Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік пішов до іншої до чого сниться?

Сонник чоловік пішов до іншої до чого сниться?

Чоловік пішов до іншої тлумачення сонника

Уві сні сталося дивне — люблячий чоловік раптово покинув вас заради іншої жінки? Таке бачення, звичайно, не прогнозує таку ж розвиток подій в реальності. Насправді благовірний любить вас, як і раніше і не думає про відхід до іншої. Однак сонник все ж рекомендує з увагою поставитися до такої грезе, тому, що вона найчастіше відображає моральний, духовний клімат у взаєминах між сплячою і її партнером. Так до чого сниться такий мелодраматичний сюжет?

«Діагноз» Міллера

Американський психолог і склав знаменитого сонника Густав Міллер вважав, що сновидіння про те, що чоловік залишає сім’ю, заради суперниці, це знак напруженості і непорозуміння між подружжям в реальності. Втім, за його прогнозом цей складний період пара благополучно мине і переживе ще один чудовий медовий місяць.

Однак помітивши у сні, що улюблений надзвичайно захоплений інший, всі ж перегляньте свої звички, манери та стиль спілкування з чоловіком.

Впевненість і спокій

До чого снилося, що чоловік зраджує і йде до іншої жінки, пояснює та сонник езотериків. Виявляється подібне бачення відображає реальні побоювання сплячої. Вона, можливо, навіть не здогадується, не віддає собі звіту, не намагається з’ясувати першопричину своїх страхів. Знаходяться вони в глибині її підсвідомості, але не дають спокою і відпочинку.

Що робити? Для початку навчіться довіряти партнеру, бути трохи впевненіше в собі, хоча б зовні, рекомендує сонник.

Конфлікт назріває вже давно і ось-ось в будинку вибухне скандал, ось до чого сниться, що чоловік збирає валізи, вирушаючи до нового предмета своєї пристрасті. На цей рахунок у соннику теж знайдеться рада: припиніть збирати образи, краще спокійно, відверто поговоріть з чоловіком, висловіть свої претензії. Дайте йому можливість висловити свої зустрічні вимоги.

Зрада покійного

Ще більш дивно, коли в нічний фантасмагорії до іншої пані йде спочилий у реальності чоловік. Побачивши такий сон вдова, ще не змирилася з втратою рідної людини або в її серці живе образа на нього. Але якщо сновидица бачить чоловіка уві сні щасливим з іншої, то їй дуже скоро усміхнеться доля. Насправді вона отримає шанс ще раз вийти заміж за гідного шанувальника.

У Східному соннику теж є тлумачення щодо того: до чого снилося, зрада покійного чоловіка. Це бачення має підштовхнути сплячу до бажання жити сьогоднішнім днем, без оглядки на минуле.

Без опори і підтримки?

Цікаво інтерпретує бачення про адюльтері Загальний сонник. Якщо чоловік зрадника кидає дружину заради більш юної панночки, то сплячої потрібно не панікувати, а дати собі тверезу самооцінку. Прокинувшись варто подумати: чи вона зможе прогодувати себе і дитину? Чи вона здатна організувати побут? І головне: чи відбулася як особистість і професіонал? Є сумніви? Не втрачайте дорогоцінного часу, зараз найкраща пора зайнятися саморозвитком.

Що скаже Фрейд?

Австрійський психоаналітик Зігмунд Фрейд теж любив давати коментарі до різних сновидінь. Він вважав описуваний у цьому розділі сюжет явною ознакою слабкості і невпевненості сплячої. Є у неї реальні причини для ревнощів чоловіка чи ні? Але в будь-якому випадку треба вчиться тримати обличчя і не психувати, коли партнер просто скосив очі на симпатичну незнайомку.

Як розсталися?

До чого сниться розставання з чоловіком, допоможуть підказати деталі пригрезившейся прощальній сцени. Так, якщо в нічний грезе вибухнув скандал, то в реальності ваш сімейний союз буде тільки міцніти. Якщо уві сні ви «пиляли» чоловіка, а він смиренно збирав свої пожитки, то прокинувшись подумайте: чи не надто ви різання у своїх висловлюваннях?

Поки спали, спокійно спостерігали за доглядом коханого? Значить і наяву ви не стільки пристрасно прив’язані до нього. А ось сонна бійка на прощання, підказує, що у того, хто бачить сон і її чоловіка насправді почнеться новий цікавий етап взаємин.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: