Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловічі туфлі до чого сняться?

Сонник чоловічі туфлі до чого сняться?

Чоловічі туфлі тлумачення сонника

Скоро належить відправитися в далекий шлях, ось до чого сниться чоловіче взуття класичного фасону. Однак цей сюжет може трактуватися по-різному, в залежності від його подробиць, учасників, якості, виду та приналежності твору шевського мистецтва. Так, до чого сняться чоловічі туфлі, спробуємо дізнатися всі цікаві передбачення.

Думка Міллера

У соннику знаменитого американського психолога Густава Міллера чоловічі туфлі — це символ мандрів. Але автор уточнює, якщо що наснилась взуття була світлого тону, то в шлях тому, хто спить доведеться відправитися днем. А ось чорна пара підказує, що рейс мандрівника буде вечірнім або нічним.

Зверніть увагу на стан взуттєвої пари. Якщо вона була новенькою, як кажуть з голочки, то дорога вдасться, буде цікавою і ви без праці досягнете бажаної мети поїздки. А ось стерті поношені черевики попереджають про неприємності і перешкоди. До того ж вояж може виявитися витратним і марним.

Прикмети по виду

Те, як виглядала пара чоловічого взуття в сні, насправді дуже важливо. Приміром, новенькі, симпатичні штиблети обіцяють сновидінню успіх і процвітання, а ось стоптані, запилені, з дірками, навпаки, пророкують негоди і неприємності.

Ви будете користуватися успіхом у представників протилежної статі, ось до чого снилися лакові щегольские черевички. Нескладно здогадатися, що підкаже сонник, з приводу бачення про чистою, але не нову пару туфель, — це точна характеристика сплячого, якого вважають скромним, витриманим, акуратним, але нерішучою людиною.

Спортивного стилю мокасини в нічному видінні — прекрасний знак, який вказує на те, що сновидець здоровий і сповнений сил, енергії. А от взуття незвичайну, з претензією, скажімо зі шпорами, в опівнічної грезе часто бачать персони амбітні, нескінченно впевнені в собі, з завищеною самооцінкою.

Сновидіння прекрасної статі

У випадку з чоловічими черевиками, дуже важливо і те, хто бачив їх у сні. До чого жінці сниться такий сюжет? Як стверджує Східний сонник, якщо дамі привиділося, що вона вибирає дружину дорогі і модні класичні черевики, то дуже скоро її чоловіка стане досить забезпеченим, фінансово незалежною людиною, якій під силу заробити досить пристойні суми.

Якщо сновидица вибирає взуття для подарунка родичеві, то в реальності вона давно думає над тим, як відновити перервані сімейні зв’язки. А що якщо в сновидінні представниця слабкої статі придбала чоловічі туфлі для себе? Це відображення її бажання домінувати, займати лідируючу позицію в реальності.

Кому усміхнеться Фортуна?

Коли чоловік у сні взувається в красиві класичні штиблети, то наяву його справи явно йдуть в гору, прогнозує Місячний сонник. А ось лакова пара взуття підкаже сновидінню про те, що він став предметом зітхань якоїсь особи.

В сонник Мандрівника чорні мокасини передбачають тому, хто спить вдале завершення подорожі, відрядження за кордон. А ось якщо пара була білого кольору, то виїжджати за межі рідній країні не доведеться, але вояж теж буде плідним. Правда, лише в тому випадку, якщо взуття була чистою.

Несподівані сюжети

До чого сняться чоловічі туфлі, використані абсолютно не за призначенням? Припустимо, ви бачите в сні, як взули в свої черевики собаку? Сонник дає підказку — значить насправді ви цілком довіряєте одному.

Сниться, що собака не бажає гуляти у ваших черевиках? Тоді не тисніть на оточуючих, дайте їм можливість самостійно приймати рішення, вибирати.

У нічних мареннях помітили плід дизайнерської фантазії — клумби з черевиків? Тоді ви і в житті мислите нестандартно, оригінально. Словом пишаєтеся ви творча, винахідлива особистість.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: