Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник черв’яки до чого сняться?

Сонник черв'яки до чого сняться?

Черв’яки тлумачення сонника

Якщо уві сні побачили черв’яків, вранці напевно запитаєте: до чого приснилися ці малопривабливі істоти? Незважаючи на те, що ці безхребетні мало кому симпатичні в реальності, сонники можуть повідати про них чимало цікавої, а головне корисної інформації для сновидця.

Про матеріальне

До чого сняться черв’яки? Сонники майже одностайно стверджують, що цей образ у нічному видінні пов’язаний з турботами сплячого, з пережитим їм пристрастями, що стосуються, насамперед, матеріальних питань. А тому, помітивши цих істот у сні, будьте готові до того, що в дійсності будуть зміни вашого фінансового становища.

Згідно соннику безхребетні істоти, що відрізняються незвичайно великими розмірами, — це відображення сластолюбних вульгарних фантазій. А ось дрібні — це передвістя низки сварок через дрібниці, роздратування і незначних, але численних негараздів.

А ще це може служити характеристикою самого сновидца. Наприклад, сновидіння панянки про те, що за її одязі чи тілу повзають черв’яки, вказує на те, що спляча славиться своєю ощадливістю, меркантильністю.

Але якщо в нічний грезе дівчина з відразою скидає цих тварюк з себе, то наяву вона зуміє відмовитися від матеріальних цінностей заради духовних.

Короткий любовний роман завершиться розчаруванням і викличе почуття досади — ось до чого жінці наснилися черв’яки на тілі. Про такий зв’язок не захочеться згадувати, це буде сумна сторінка, одна з тих, що хочуть швидше перегорнути і назавжди забути, попереджає сонник.

Пригрезившиеся черв’яки можу служити попередженням про те, що проти сплячого починаються інтриги. І як не дивно, ініціаторами цих підступних задумів можу бути люди, яким найбільше довіряє сновидець. Звідси висновок: після такої мрії не сокровенним діліться навіть з самими близькими друзями, не розповідайте завчасно про свої плани, ідеї партнерам і колегам, інакше ризикуєте зазнати істотні збитки.

Сновидіння, в якому черв’яки виповзли на поверхню землі — хороша прикмета, яка обіцяє, що, не дивлячись на підступи ворогів, ви насправді зумієте реалізувати задумане і отримати відмінну прибуток.

Але якщо черв’яків було багато, і вони звивалися, повзаючи навколо, то такий сонний сюжет може привидітися в момент апатії, втоми, коли немає сил і бажання рухатися вперед, боротися.

Думка Міллера

Будьте обережні при виборі партнерів, якщо в нічний грезе були присутні гнойові черв’яки, натякає сонник Міллера. Не виключено, що соратник щось робить потайки від вас, переслідуючи власні корисливі цілі. Однак, якщо вам вдалося розрубати цих тварюк на частини, то підступні задуми зрадника не здійсняться, і він отримає по заслугах.

Часто зі сну черв’яки — це попередження про те, що доведеться зіткнутися в реальності з підлістю, ницістю, зрадою.

На підступи недругів вказує і сновидіння про могильних черв’яків. В даному випадку сонник вважає, що налаштовані проти сплячого персонажі спробують пригадати всі його минулі помилки, промахи, для того щоб завдати шкоди добробуту.

Старість — не радість

Страшний сон про черв’яків, подібно сарані пожирають все навколо, вказує на те, що сновидець втрачає сили і старіє. На жаль, але час невблаганно, констатує сонник. А ще це може бути сигналом того, що сплячій людині загрожує серйозне захворювання. Це може бути діатез, алергія, гнійні інфекції.

Привиділися личинки в сирому м’ясі? Вірогідні хвороби нижніх кінцівок. Зате дивне бачення, в якому ви спокійнісінько їсте черв’яків, підказує, що з вашим організмом все в порядку. А якщо ви в даний момент хворі, то скоро підете на поправку, обіцяє сонник.

Особисте життя

Зигмунд Фрейд, з точки зору професійного сексолога і психоаналітика, пояснює, до чого сняться черв’яки. Він припускає, що ці істоти ототожнюються з потомством сплячого.

Якщо уві сні він накопав їх, то в реальності цілком задоволений своїми дітьми, пишається ними.

Того ж, хто в нічному видінні не знайшов жодного черв’яка — небудь Бог взагалі не дав дитинку, або чадо поки приносить лише клопоти і не надто тішить.

Тиснули черв’яків в сновидінні? Це вказує на спроби зігнати свої невдачі в інтимній сфері на дітях. Так чинити нерозумно і небезпечно, підказує сонник.

Сновидець, насаживающий безхребетних на гачок, можливо, відчуває аж ніяк не платонічне пристрасть до неповнолітніх, що теж не зовсім пристойно і навіть протизаконно.

В Еротичному соннику черв’яки, пригрезившиеся чоловікові — свідоцтво посилення потенції, а для жінки такий сюжет — це складний вибір в реальності. Їй належить вирішити, хто з гарячих, пристрасних шанувальників гідний її розташування та уваги.

Втім, іноді даму, якій привиділося подібне істота, потрібно наяву дати рішучу відсіч зухвалому і зухвалому кавалеру.

Уві сні дивилися на черв’яка, що пожирає яблуко? Бережіться, можливі серйозні сварки і розбіжності з чоловіком. А ось рухливі істоти в нечистотах передбачаю зраду, про якої стане відомо партнеру.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: