Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік обіймає до чого сниться?

Сонник чоловік обіймає до чого сниться?

Чоловік обіймає тлумачення сонника

Тактильні дотик коханої людини приємні, іноді навіть не хочеться прокидатися, насолоджуючись обіймами. А ось що думати, якщо примарилось, як обіймає, або, вірніше, швидше душить або сторонній неприємного вигляду мужичок? Тому сонники надають особливого значення тому, наскільки бажаним був сам контакт з привидевшимся героєм.

Сексуальні фантазії

Фрейд, дає пояснення з приводу того: до чого снилися обійми, з точки зору психоаналізу. Якщо дамі привидівся подібний сюжет з чужим для неї чоловіком, то вона асоціює його з образом ідеального бажаного чоловіка. Приблизно такі ж фантазії народжує таке сновидіння і у юної дівчини, яка прокинувшись, буде шукати риси юнаки з сновидіння в оточуючих її представників сильної статі.

До чого молодій людині сниться, що його ласкаво притискає до себе чоловік? За сонником, це не ознака нетрадиційної орієнтації, а важлива підказка. Вдивившись в риси обличчя приснившегося, можна дізнатися: хто зараз таємно починає боротьбу за улюблену дівчину або жахливо заздрить сновидінню.

Пастор Лофф досить незвично тлумачить бачення, про те, що дама мліє в чоловічих обіймах. Виявляється, така картина відображає її схильність домінувати, вести себе, як представники протилежної статі. Якщо пригрезившийся персонаж був агресивний або сексуально наполегливий, то саме з цими якостями бореться наяву підсвідомість того, хто бачить сон.

Що чекає попереду?

Міллер вважає: якщо герой любовної сцени був красивим і привабливим, то сплячу чекають приємні зміни. А ось якщо дратував, викликав почуття бридливості то наяву їй треба бути готовою до невдач, розчарувань.

За версією Нострадамуса, добре коли обіймав юнак. Це знак того, що розпочате в реальності справа буде успішно завершено. Якщо привидівся дідок, теж непогано, — це передвістя визнання заслуг, підвищення соціального статусу.

Хассе трохи інакше коментує такий сюжет, коли персонаж в сновидінні молодий, то сплячої доведеться про щось хвилюватися. А ось літня людина пророкує їй довголіття.

Сонники радять проявити особливу обережність, якщо в нічний фантазії якийсь залицяльник підійшовши зі спини, залучає вас до себе. Це знак небезпеки зради наяву!

Хто йде на контакт?

Ініціатором обіймів виступив незнайомець? Сонник обіцяє непередбачені ситуації, коли необхідно оперативно приймати доленосні рішення, йти на ризик, навіть погоджуватися на авантюри. Правда, якщо це було бачення панянки, то їй скоро чекає зустріч з потенційним нареченим.

Атмосфера в родині покращиться, в хаті буде затишно і спокійно, ось до чого снилося, що вас обіймає приятель, з яким давно не зустрічалися.

Цікаво, що помітивши у сні, що вас бажає привернути до себе чоловік, з яким насправді склалися напружені, ворожі відносини, ви в реальності зможете дати гідну відсіч недоброзичливців і конкурентів, запевняє сонник.

Чоловік спить і бачить, що його руки спочивають на тонкої жіночої талії? Він просто приречений на успіх в амурних справах, радує сонник. А от дівчині осина талія у сні обіцяє відмінне самопочуття.

Якщо зі спини до вас підбирається ваш колишній кавалер, намагаючись поцілувати, привернути до себе, то вам, на жаль, не уникнути напастей по пробудженню. Втім, якщо обійми шанувальника з минулого приємні, то вас чекає стабільний, благополучний життєвий період.

Близькі та родичі

До чого сняться обійми батька? На жаль, як свідчить сонник Езопа, в сім’ї вибухне скандал, відносини з партнером різко загостриться. Зате контакти з іншими родичами віщують свято, домашнє торжество. А якщо це був син, то, прокинувшись від сну, ви відчуєте себе найщасливішою з жінок!

Пригрезились дотику дружина? Ваші відносини розвиваються гармонійно, ось до чого сниться такий милий сюжет. Однак, іноді він же трактується як ознака того, що пара — на межі сварки. Терміново необхідно спокійно поговорити і делікатно висловити накопичилися претензії, рекомендує сонник.

Прокинулися після такого сюжету у відмінному настрої? Будьте впевнені, якщо з партнером і є деякі проблеми, вони не суттєві, і ви без праці впораєтеся з ними. А ще чоловік приготував вам цінний, шикарний подарунок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: