Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловічі руки до чого сняться?

Сонник чоловічі руки до чого сняться?

Чоловічі руки тлумачення сонника

Один з найбільш багатозначних символів – зі сну чоловічі руки. Залежно від подробиць бачення, сонник може пророкувати: успіх у справах, прибуток, підтримку. Протекцію, або навпаки, застерігати про проблеми, підступи конкурентів, недругів. Пробуємо за допомогою збірників сонних тлумачень розібратися в тому, до чого сниться такий сюжет.

Особисті якості

У ряді сонників бачення про чоловічих руках розглядається не тільки, як передвістя майбутніх змін, але і як характеристика сплячого. Точніше — це ознака того, що він занадто пихатий, амбітний і вимогливий до оточуючих, часто виявляє гординю і пихатість. Зрозуміло, що така поведінка відштовхує, дратує людей.

Тому сновидінню буде корисно подумати над тим, як викорінити такі звички й позбутися від поганих рис характеру.

Але іноді цей сон передбачає удачу та успіх у комерційних підприємствах. А ще дружнє рукостискання в нічний грезе обіцяє зустріч з товаришем, з яким давно вже не доводилося спілкуватися.

Не без труднощів!

Щоб зрозуміти, до чого сняться чоловічі руки, потрібно пригадати, як вони виглядали.

До удачі!

Швидко і впевнено ви будете наближатися до наміченої мети, ось до чого приснилися, на думку Міллера, свої сильні руки чоловіка. І чим більше натренованими вони були, тим більше ймовірність того, що вдасться втілити будь-які, навіть самі грандіозні плани, обіцяє сонник. Пригрезились, волохаті ручищи? Відмінно, це чудова прикмета, пророчащая зміцнення матеріального становища, збільшення доходів.

Тільки для дам

До чого сняться жінці чоловічі руки? Якщо вона помітила, що вони були зморшкуватими, належали літній людині, то наяву, хтось проявить про сплячу батьківську турботу. А ось молоді руки можуть провіщати романтичні пригоди. Ось тільки врахуйте, якщо вони здалися грубими, то відносини з сильною статтю будуть вибудовуватися з працею.

Уві сні руки опинилися на плечах сплячої красуні? Тоді прокинувшись, вона зрозуміє, що поруч є надійний, сильний чоловік, готовий надати їй підтримку і заступництво. Але іноді подібний сюжет пророкує тиск на жінку з боку знайомого їй чоловіка.

Руху

Обов’язково відновіть у пам’яті те, що відбувалося з приснившимися руками, які рухи вони виконували, де перебували.

Припустимо, лежали на плечі, тоді за версією сонника, у сплячої людини виникнуть проблеми, вирішити які допоможе лише вірний друг.

Снилося, що чоловік міцно обіймає? Все чудово, так як цей сонний сюжет підтверджує щирість і взаємність почуттів того, хто бачить сон і її партнера наяву.

А от якщо в обіймах виявилася інша дівчина, то цей сон сприймайте, як застереження — коханий чоловік сплячої перестане їй довіряти і знайде собі іншу подругу.

Якщо під час сну чоловічі руки гладили вас? О, ви дуже чуттєва і ніжна обличчя, стверджує сонник.

А якщо бачите в сні, як чоловік щось майструє вручну, то і вам не потрібно сидіти без діла, а потрібно знайти заняття по душі. Якщо вас гладять, пестять в сновидінні? Ваші взаємини з партнером помітно поліпшуватися в реальності. А якщо це було бачення юної панночки. То вона скоро познайомиться з гідним кавалером, який стане нареченим, а потім і чоловіком.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: