Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловічі черевики до чого сняться?

Сонник чоловічі черевики до чого сняться?

Чоловічі черевики тлумачення сонника

Що за таємниці зберігає сновидіння про новеньких чоловічих черевиках? Представникам сильної статі сонник пророкує успіх у справах, підвищення доходів, зміцнення авторитету. А жінкам такий сон обіцяє появу солідного заможного шанувальника. Але це далеко не повний список можливих пророцтв. Так до чого сняться чоловічі черевики, в залежності від фасону, належності та ступеня збереження?

Чужа пара

За версією сонника Хассе пара чоловічого взуття може передбачити, як будуть розвиватися відносини між закоханими. До чого жінці, наприклад, приснилося, що вона одягла на ногу черевик партнера? На жаль, такий сюжет передрікає сварки і конфлікти на грунті ревнощів, непорозуміння, і, швидше за все, пара близька до розставання.

Що скаже Міллер?

Знаменитий американський психолог Густав Міллер описує сон молодої людини, в якому черевики розвалюються, розклеюються прямо на ходу. Таке бачення це ознака поганих змін у долі людини. Неприємності підстерігають і даму, покупавшей в нічний фантасмагорії чоловічі черевики. Віщун лише рекомендує їй, стримувати агресію, лють навіть у найскладніших ситуаціях.

А якщо сновидица не тільки набула, але ще й приміряла таку взуття, то їй потрібно в реальності звалити на свої тендітні плечі важку ношу турбот, з яких багато хто зовсім жіночні.

Колір виробу

У стародавньому перській соннику особливе значення надається кольором черевик.

Успіх, визнання

Пригрезились блискучі, красиві черевики? Відмінно, тому, що Сучасний сонник, обіцяє в цьому випадку успіх у бізнесі, зміцнення фінансового становища і втілення найбільш грандіозних планів.

Улюблений скоро буде просити руки і серця, ось що пророкує молодій панянці сон про те, що юнак, якому небайдужа, взутий у начищені доглянуті черевики.

Переборні перешкоди

До чого сниться стара, бувала чоловіче взуття? Будьте готові до того, що недруги і заздрісники плетуть інтриги проти вас, попереджає Загальний тлумач сновидінь. Але вони ж поспішає заспокоїти сновидця: підступи недоброзичливців легко переборні, і тільки загартують характер, додадуть безцінного життєвого досвіду. Іншими словами: нас б’ють, а ми міцніємо!

В Езотеричному соннику подібний сюжет інтерпретується інакше. Передбачається, що поношений пара прикмета порожніх турбот, вимушеного спілкування з нецікавими особистостями.

Про інтимному

Сновидіння про чоловічих черевиках, досить цікаво коментує Зигмунд Фрейд. З погляду психоаналітика, юним дівам, такий сон сниться напередодні зустрічі з цікавим чоловіком і початком бурхливого роману. А якщо в нічний грезе черевики одягає сновидець, то він страждає від сексуальної незадоволеності.

Брудна взуття, за Фрейдом, знак того, що сплячий ризикує заразитися хворобою, що передається статевим шляхом. А ось разваливающая чоловіча пара ознака того, що почуття до сексуального партнера вже згасли.

Мінлива Фортуна

В опівнічних фантазіях ви застигли біля вітрини взуттєвого, де розглядаєте твори шевського мистецтва для джентльменів? Якщо ви так і не зважилися на покупку, то сонник підозрює, що і в реальності ваша невпевненість призводить до того, що ви втрачаєте ряд прекрасних можливостей.

А от якщо в сновидінні виходите з магазину з покупкою, то знайте, дуже скоро ваша заповзятливість, ділова хватка, особистісні якості будуть високо оцінені партнерами, колегами і оточуючими.

Коли уві сні вам презентують розкішну пару черевиків, є привід для радості. Адже таким чином Фортуна натякає вам на свою прихильність. А значить можна ризикнути по-крупному, повністю поклавшись на везіння і інтуїцію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: