Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік у в’язниці до чого сниться?

Сонник чоловік у в'язниці до чого сниться?

Чоловік у в’язниці тлумачення сонника

Деякі сни залишають невимовне тяжке почуття після пробудження. До числа таких видінь можна віднести і ті, в яких ви бачите чоловіка за ґратами. Такий сюжет більшості сонників тлумачиться не дуже благополучно. Але може послужити попередженням про небезпеку, і тоді сплячий отримає можливість заздалегідь прийняти деякі заходи, щоб пом’якшити вплив негативних факторів.

Так чому уві сні ви побачили свого чоловіка у в’язниці? Згадайте всі деталі нічного бачення і уважно проаналізуйте їх за допомогою сонника.

Страхи і реальність

Приснилося, що вашого благовірного запроторили за ґрати?

Сонник припускає, що найближчим часом або ви або чоловік опинитеся під впливом якоїсь персони. Це може бути ваш родич, товаришів по службі, керівник. Але сонник підказує, що вам вигідніше буде відстоювати власну позицію і точку зору, не піддаючись силі переконання і волі сторонньої людини.

Часом така нічна фантазія може передрікати догляд чоловіка з сім’ї до іншої жінки. Саме вона зробить його невільним, і «околдует», настільки, що він забуде про зобов’язання перед нинішньою дружиною і навіть дітьми. На жаль, така ситуація в житті не рідкість.

І найгірше, що залишена жінка впадає в депресію, намагається в чомусь звинувачувати себе. Залиште ці порожні і безглузді думки, вірте в це, що Бог не робить, все на краще. Не відчувайте себе покинутою, і знайте, що щастя ще постукає у ваші двері!

Самотність, зрада

Уві сні опинилися в застінках разом з чоловіком? Така фантасмагорія пророкує самотність. Причому ви самі захочете на час бути ізольованою від людей, щоденних турбот, звичних обов’язків. Іноді таке корисно, але не захоплюйтеся, попереджає сонник, інакше ваше добровільне самітництво обернеться затяжний нудьгою і песимістичним настроєм.

До речі, такий сон застерігає від бажання абстрагуватися від дійсності за допомогою алкоголю або наркотичних речовин. Навіть якщо дуже важко, кріпіться. Все владнається!

А в сонник Езопа такий сюжет передрікає панічні настрої і зневіра не у самого сновидца, а у кого-то з його близьких. І провісник рекомендує допомогти цьому персонажу, підтримати його у важкий момент, допомогти подолати страхи, тривожні думки.

До чого примарилось, що батька сімейства забирають і відводять тюремники? Можливо, треба пильніше придивитися до людей, що оточують вашого чоловіка. Серед них можуть бути зрадники і маскуються вороги.

Тлумачення Міллера

Густав Міллер вважає, що сновидіння про арешт чоловіка і надалі взяття його під варту, пророкує життєві зміни в реальності. Вони будуть неочікуваними, і, як з’ясується не підуть на благо сплячою і її домочадців. Не виключено, наприклад, що глава сімейства буде втягнутий в якусь неприємну історію, з якої буде складно виплутатися.

А як розшифрувати нічну мрію про повернення чоловіка із місць позбавлення волі? На думку Міллера, на частку сплячої випаде дуже багато несподіванок. І навіть якщо вона спочатку розгубиться, то потім зрозуміє, що всі сюрпризи долі треба сприймати з вдячністю.

Втеча, повна реабілітація

Коли в нічному видінні чоловік здійснює втечу з в’язниці, варто задуматися: чи не надто ви опікуєтеся його в реальності? Сонник натякає на те, що ваша поведінка стимулює чоловіка до пасивності, небажання брати на себе відповідальність. Він вже звик і навіть радий подібної «несвободу». Але бувають і інші ситуації, коли представник сильної статі, втомившись від нав’язливого шефства, йде з сім’ї, створює союз з іншою жінкою.

Якщо уві сні втекти з катівень чоловікові не вдалося, — зловили охоронці, приготуйтеся пережити з ним нелегкі часи наяву. Негаразди і невдачі будуть переслідувати вашого партнера найближчим часом. Але якщо ви підтримаєте його, то все пройде і він знову досягне успіху.

А ось сновидіння про те, що глава сім’ї виходить на волю, відбувши призначене покарання — хороша прикмета, яка обіцяє, що всі нещастя минули і надалі доля піднесе лише приємні сюрпризи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: