Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник червоний перець до чого сниться?

Сонник червоний перець до чого сниться?

Червоний перець тлумачення сонника

Червоний перчик часом має дуже пікантний смак, але в цілому це корисний і смачний плід. Помітити його в сновидінні зовсім не погано, це знак того, що сплячий бадьорий, здоровий і перебуває зараз в прекрасному настрої. А ще, згідно сонником, цей овоч символ пристрасті, радості, захоплення. Але не все так просто, є й інші тлумачення сновидінь, в яких фігурує червоний перчик.

Загальні передбачення

До чого сниться червоний перець? Навіть за фрагментами сновидіння можна дізнатися його значення. На допомогу прийде сонник, в якому знайдеться пророкування по запам’яталася деталі, нюансу. Наприклад, якщо ви з’їли гострий перчик чилі, то наяву чекають розчарування, а ось виростивши його в сні на городі, можете сподіватися на те, що насправді примножите власні доходи, упрочите матеріальний добробут.

Сонник вважає, що приготувати салат з великих, м’ясистих болгарських перців, самотня людина в реальності зустріне свою половинку, і скоро стане щасливим сім’янином. Тим, хто в шлюбі, подібний сюжет обіцяє відновлення близьких відносин з дружиною (чоловіком), або навіть ще один медовий місяць.

Приснилося, як ви обираєте і купуєте перець на ринку? Тоді у вас точно немає приводу для занепокоєння про самопочуття та візиту до лікаря, радує сонник.

Тлумачення Густава Міллера

Іменитий американський психолог доктор Міллер пророкує людині, яким снилися стиглі червоні перці на грядках, зустріч з якимось персонажем. Це поки ще незнайомий суб’єкт відрізняється хазяйновитістю, домовитостью. Пройде зовсім небагато часу і сплячий вже не зможе уявити свого подальшого життя без цього нового знайомого. Так і створитися чи то на небі, чи на землі прекрасний союз двох сердець, скріплений шлюбом.

Але в соннику Міллера є й інше передбачення: якщо людина випробувавши перець, відчув гостре печіння і біль, то треба бути готовим до того, що в реальності сновидець стане мішенню для пліток і пересудів.

Неприємності чи успіхи?

До чого панночці може приснитися, що вона зайнята прибиранням гіркого перцю? Це попередження, якщо дівиця дорожить відносинами з коханим, то їй треба вести себе з ним привітніше і делікатніше, інакше вона серйозно образить або образить його. Коли збір перців сновидица вела разом з приятелькою, то це сигнал – подружка лицемірна і підступна. За спиною сплячої вона будує підступи і поширює неприємні небилиці.

У сні ви вирощували солодкий перець? Тоді вам забезпечений успіх у будь-якому починанні. Ви зумієте впоратися з будь-яким завданням і помітно примножити свій фінансовий стан.Але увагу, якщо ви садили розсаду червоних, солодких перців, не поспішайте наяву приймати ніяких важливих рішень. Славянскийсонник рекомендує в даному випадку діяти згідно з популярною прислів’ям: сім раз відміряй…

По сорту і смаку

Пастор Лофф у своєму сонник поспішає порадувати того, хто уві сні насолодився смак соковитого, солодкого перцю. Він упевнений, що це нічне бачення обіцяє сновидінню тільки позитивні емоції: захоплення, тріумф, радісне здивування. А якщо, покуштувавши перцевих плодів, поки спали, ви відчули огиду, то все одно не турбуйтеся, і не реагуйте болісно на злі випади критиканів і заздрісників.

Пригрезившиеся стручки пекучого перцю це ознака образ, причому необґрунтованих. Так, якщо в нічний дрімоті вибирали такі стручки в магазині, то прокинувшись, можете посваритися з близькими. Розсердитеся ви не на жарт, але причиною скандалу буде всього лише непорозуміння. Так, спробуйте стримати негативні емоції, не провокуйте скандал.

Дивне бачення, в якому ви торгували переліку стручками, передрікає ускладнення взаємин з товаришем. Щоб не допустити подібного розвитку подій в реальності, не гарячкуйте, будьте обережні у висловлюваннях.

Спокій, тільки спокій!

Примарилось, що зайнялися консервуванням червоних перців? Такий сюжет свідчить про те, що вкрай недовірливі, і самокритичні. Перестаньте думати про свої слабкі сторони. Будьте трохи впевненіше, розкутіше.

В сонник Білого Мага є навіть інтерпретація бачення про те, що ви тушкуйте різні сорти перцю. Як не дивно, але подібне сновидіння відображає вашу паніку з приводу вкладених у якусь справу грошей. Так, трапиться, може всяке, але пам’ятайте, що нервові клітини не відновлюються.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: