Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник черга до чого сниться?

Сонник черга до чого сниться?

Черга тлумачення сонника

Довелося уві сні побачити чергу або стояти в ній? Такий сюжет підказує, що необхідно проаналізувати події, що відбуваються, і навіть скорегувати власну поведінку. Тільки так, згідно сонником, сплячий уникне прикрих промахів і неприємностей. Однак є й інші тлумачення з приводу того, до чого може приснитися чергу.

Тлумачення Міллера

Люди, які вишикувалися один за одним у сні — це знак того, що шлях до здійснення мрії сплячого буде складним і довгим. І чим більше громадян вишикувалося в нічний грезе, На думку Міллера, тим тернистий виявиться доля. Добре, коли біля каси або прилавка уві сні помітили лише кілька людей. В такому випадку ви дуже скоро в реальності втілюйте свої задуми і плани.

Що думати тому, хто в сновидінні опинився в середині черги? На жаль, але це передвістя обмежених обставин наяву. Складно і важко буде знайти спосіб вирішення проблем, що навалилися одночасно на сплячого. Але якщо він виявить наполегливість, не впаде в смуток, то зуміє впоратися з усіма напастями, досягне успіху.

А от коли ви спите, але бачите себе вже майже біля каси, перед вами лише кілька осіб, то неодмінно насправді отримаєте перемогу над суперниками і конкурентами, обіцяє сонник. Це ж сновидіння характеризує сплячого як природженого лідера, здатного керувати великим бізнесом.

І ось ще одне сновидіння — чергу в рай… І як не парадоксально, для сплячого це керівництво до дії. Бажаєте знайти щастя і спокій? Не сидіть склавши руки, дійте, відстоюйте свої інтереси.

Версії з Сучасного сонника

Ви щось не доробили, не договорили і не дозволили ситуацію в реальності — ось чому вам привидівся довга черга, в якій довелося чекати годинами, стверджує Сучасний сонник. Ймовірно, ви не з’ясували стосунки з кимось із близьких.

Але подібна позиція лише посилить напружені відносини з цією людиною. Куди корисніше знайти в собі сміливість і відверто поговорити з цим персонажем. Навіть якщо він сприйме ваші слова агресивно, це краще, ніж тривала пауза вичікування і взаємно накопичуються претензій.

А от бачення про те, що ви проявили винахідливість: зайняли чергу в магазині і втекли по своїх справах, підказує, що в реальності ви часто ганяєтеся за двома зайцями відразу. І цілком природно, що нічого путнього не виходить. Візьміть за правило завершити розпочатий проект, і лише потім беріться за наступне, рекомендує Сучасний сонник.

У нічний фантасмагорії в черзі розгорівся скандал або навіть бійка? Таке бачення передрікає наяву абсолютно неординарна подія. Причому сплячий, ставши його свідком, відчує справжній шок.

Що передбачав Мандрівник?

А ось сонник Мандрівника стверджує, що той, кому сниться чергу, часто в реальності проявляє нетерпимість і квапливість. Звідси й порада: навчитеся тримати себе в руках, не панікуйте, не підганяйте події, не нервуйте близьких — все це заважає як особистого життя, так і є перешкодою в кар’єрних прагненнях.

Примарилася пікантна ситуація: ви чекаєте у замкнених дверей туалетної кімнати? На жаль, це ознака того, що незабаром у вас почнуться суперечки з коханою людиною. Не виключені взаємні докори і навіть скандали. Снотолкователь лише радить проявити толерантність і такт, інакше все може закінчитися повним крахом відносин. Найвірніше рішення — спокійно і докладно поговорити з коханою.

Серед пацієнтів і молодят

Привиділося, що ви майже перший біля дверей рагсу? Як не дивно, але цей сюжет передує глибоке каяття сплячого за досконалу поспіхом помилка.

Ще більш дивне бачення про те, що ви зайняли місце в низці молодят, але опинилися біля дверей туалету, це підказка: наяву вам доведеться помучитися, роздумуючи над тим, яке з рішень проблеми вірне.

Якими тільки не бувають черги. Ось, скажімо, спите, але терпляче чекаєте серед хворих прийому лікаря. Такий сон підказує, що ви змушені будете і насправді зайнятися своїм здоров’ям. А якщо помітили серед нудяться пацієнтів знайомого або родича, то в реальності допомогу доктора знадобиться йому.

Низка залпів автомата

Якщо почули, поки спали, черга з автомата, то сонник Ванги пропонує уважніше слухати переговори оточуючих. Таким чином ви дізнаєтеся багато цікавого, цікавого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: