Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник друзі до чого сняться?

Друзі

Друзі тлумачення сонника

Взаєморозуміння, підтримка, спільні інтереси, захоплення, безкорисливість — таке визначення можна було б дати поняття дружба. Справжніх друзів у людини, як правило, буває небагато. Іноді їх можна побачити в снах, причому в самих неймовірних наяву ситуаціях. Наприклад, у мріях ми може поспілкуватися з товаришами, що знаходяться далеко, з якими втрачено зв’язок, або навіть з померлими.

До чого сниться дружба?

Таємницю допоможе дізнатися сонник, рекомендуючий воскресити в пам’яті настрій дійових осіб сновидіння. Трапляється, що ви спостерігаєте у сні незрозумілу особистість, представля-ющуюся товаришем. Але її поведінка вас бентежить, навіть лякає. Тлумачення сну, попереджає про те, що тому, хто спить чекають труднощі, випробування, причиною яких стане брехня, заздрість.

Ви багато, старанно працювали, витрачали немало сил, долаючи труднощі, а тепер маєте право насолодитися плодами своєї праці, ось до чого сниться зустріч з друзями дитинства, з якими не зустрічалися десятиліттями?

Як зрозуміти видіння, про те, що ви опинилися в компанії чужинців, які ведуть себе так, немов вони— ваші давні приятелі? Такий сон може навіяти підсвідоме бажання людини в невимушеному, живому спілкуванні.

Помер товариш

Англійський сонник, дає парадоксальний відповідь на питання: до чого сняться покійні друзі? Виявляється, що немає приводу для смутку і туги, навпаки, сновидінню пора терміново шукати наряд, відповідний грандіозного свята — весілля. Саме цікаво те, що в ролі нареченого (нареченої) може виявитися сплячий.

Міллер по-іншому пояснює, до чого сниться один померлий. На його думку, це сигнал, що свідчить про нагальну потребу людини знайти порозуміння і допомогу з боку оточуючих. Ймовірно, що той, хто бачив такий сон, опинився в ситуації, коли необхідно прийняти важливе рішення, самостійно це зробити складно, бо він знаходиться в пошуку однодумців, соратників.

Дружня гулянка

До чого сняться п’яні друзі? Якщо довіритися тлумачення Хассе, то безтурботний бенкет з приятелями у сні. В реальності обернеться клопотами. Причому, вийде так, що одному або кільком учасникам застілля потрібна допомога сновидця. І між іншим, відмовлятися не варто.

Втім, напружтеся і пригадайте, як поводилися приятелі в сновидінні? Якщо вони напилися до скотинячого стану і вели себе зухвало, а вам було гірко і соромно, то і в житті вам доведеться червоніти за одного з своїх товаришів. Може, доведеться глибоко розчаруватися в цій персоні.

Ви або хтось з ваших друзів проявіть рідкісну безвідповідальність і легковажність, ось до чого сниться зустріч з друзями, під час якої ви щедро угощаетесь спиртним. Так, що не втрачайте голови, прораховуйте кожен свій крок, тим більше, що сюжету є і ще одне тлумачення, пов’язане з недавньою гулянкою в колі друзів. А ось обіцяє воно щось позитивне або навпаки, погане, на жаль, невідомо.

Дружня зустріч

Ви давно не бачили своїх вірних товаришів, порядком скучили за ним і вам є що розповісти, чим поділитися з ними? Тоді цілком зрозуміло, до чого сниться зустріч з друзями. Згідно з Астрологічним сонником, пригрезившееся побачення з близькими по духу людьми, символізує ще й бажання знайти однодумців серед тих, хто оточує в момент сновидіння.

Міллер дає підказку до розшифровки бачення, в якому товариші виглядали дивно, вбралися в безглузді або маскарадні костюми. Виявляється, що хтось із героїв сновидіння може потрапити в неприємну історію. Хвилюватися за нього будуть рідні та сновидець, який, втім, ще й може надати підтримку невдасі, допомогти йому знайти рішення проблеми.

Нові та старі знайомі

За версією Слов’янського сонника, спостерігати в сні скупчення друзів, до того, що скоро комусь із них або вам доведеться відправитися в довгий шлях. Існує і ще одне тлумачення цього сну, в найближчому майбутньому у людини, який чимало уваги приділяв спить, зміниться спосіб життя, і він не зуміє знаходити настільки багато часу для спілкування, як раніше.

До чого сняться близькі друзі? Бачити уві сні самого відданого товариша, означає, що гряде поповнення в складі сім’ї народиться малюк. Неодруженим чоловікам або незаміжнім дама таке бачення віщує, що не далекий той день, коли доведеться розпрощатися з вільним життям холостяка. Ви одружуєтеся (вийти заміж) причому вдало!

Чому у сні товариші зібралися разом? Щоб це дізнатися, треба врахувати їх настрій під час сну. Якщо приятелі були похмурими, то це бачення передбачає істотне скорочення доходів сновидця. Коли ж він вів себе уві сні зверхньо і зарозуміло, то насправді його товариш може тяжко захворіти або потрапити в скрутне становище. Веселі приятелі в сновидінні, це знак підтримки, і рада не сумувати.

Зустріч вірних товаришів

Сонник Лонго, так пояснює: до чого сниться зустріч зі старими друзями: це відображення подій, які будуть мати місце наяву. Ви отримаєте можливість вдосталь поспілкуватися зі старими товаришами, що сколихне масу приємних спогадів, викличе приємні емоції.

Цікаво інтерпретується сон про спілкування з приятелем, з яким давненько не спілкувалися, і напередодні зустріли. Пояснення подібного сюжету свідчить про те, що між сновидцем і цим персонажем є щось недомовлене. Щоб усунути цю незручність або відкрити важливу таємницю, ініціюйте контакт з цією обличчям: зателефонуйте, загляньте в гості.

Причини ваших нинішніх поразок і невдач, ймовірно мають давні коріння, ось до чого сняться шкільні друзі. Після такого бачення корисно проаналізувати свої вчинки і визначитися з пріоритетами. Хто знає, може варто змінити сферу професійної діяльності, і зайнятися тим, про що мріяли ще в шкільні роки?

Незвичайні і нові знайомі

Людина, яка мріє урізноманітнити своє життя, може побачити в сні компанію людей. Вони представляються його новими приятелями. Нічого поганого в цьому немає. Навпаки, такий сюжет обіцяє сновидінню цікава пригода, або корисне, пізнавальне знайомство.

Складніше зрозуміти, до чого сниться один померлий, несподівано перетворився на вампіра. За сонником це може призвести до проблем зі здоров’ям. А помітити в сновидінні ще більш дивні істоти, які напрошуються в друзі, означає, що насправді вас підстерігає низка неприємностей.

Сварки і суперечки

Може трапитися, що ви ініціюєте розставання з товаришем, або припиніть з ним тісне спілкування, ось до чого сниться сварка друзів. В цьому немає нічого страшного, адже з плином часу у людей з’являються нові захоплення, інтереси, які не завжди збігаються з поглядами його колишніх добрих знайомих.Сон, у якому від вас відвернулися друзі, пророкує зміни. Пояснюють це так, якщо в баченні розриваються колишні зв’язки, то наяву з’являються нові.

Зрада

Без допомоги сонника складно здогадатися до чого сниться зрада друзів. Виявляється в реальності ніяких віроломних вчинків з їх боку не буде, але тому, хто спить потрібно звернути уваги на людей, які, так чи інакше залежать від нього. Наприклад, літніх батьків, маленьких дітей, підлеглих на службі.

Інше тлумачення цього сюжету пророкує, що дружба буде лише зміцнюватись. Насправді у людини, що бачив подібний сон, випаде можливість проявити свої найкращі якості, щоб довести свою відданість близького за духом людини.

Дружня бійка

По пробудженню згадали, що у сні посварилися з товаришем? Не переживайте, насправді ваші відносини міцні і щирі, просто цей сюжет символізує вашу готовність жертвувати власними інтересами в ім’я друга. Це похвально і благородно! До речі, для вирішення проблем близької людини ще знадобляться ваш розум і винахідливість.

Хто може здогадатися, до чого сниться бійка друзів? Якщо уві сні ви зберегли витримку, не панікуєте, не тікаєте, ведете себе гідно, то за твердженнями провидців, ви — вважають талановитий дипломат, парламентер. І дуже скоро преставиться шанс, що дозволяє вам продемонструвати цей унікальний дар.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: