Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник червоні яблука до чого сняться?

Сонник червоні яблука до чого сняться?

Червоні яблука тлумачення сонника

Сон про червоних яблуках тлумачиться більшістю сонників, як прекрасний показник фізичного і психічного здоров’я людини. Це людина, яка точно усвідомлює: до чого прагне, і готовий спокійно, поетапно йти до наміченої мети. Втім, іноді подробиці і деталі сновидінь готують сюрпризи. Щоб дізнатися, до чого сняться червоні яблука, візьміть сонник і уважно прочитайте всі тлумачення.

Наприклад, яблуня, на якій вже дозріли і зарум’янилися плоди, символізує життєві устремління сновидця. А готовий урожай – підказка, що він практично впритул наблизився до вирішення поставлених завдань, втілення своєї заповітної мрії.

Про особистому житті і бізнесі

Приснилося, що зірвали червоне яблучко, але на смак воно виявилося незрілим, кислим? Це знак того, що ви не відчуваєте задоволення з нинішнім сексуальним партнером, і таємно замислюєтеся над тим, що добре б випробувати на стороні нові, більш яскраві емоції і відчуття.

На думку відомого психоаналітика Фрейда, червоні яблука, зі сну молодим людям, вказують на те, що вони користуються успіхом у осіб протилежної статі. Але якщо фрукти були дрібними, той сновидець трохи втомився від буденності, розміреності нинішньої сексуального зв’язку.

До чого дівчині сняться великі, червоні яблука? Сонник пророкує в такому випадку вагітність. А от чи готова дівчина стати матір’ю, вирішувати їй.

Такий же сюжет в сновидінні чоловіки, пророкує йому успіх у підприємницькій діяльності, нові перспективи розвитку бізнесу і пристойні доходи, що допоможуть суттєво зміцнити його матеріальний стан і розвинути власну справу.

Коли уві сні бачите яблуню, на самій вершині якої висять червоні, стиглі плоди, то знайте, успіх, добробут прийдуть до вас, але для цього доведеться багато, ретельно попрацювати. Не кидайте розпочато справи на половині шляху, будьте наполегливі і впевнені в собі!

У сні ви надкусили апетитне, червоне яблуко, але всередині воно виявилося підгнившим або червивым? Знайте, на шляху до здійснення надій і задумів стоїть якась персона, всіма силами намагається перешкодити вам. Як не прикро, але цієї підступної особистістю може стати людина, якій цілком довіряє сновидець. Зробіть правильні висновки: нікого не присвячуйте в свої справи, не афішуйте свої досягнення до пори до часу.

Помітити уві сні плоди на верхніх гілках яблуневого дерева, і безуспішно намагатися дістати їх – погана прикмета. По-перше, це підказує, що більша частина ваших надій, на жаль, нездійсненна. По-друге, ви надмірно самовпевнені, пихаті, а тому інколи необачно розкриваєте свої секрети стороннім.

Збір врожаю, дегустація

Ви досягли приголомшливих висот у своїй професії чи домоглися бажаного в особистому житті, ось до чого сниться, що збирати багатий урожай червоних яблук. В реальності ви можете сміливо очікувати матеріального заохочення і суспільного визнання за свою працю, за бажання розвиватися в особистісній, професійній сфері.

А вже якщо довелося спробувати прекрасне стигле яблуко, значить, наяву ви насолодитеся заслуженим смаком перемоги, тріумфом. Ви досягли бажаного матеріального добробуту, вас поважають, цінують, але це ваша заслуга, а не просто везіння або вдалий збіг обставин.

Крадіжки та подарунки

Пристрасть і сексуальне бажання до якоїсь особи захопили вас цілком, ось до чого снилося, що презентуєте комусь червоне яблучко. Людям, які перебувають у шлюбі, таке бачення підказує, що не варто здійснювати необачних вчинків і сліпо слідувати природним інстинктам, спокусам. За подібні витівки можна гірко поплатитися.

Тлумачення сновидіння про те, що наливне яблучко подарували вам, це вірна ознака того, що в реальності хтось втратив голову від пристрасті до вас. Цей персонаж готовий доглядати за вами, сподіваючись на романтичні стосунки. Правда, незрозуміло: чи буде прийдешній роман серйозним і тривалим.

Якщо молода дама уві сні краде яблука, то дуже можливо, що скоро вона стане мамою. А ось чоловікові подібний сюжет передрікає глобальні зміни в долі, чи несподіванки.

В Інтимному збірнику прогнозів по снам, зазначено, що трясучи яблуньку в нічних мареннях, людина відчуває проблеми в інтимному житті. Швидше за все, у нього є підстави у чомусь підозрювати партнера. Щоб не мучитися, не мучитися сумнівами, треба відверто поговорити з коханим, спокійно і делікатно натякнувши йому, про свої переживання. Можливо, вони безпідставні і надумані.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: