Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік помер до чого сниться?

Сонник чоловік помер до чого сниться?

Чоловік помер тлумачення сонника

Не лякайтеся, якщо наснилося, що чоловік помер. Таке бачення неприємно, але в иносказательных сенсах фізична смерть і довга розлука можуть трактуватися однаково. Між тим, такий сюжет може передвіщати небажані, сумні події, попереджати про небезпеку. А значить, вранці, прокинувшись від недоброго нічного бачення, не турбуйтеся, а відкрийте сонник, щоб дізнатися, до чого сниться, що чоловік помер?

Для овдовілої жінки сновидіння про померлого чоловіка може бути навіяний спогадами про молодість, щасливі дні з коханою людиною. Однак, якщо в нічний грезе чоловік кличе сновидицу до себе або тягне її за собою за руку, наяву їй треба проявити обережність і пильність. Не виключені нещасні випадки, травми, великі втрати, попереджає сонник.

Ревнощі

У соннику індіанців майя смерть чоловіка завжди точна прикмета того, що у того, хто бачить сон з’явилася суперниця. До чого сниться таке? Та до того, що спритна пані поклала око на вашого чоловіка, і якщо ви зазеваетесь, вона підступно і безсоромно відведе його з сім’ї. Сонник радить навести довідки про те, наскільки розумна, симпатична, чарівна суперниця. Ворога, по-перше, треба знати в обличчя, по-друге, не можна недооцінювати.

У подібній ситуації, згідно сонником, можна піти і ще на одну хитрість: подарувати чоловікові практичну річ, з якою він майже не розлучається. Відмінно, якщо в ній розміститься ваша фотографія, вона стане таким собі оберегом родинного вогнища.

До чого жінці ще може приснитися живий чоловік покійним? Такі бачення нерідко відвідують досить ревнивих осіб, насправді сильно побоюються невірності і легковажності партнера. Але у всьому потрібно знати міру, часом така недовіра — причина для сварок, образ і охолодження взаємин.

Примарилось, що чоловік убитий через сторонньої жінки? Це недобрий сон, предрекающий в реальності скандал з чоловіком або довгу розлуку з ним. Тільки через час, сплячої вдасться відновити відносини, почати спілкуватися з ним.

Розчарування і побоювання

Більшість сонників наполягає на тому, що смерть в нічний фантасмагорії чинного дружина, це відображення страхів його дружини. Можливо, вона надзвичайно залежна від нього, причому не тільки в матеріальному, але й у фізичному і навіть, іноді, в духовному плані. Погодьтеся є чимало жінок готових стерпіти все, якщо глава сім’ї загрожує розлученням і розподілом майна, дітей.

Втім, є і ще один варіант тлумачення сонного сюжету, про те, що вмирає живий чоловік. Сонник не виключає того, що сновидіння і її домочадці зазнають глибокі розчарування, втрати, неприємності, привнесені в їх сім’ю ззовні. Може статися псування, втрата майна, крадіжки, втрати. Але найголовніше — ні життя, ні благоденства вашого чоловіка в реальності нічого не загрожує, нічний жах не повториться насправді!

Зв’язок після розставання

Ви не розлучилися з минулим, ось до чого сниться, що помер чоловік, з яким ви розлучилися. Таке бачення — доказ того, що, як і раніше думаєте про колишнього чоловіка. Причиною цього може бути туга за минулу років, або образа. Вам так хочеться іноді поговорити з колись рідною людиною або пояснити йому що-то. Так чи інакше, але ви отримаєте «дзвіночок» з часів молодості.

Але зовсім інакше інтерпретую сновидіння, в якому фігурує насправді покійний чоловік. У нічний фантазії зустріч, спілкування з цим персонажем може послужити сплячої підказкою, попередженням про те, тому до цих снів потрібно ставитися з особливою увагою.

Померлий в реальності чоловік весел в опівнічної грезе вдови? Сонник Міллера пояснює: до чого сниться таке — він відпускає свою колишню жінку. І не буде перешкоджати тому, що вона вступить у шлюб з іншим чоловіком, народить дітей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: