноз» доктора Фрейда

Без сумніву сновидіння з поцілунками, за Фрейдом, асоціюється з сексуальними фантазіями того, хто бачить сон. Якщо вона знайома з героєм сновидіння в реальності, то замислюється про те, наскільки він хороший в ліжку.

Але от для молодої жінки цей сон має зовсім інше значення. Фрейд попереджає про те, що нинішній кавалер давно вже марить про те, щоб заволодіти її тілом і готовий до вельми рішучим діям.

Хто доторкнувся до губ

Чаклунка Медея велике значення приділяється тому: хто цілував сплячу? Припустимо, це був знаменитий чоловік. В такому випадку це бачення віщує підвищення суспільного статусу, авторитету. Якщо ж настільки близький тактильний контакт був з ворогом, то наяву ймовірно примирення, відродження дружби з колишнім товаришем. У сні ви цілувалися з одним? На жаль, але це передвістя сварки з ним насправді. Проблеми і неприємності на роботі, ось до чого снилися поцілунки з начальником.

З Еротичного збірника тлумачень

Як не дивно, але в Еротичному толкователе снів поцілунки в губи з чоловіком це тривожний сигнал, підказуючий, що кохана людина у важкій ситуації зрадить чи поведе себе негідно, негарно.

Випробувані емоції

Загалом збірнику сонних пророкувань сцена з поцілунками віщує сплячої візит гостей або отримання цікавих звісток здалеку. Езоп радить відновити в пам’яті: що за почуття були випробувані в нічний фантасмагорії під час такого близького контакту з чоловіком.

Якщо сплячої було приємно цілування пригрезившегося шанувальника, то в її долі стануться зміни на краще, вона стане учасницею найцікавіших подій.

А до чого снився огидний тип, спілкування з яким навіть уві сні викликало огиду і сором? На жаль, це обіцяє наяву купу неприємних, але невідкладних справ, турбот.

Відверта розмова

Сонник 21 століття дає жінці, яка у сні в губи цілувалася з стороннім, цінну пораду: терміново поговоріть по душах з коханим. Інакше непорозуміння, яке поступово накопичується в парі, призведе до розставання двох люблячих сердець. А ще сновидица повинна натякнути партнеру про те, що їй потрібно з його боку трохи більше ласки та уваги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: