Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік з іншою жінкою до чого сниться?

Сонник чоловік з іншою жінкою до чого сниться?

Чоловік з іншою жінкою тлумачення сонника

Уві сні побачили свого благовірного з іншою дамою? Панікувати не потрібно, але сонник все ж радить проявити деяку передбачливість, тому, що таке бачення може передбачати погіршення відносин, байдужість. Цей же сюжет часом обіцяє і проблеми на службі, а саме: непорозуміння, сварки з колегами і начальством. До чого сниться така дивна поведінка чоловіка?

Подробиці нічної фантазії

Розшифрувати значення сну допоможуть деталі та інші запам’яталися нюанси. Для початку згадайте: що робили чоловік і ваша потенційна суперниця в опівнічної фантасмагорії?

Якщо чоловік фліртував з жінкою, то саме час приділити йому трохи більше уваги. Не виключено, що сновидица насправді занадто захоплена чимось стороннім, і відноситься до своєї другої половини, як «меблів».

Ще складніше, коли уві сні супутник життя танцює з незнайомкою. Таке бачення може передрікати повний крах сімейного союзу в реальності. До чого тоді сниться, що він цілується з іншою дамою? До неприємної ситуації, конфузу.

Якщо в дрімоті бачите дружина спить з незнайомкою, то зізнайтеся: вас мучать сумніви щодо того, наскільки міцні і обопільні ваші почуття?

Примарилось, що чоловік спочатку збирає речі і йде до іншої, а потім повертається у рідне гніздо? У такому разі остерігайтеся обману, підступу, і не тільки в амурних справах, наставляє сонник.

Пекуча ревнощі і бурхливе з’ясування почуттів, практично скандал, ось що чекає на сплячу жінку, яка побачила в сні, що її чоловік йде під вінець з іншого! А якщо він ще й привів нову дружину додому? Сонник радить не хвилюватися: насправді це лише ознака того, що ваш чоловік втомився від буденності, рутини буднів. Змініть домашню обстановку, влаштуйте невелике свято для нього і себе!

Справи сімейні

Події сімейного життя на найближчі дні і тижні може передбачити сновидіння, в якому чоловік був помічений з іншою дамою. Якщо сниться, що він одружується на суперниці, то це, відображення побоювань сплячої, боїться залишитися наодинці, постійно підозрює чоловіка в зраді. Така поведінка ні до чого хорошого не призведе, краще бути спокійніше і довіряти близькій людині.

У деяких сонники такий сюжет інтерпретується цілком позитивно — як передвістя того, що благовірний піднесе подарунок, підготує приємний сюрприз.

Порада від Міллера

До чого сниться чоловік з іншою жінкою, яку обіймає і цілує, пояснює і знаменитий психолог Міллер. Він вважає, якщо сновидица хоче зберегти сім’ю, їй слід перевтілитися. Мова йде не тільки про зовнішній перетворення, хоча похід в салон краси не зашкодить. Потрібно змінити весь життєвий уклад, зробити так, щоб чоловік намагався розгадати таємницю, загадку, яка, без сумніву, є у кожної розумної дами.

Довіряй, але перевіряй?

Снилося, що чоловік, з яким ви в шлюбі зраджує? Може бути, передбачає сонник, ви й насправді дуже наївні і довірливі. Пора вже зрозуміти, що цим нерідко користуються оточуючі у власних корисливих інтересах, — використовують вас.

Іноді такий сюжет у сні треба розцінювати як сигнал того, що і в реальності у вас в родині виникли і множаться проблеми. Сонник рекомендує не збирати взаємні претензії, а відверто, але спокійно поговорити, з’ясувати стосунки.

На щастя, в Езотеричному соннику сказано, що якщо уві сні чоловік зраджує. Отже, в дійсності він відданий, вірний і як і раніше без розуму від своєї прекрасної половини. Так що у неї немає ніяких приводів для занепокоєння і підозр.

Ще раз про обережність

Недоброзичливці будують каверзи, інтригують проти вас, ось до чого снилося, що чоловік цілується з незнайомкою. Тому сонник вважає, що сплячої потрібно проявити обережність у спілкуванні з діловими партнерами, колегами, не поспішати погоджуватися на їх пропозиції та умови.

Ще такі поцілунки можуть бути попередженням про втрату репутації того, хто бачить сон. Це стосується як професійної сфери, так і особистого життя.

Без сумнівів адюльтер!

До чого приснився кошмар про те, що застали чоловіка в ліжку з іншою? Такий сон — точний прогноз: наяву сімейний скандал не за горами. Причому причиною його, можливо, буде зовсім не адюльтер. Однак, пам’ятайте одне: хочете зберегти шлюб не ведіть себе подібно лайливої торговці, уникайте сварок.

Про зраду і заздрості найближчій подружки свідчить сновидіння, в якому ваш чоловік лежав у ліжку саме з нею.

Якщо в ролі сексуальної партнерки уві сні була абсолютно незнайома дівчина, то не виключено, що проти того, хто бачить сон будують підступи її колеги або знайомі. Значить треба тримати вухо гостро, бути готовою до таких підступів.

Уві сні змінив чоловік ще і йде до іншої пані? В реальності у вашій парі є деякі розбіжності, але при бажанні вони легко переборні.

Інші цікаві тлумачення

Злякалися, коли примарилось, що чоловік пішов до іншої? Тоді ви надзвичайно ревниві і прискіпливі. Поки спите, він одружується на суперниці? Як не дивно, це, згідно сонником, передбачає те, що ви пробачите людини, на якого давно затаїли образу.

Якщо чоловік в нічний грезе встиг одружитися, а його обраниця ось-ось стане мамою, то знайте: вас щось постійно терзає, ви чогось боїтеся, нервуєте, переживаєте. Заспокойтеся, і турбує вас ситуація вирішиться найкращим чином.

А що думати, якщо суперниця в сновидінні вже народила дитину? За сонником, потрібно бути готовою до бід і низці випробувань, які неминучі, причому, в різних сферах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: