Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чоловік цілує до чого сниться?

Сонник чоловік цілує до чого сниться?

Чоловік цілує тлумачення сонника

Яка жінка встоїть перед спокусою дізнатися: до чого снилося, як цілує її представник протилежної статі. Настільки інтригуюче сновидіння крім думок про романи і пристрастях іноді і лякає. Та сонник іноді поділяє почуття тривоги того, хто бачить сон. У ряді випадку, а все, як правило, залежить від деталей сну, такий сюжет може послужити попередженням про небезпеку, що насувається. Отже, до чого сниться поцілунок чоловіка?

За запам’ятався фрагментам

Як бути, якщо прокинувшись вранці неможливо відновити в пам’яті розвиток сюжету сновидіння? Не біда, таємницю нічного послання можна розшифрувати навіть по фрагментах. Припустимо, пам’ятайте, що улюблений в сновидінні цілував у чоло, тоді знайте, що скоро вам доведеться з ним непроста розмова, з’ясування відносин.

Туга за дорогій серцю людині, ось до чого літній дамі приснилося, що її цілує навчений досвідом кавалер.

Бачення про неприємний вусатому тип, що намагається поцілувати, передрікає неприємності. А якщо гарненький юнак залюбки цілував усіх присутніх у нічний фантасмагорії дівчат, — врахуйте, сутність речей, подій, іноді складно розгледіти з першого погляду. Вчіться тверезо міркувати, аналізувати, радить сонник.

Ви, подібного Архімеду, вигукнете: Еврика! Здійснивши грандіозне і корисне відкриття, ось до чого приснилося, що вас несподівано поцілував в потилицю абсолютно стороння людина.

Міллер підкаже

У соннику знаменитого американського психолога доктора Міллера, є дуже цікаві тлумачення. Наприклад, жінка бачить досить приємний сон про те, що в непроглядній темряві її осипає поцілунками симпатичний їй чоловік.

На жаль, але подібна поведінка в мріях може обернутися неприємностями наяву, тому, що така спляча красуня характеризується, як дуже легковажна, нерозбірливий в зв’язках особа. Сонник лише застерігає: подібна поведінка може обернутися неприємностями.

Втім, у Міллера є і більш приємне тлумачення. Бачите в сні, як чоловік, якого ви колись любили, торкається губами до ваших волоссю? Тоді будьте готові до того, що прокинувшись, зустрінетеся з кимось із колишніх знайомих. Причому спілкування з цим персонажем буде приємно і корисно.

Нові друзі і не тільки…

Бачили уві сні, як сторонній чоловік похилого віку стосується губами вашої руки? Відмінно, таке бачення пастор Лофф коментує, як ознака зустрічі з важливим обличчям, яка допоможе зайняти становище в суспільстві.

А якщо вашої ручки в опівнічної дрімоті губами торкнувся юний кавалер, то реальності можна очікувати лише легенів, ні до чого не зобов’язують залицянь і флірту.

До чого сниться, що чоловік цілує в шию? А ось це, прикмета того, що ви не встоїте перед досвідченим ловеласом, відчуєте пристрасть, станете героїнею бурхливого роману. До шийці доторкнувся хлопчина? Такий сон пророкує новий сексуальний досвід. Іноді уві сні такий швидкоплинний поцілунок вам дарує ніби знайомий чоловік. В такому разі, ймовірно, що за пробудження відчуєте легкий смуток і тугу, згадайте минуле.

Перевірка дружина

У чоловіка з’явилася таємниця, яку він ретельно оберігає від вас, ось до чого приснилося, як він пристрасно цілує, відверто демонструє почуття. Зате, якщо благовірний веде себе достойно і скромно, ласкаво та делікатно, лише злегка обіймаючи вас, то Місячний сонник запевняє: партнер вірний і відданий.

У Східному соннику дуже докладно описані поцілунки. Якщо примарилось, як чоловік торкнувся вустами вашої грудей, живота, то знайте, насправді він чогось домагається, на чому наполягає всупереч вашій волі.

Цілує ноги? Насторожитеся, це знак того, що у нього може бути інтрижка на стороні. Він по-дружньому чмокнув у щічку? Сонник підказує: чоловік вас поважає і цінує.

Насторожуючі бачення

Не хвилюйтеся, побачивши в нічних мареннях, що чоловік цілує чоловіка. Принаймні, Сучасний сонник, не вважає це дивна поведінка ознакою схильності до гомосексуалізму. Але все ж будьте напоготові, так як в родині назріває конфлікт, через невміння і небажання йти на компроміси обох подружжя.

Сім разів відміряй, один відріж, такого девізу варто слідувати сновидице, заметившей, що партнер поцілував іншу дівчину в голову, радить сонник Цвєткова.

Іноді корисно подивитися на себе ніби з боку, об’єктивно визнати помилки, недоліки, ось про що натякає сновидіння, в якому вашого чоловіка цілує незнайома дівчина. До того ж ви дуже принципові і трішки вперті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: