Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник човен і вода до чого сниться?

Сонник човен і вода до чого сниться?

Човен і вода тлумачення сонника

Роздумуєте, до чого сниться човен і вода? Сонник вважає, що ці два знаки один одному протистоять. Так, судно ототожнюється їм як тверда земля, опора під ногами або іншими словами, як здоровий глузд. Вода ж втілює в собі емоційний стан людини, його душу, здатність протистояти негараздам.

Йти до мрії

Сон, в якому вам довелося плисти в човні по воді, частіше всього є відображенням подій в реальності. Приміром, він віщує якесь подорож і хвилювання з ним пов’язані. У цьому випадку побачений сюжет є нейтральним. А в деяких випадках він лише попереджає сплячого про майбутню поїздку.

На питання, до чого ще може снитися човен і вода, при вигляді яких ви відчуваєте власну самотність? На нього є таке передбачення. Так, Апостол Кананіт вважає, що вас якийсь час треба просто змиритися з обставинами й плисти за течією. Візьміть тайм-аут, розберіться в собі, у своїх життєвих пріоритетах. Знайдіть те, що вам дійсно важливо.

А ось Сучасний сонник вважає по-іншому. На його думку, настав той самий момент, коли слід проявити характер і піти наперекір обставинам. Будь-яке ваше свідоме рішення, проявлена ініціатива піде на благо.

Думка Міллера

На питання, до чого сниться, як ви сидите зі своєю коханою в красивій човні, є відповідь у сонника Міллера. Сонник вважає, що ваші відносини стануть зовсім іншими, більш серйозними.

Довелося уві сні впасти за борт? Міллер вважає, що наяву ви можете потрапити в якесь непорозуміння, яке буде досить кумедним, навіть смішним.

Падіння за борт

Сонник Мандрівника вважає, що якщо вам довелося по неуважності впасти у воду, то ви зможете взяти участь в одній дуже веселій авантюрі.

Сонник Лоффа відповідає, до чого сниться впасти за борт таким чином. Якщо ви вчасно покинули судно, що йде до дна, то в дійсності зможете уникнути серйозних неприємностей.

Собі на шкоду

До чого сниться бачити, як човен повна води. Сонник Фрейда настійно рекомендує не панікувати. Швидше за все, в житті ви не можете впоратися з власними емоціями. Постарайтеся заспокоїтися і взяти себе в руки. І лише за тим ухвалювати які-небудь рішення.

Сонник Гришиній вважає, що човен, наповнена водою, є підтвердженням нестабільного емоційного фону у сплячого. Не робіть імпульсивних вчинків. Про них ви в наслідок пошкодуєте.

Обережніше поводьтеся з грошима, якщо побачили в се баркас, залитий водою. Ви дуже ризикуєте наяву. Швидше за все, вас чекає провал, у якому будете винні лише ви.

Відпустіть минуле

Сонник Езопа вважає, що на судно, наповнене водою до країв, є кілька тлумачень. Якщо воно було старим і дірявою, то в реальності вам слід відпустити своє минуле і почати життя спочатку. А ось якщо судно було добротне, і ви намагалися його врятувати, то в дійсності завдяки своїй стійкості ви зможете вийти з будь-яких неприємностей.

Що за горизонтом

Приснилося, як човен на воді стає некерованою? Можливо, хто-то наяву хоче вами маніпулювати. Дайте гідну відсіч ворогові. Якщо жінка побачила шлюпку, що прямує до неї від великого корабля або судна, то такий сон передвіщає їй швидку вагітність.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: