Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чайка до чого сниться?

Сонник чайка до чого сниться?

Чайка тлумачення сонника

Білокрила граціозна чайка, за версією сонників, уособлює собою летять в бік сплячого неприємності і біди. Втім, якщо заздалегідь морально підготуватися до майбутнім негараздам, зібратися з силами, то можна гідно витримати будь-які удари долі. Так до чого сниться біла чайка? Деталі бачення допоможуть уявити масштаб планетарної катастрофи і навіть підкажуть способи її запобігання.

Негативні известия

Бачите уві сні кілька чайок, що кружляють над морем з спійманої рибою в дзьобах? Такий сюжет передбачає неприємні інциденти, свідком яких вам судилося стати. Але не надто лякайтеся, ці події не зачеплять вас особисто.

Приблизно також тлумачиться сновидіння про те, що чайка летить високо в небі. Вона теж символізує собою погані вісті, але вони не вплинуть на долю сплячої людини. Куди гірше, коли уві сні птах літає низько або зачепила крилом. У цьому випадку сумні новини помітно ускладнять життя, стануть першопричиною низки проблем.

Думка Міллера

Будьте уважні і обережні, тому що партнери по бізнесу спробують заощадити і всі витрати покласти на вас — ось до чого, як запевняє Густав Міллер, може приснитися чайка.

А якщо помітили, поки спали, мертвих птахів, готуйтеся до тривалої розлуки з друзями.

Настрій, самопочуття

Сонник рекомендує всерйоз задуматися про взаємини з оточуючими і про власне здоров’я того, кому примарилася чайка. Може бути, насправді є привід для того, щоб подбає не тільки про фізичне самопочуття, але і про розташування до вас знаходяться поруч персон?

До чого сниться, що чайки накинулися на вас і клюють? Подібний кошмар відображає дисгармонію і сум’яття, що панують в душі сновидця. Йому потрібен відпочинок, спокій, для того щоб привести свої почуття і думки в рівновагу і порядок.

У нічний грезе птиці довбають дзьобами когось з родичів або знайомих? Не виключено, що по пробудженню сновидець відчує нездужання, а потім зляже в ліжко і йому потрібна допомога лікаря.

Про запобіжні заходи

Привидевшаяся чайка летить прямо над головою? Контролюйте кожен свій крок, будьте гранично уважні, тому що знаходитися в кроці від лиха, небезпеки.

Не розслабляйтеся, коли уві сні чайка спокійно бере корм з ваших рук. За сонником це обіцяє віроломний зрада з боку персонажа, якому цілком довіряєте в реальності.

Уві сні білосніжна чайка літає над купами нечистот, сміття? До чого сниться така яскрава, контрастна картина? До того, що зараз не час починати нові проекти, тим більше, якщо запланували одразу кілька. Почекайте трохи, інакше усі ваші починання завершаться плачевно, — такий сумний прогноз сонника.

Птах щастя?

Але все ж чайка іноді обіцяє підприємцям і комерсантам успіх, удачу. Це станеться, якщо в сновидінні вдалося зловити її і втримати в руках. Більш того, такий сюжет, згідно сонником, обіцяє тріумфальне завершення найбільш провальних проектів.

Втім, є і ще одна важлива умова. За сонником чайка в долонях багатого, заможного сновидіння — це пророцтво збитків і марних витрат, розорення. А ось бідному образ гордої птиці може передвіщати високий прибуток, величезні доходи.

Якщо птах уві сні сама знайшла собі прожиток, піймавши рибку, то фінансове становище сновидця може зміцнитися. А ось якщо він по доброті душевній годував чайку з рук, то неприємностей наяву йому не уникнути.

Немає приводу для відчаю!

А ось Ісламський сонник вважає, що чайка — це вісниця добрих новин і позитивних змін. Якщо вона примостилась на голові, то треба згадати колір оперення приснився пташки. Якщо біла людина здійснить благі справи, якщо темна — його вчинки будуть гріховними, продиктованими злістю.

В опівнічної фантазії ви звернулися в чайку і літали? Отже, в реальності перед вами відкриті всі шляхи — дороги. Треба поспішати рішуче скористатися унікальним моментом, поки Фортуна явно прихильною до вас.

Майже така ж трактування у бачення, в якому чайка неспішно летить по небу. Дівиці ж такий сюжет підказує, що коханий щирий і відданий.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: