Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чашка до чого сниться?

Сонник чашка до чого сниться?

Чашка тлумачення сонника

Чому після пробудження, чітко згадуєте, що у сні бачили чашку. До чого взагалі може приснитися ця посудина? Виявляється, сонники є на цей рахунок відразу кілька несподіваних тлумачень.

Але, загалом, чашка відображає рівень енергії сплячої людини. А от чи треба йому заповнити заряд сил або, навпаки, він діяльний і активний, як ніколи раніше, це ми дізнаємося, вивчивши, різні джерела.

Набори посуду

Про стосунки в родині сновидця можна судити, якщо розшифрувати сни, у яких він бачить і чайні сервізи пари. Так, якщо в сновидінні бачите чашечку і відповідне до неї блюдце, то ви серйозно захоплені своїм нинішнім партнером, і зосереджені тільки на ньому улюбленому і обожаемом.

До чого ж тоді сниться цілий набір чайного посуду — сервіз? Це, по соннику, показник того, що ви знаходите час і сили для того, що в рівній мірі приділити увагу кожному члену своєї сім’ї.

Витончена чашка, в комплекті з найтоншим блюдцем чи тарілкою з порцеляни уві сні це ознака того, що у взаєминах сновидця і його пасії панують гармонія, краса, вишуканість.

Ви незабаром помиріться з людиною, з яким випадково посварилися, ось до чого сниться чашка білого кольору, за версією міс Хассе.

А от якщо в нічний фантазії довелося пити чай або тримати в руках посудину з відколотою ручкою або піалу, не забувайте про те, як важливо стримувати емоції, не піддаватися провокаціям.

Що наливали?

В соннику, під авторством Густава Міллера чайна чашка, це прикмета майбутніх розваг та урочистостей. Щоправда, у низці свят і веселощів сновидінню, вкрай важливо не забувати і про справи, натякає американський психолог, тлумач сновидінь.

У нічний грезе наливали в чайну посудину вино, і пили його? Відмінно, тому, що це передвістя того, що ви вправно вирівняйте і розваги і роботу, знайшовши на всі сили і час.

В Єврейському соннику описаний сюжет, в якому фігурує кавова чашка. До чого сниться подібний предмет? До того, що на новому місці роботи, сплячому належить завойовувати авторитет. І у нього все вийде, якщо він вибере правильну тактику: не стане догоджати, а зможе відстояти свої інтереси.

Вид і стан

Побачили в сновидінні новеньку чашечку? Будьте готові до того, що в реальному житті познайомитеся з цікавою і приємною людиною.

До чого сниться чашка брудна, пити з якої погребували б? Така малоприваблива штучка в нічний грезе це образ анархії, неповаги і безладу, які вже стали нормою у вашій родині. Поки не пізно подумайте, як внеси налагодити добрі стосунки з домочадцями і правильно розподілити побутові обов’язки.

Нічне бачення, в якому намагалися відмити посуд від чайного нальоту, пророкує наяву нову любовний зв’язок. Однак не поспішайте радіти, адже сонник попереджає: це будуть безперспективні відносини.

Форма і матеріал

Бачили в нічний фантазії симпатичну філіжанку з порцеляни? Тоді вам можна позаздрити: це і будинок повна чаша і душевний спокій, рівновагу.

Той, хто п’є чай у сні зі скляного стакана, в реальності завжди явно задоволений собою і навіть трохи самовпевнена, підозрює сонник.

Приснилося, що скористалися грубуватою і простий глиняним посудом? Що ж, тоді ви в реальності звикли задовольнятися малим. Але при цьому вмієте подати себе, справити враження. Оточуючі вважають вас скромною, вихованої персоною з відмінним смаком.

Важливі подробиці

Спите і бачите чашку з водою? Все просто — вас насправді мучить спрага. Втім, іноді, це сновидіння інтерпретується сониками, як показник винахідливості сплячого, його оптимізму, сміливості.

Привиділася чашечка ароматного темного чаю? Значить, поки рано думати про відпочинок, — справи не терплять зволікання.

До чого сниться посудину з кавою? До того, що сплячий активно будує плани, енергійний і заповзятливий. І який настрій супроводжує його навіть уві сні.

Втім, в деяких джерелах кави, це уособлення таємних помислів, мрій.

Бачите, у сні, порожню чашку? На жаль, але це знак порожніх турбот, нездійснених проектів і повної невизначеності. Правда, якщо під час сновидіння посуд ви наповнили напоєм, то сонник стверджує, що ви на порозі відкриттів, так як спонукає бажання новизни, пригод, яскравих вражень.

Необережність

Здійснили в нічний грезе помилку і розбили чашку? Будьте обережні і уважні в реальності, тому, що також випадково ви ризикуєте загубити свою кар’єру або зруйнувати особисті стосунки.

А ще привидевшиеся осколки свідчать про втрачені можливості, і невміння розпорядитися своєю долею.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: