Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік дарує квіти до чого сниться?

Сонник чоловік дарує квіти до чого сниться?

Чоловік дарує квіти тлумачення сонника

Навіть уві сні приємно отримати букет від галантного кавалера. Втім, сонники цей сюжет інтерпретується неоднозначно. У ряді випадку він може передбачати появу гідного, симпатичного шанувальника, тривалий пристрасний роман, пропозицію створити шлюбний союз. В інших — попереджає про сварки, розлуки, розчарування. До чого сниться, коли чоловік дарує квіти?

В очікуванні любові

Уві сні чоловік буквально засипав вас квітами? Такий «мільйон червоних троянд», на жаль, не обіцяє пристрасних романтичних відносин, відданого, палкого обожнювача. Принаймні, до тієї пори, поки сновидица не зрозуміє: вимоги, що пред’являються нею до женихів надзвичайно високі, і треба бути трохи толерантнішими, поблажливіше. Сплячої красуні корисно тверезо оцінити свої достоїнства, натякає сонник.

Сниться, що шанувальник підносить оберемки квітів, зібраних ним на лузі? Виявляється, що милі ромашки, волошки в сні символізують чисті дружні взаємини.

Пам’ятаєте пісню «жовті тюльпани — вісники розлуки»? Ось і в опівнічних мріях, вони, а також подаровані чоловіком жовті айстри, нарциси, пророкують розставання з дорогою серцю людиною на тривалий час.

Звичка, зручність

Почуття охололи, реанімувати їх не вдасться, ось до чого приснилося, що молодий чоловік дарує єдиний або зів’ялий квітка. Які б зусилля ви не докладали, колишньої пристрасті вже не повернути, резюмує сонник.

Майже така ж порада він дає і даму, якій уві сні коханий презентував штучний квітка. З тією лише різницею, що в цьому разі відносини давно вичерпали себе, але пара продовжує вести спільне господарство з-за сформованих звичок, побутових зручностей. Так чи варто витрачати дорогоцінні роки, просто животіє поруч з байдужим, духовно і фізично чужим персонажем?

Зате якщо в нічний фантазії юнак вручає вам вазон з квітучою рослиною можна радіти! Згідно соннику це знак того, що у вас в реальності зароджується нове почуття, причому взаємне, світле, радісне. Це буде взаємна любов, яка, якщо побажає сновидця, дозволить створити міцний союз на довгі роки.

Азбука флористики

Щоб вірно зрозуміти: до чого снилося, що вам подарували букет, необхідно згадати з яких рослин він складався.

У центрі уваги

Міллер вважає, що розкішний букет, складений із різних кольорів, пророкує сплячій жінці успіх у представників протилежної статі. Число її залицяльників буде майже таким же, як і кількість суцвіть у творі флориста.

Особу дарувальника

Розшифрувати таємницю нічних фантазій допоможе і особистість людини, підніс квіти. Якщо він добре знайомий сплячої, то після пробудження вона отримає від цього пана досить несподівану пропозицію, що обіцяє, між іншим, вірну вигоду.

Прекрасно, коли в ролі дарувальника виступав юнак, який симпатичний сновидице, тому, що сонник стверджує: з цим персонажем в реальності її зв’яжуть міцні взаємні почуття.

З’явиться новий привабливий залицяльник, ось до чого снилося, що букет презентував незнайомець.

Магія чисел

Стороння людина подарував свіжі, прекрасні квіти? Відмінна ознака, що обіцяє радісні зміни в особистому житті. Ви зустрінете нове кохання або неждано відновляться відносини з колишнім коханим.

Три аленьких квіточки уві сні, піднесені в дар в сні, наяву обернуться для вас, тим, що кавалер запропонує руку і серце.

Непогано, якщо він подарує і три білих. Як запевняє сонник, про весілля думати ще рано, але з цим персонажем ви проведете чимало чудових миттєвостей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: