Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік тримає за руку до чого сниться?

Сонник чоловік тримає за руку до чого сниться?

Чоловік тримає за руку тлумачення сонника

Часом мало уваги приділяється рухам і діям, як наяву, так і уві сні. Насправді — це особлива мова, здатний підказати більше, ніж слова. До чого, наприклад, снилося, що чоловік тримає за руку? Сновидіння може бути витлумачене в залежності від вашого ставлення до цього представнику сильної статі, настрою, та інших обставин. Сонник підкаже, як розшифрувати цей сюжет і розповість багато цікавого.

Тлумачення Міллера

Міллер упевнений, що сновидіння про те, що незнайомець тримає за руку, може спричинити за собою неприємні наслідки для сплячої. Насправді їй надійде досить двозначне, непристойна пропозиція, яка введе в оману і викличе замішання.

Трохи інакше трактується бачення панянки, якій привиділося, що юнак бере її кисть і цілує. Провісник попереджає юною сновидицу про те, що їй треба бути перебірливими у нових знайомствах і боятися несподіваних подій.

Про взаємовиручку і злагоді

Необхідно підтримати близьку людину, от до чого, відповідно до Сімейного сонником, сниться дотик до руки сплячої чоловіки. Ймовірно, її участь потрібно родичам, і відмовляти не варто. До того ж цей сюжет може передбачати проблеми і в житті самої сплячої, з якими вона не впорається поодинці. Їй знадобиться допомога членів сім’ї або вірних друзів. Якщо жінка, яка бачила сон у всьому покластися на чоловіка, пара ще більш згуртується, спільно переживши труднощі.

Тривожні ознаки

За версією все того ж Сімейного сонника, нічне бачення, в якому улюблений тримає за руку чужу даму це вже тривожний сигнал. Швидше за все, в сім’ї сплячої все йде далеко не благополучно, і відносини з благовірним натягнуті. І якщо не поставитися серйозно до такого послання вищих сил, ваша пара може опинитися на межі розриву, розлучення, і наснилося збудеться в реальності.

До чого дівчині наснилося, що її хлопець йде під ручку з іншого? Як не прикро, але подібний сюжет підказує їй, що коханий не планує вести її під вінець, а просто зустрічається заради задоволення, розваг, підшукуючи попутно іншу кандидатку на роль нареченої.

Важливі подробиці

Передбачення сонника багато в чому залежить і від характеру дотику. Так, якщо у сні представник сильної статі утримував даму під ліктик, то між сплячою і героєм нічний фантазії склалися чесні, щирі, але дружні відносини.

Примарилось, що чоловік насильно утримує вас, значить насправді хтось наполегливо тисне, намагається чинити на вас вплив. Прогулюється з приємним джентльменом під ручку? Тоді причин для тривоги немає, ваш партнер вірний, відданий, міцний союз.

Ваші пальці ніжно, але міцно сплетені з героєм сновидіння? Тоді й наяву ваші почуття і пристрасть вашого улюбленого сильні, ваш роман благополучно розвивається.

Дитяча тема

Відображення бажання побудувати повноцінну сім’ю, народити малюка, ось до чого снилося, що чоловік тримає дитину за ручку. Причому це доказ планів не тільки сплячою, але і її партнера. А якщо таке бачення випало жінці давно мріє завагітніти, то вона ось-ось отримає доказ того, що носить під серцем дитя.

Лонго у своєму соннику, по-іншому пояснює такий же сюжет. Він вважає, що чоловік, що тримає дитину за ручку це відображення характеру того, хто бачить сон, яка досить инфантильна або навмисне «грає» в дівчинку. Подібна позиція спочатку може бути і викликає розчулення, але потім стає безглуздою, обтяжливою для партнера. Так, що не заиграйтесь!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: