Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник душ до чого сниться?

Сонник душ до чого сниться?

Душ тлумачення сонника

Душ

Існують сновидіння, допомагають досить точно передбачити розвиток подій і заздалегідь підготуватися до розвитку ситуації. До таких можна віднести і ті, в яких сниться душ. Як правило, спляча людина відчуває всю повноту почуттів, і досить яскраві відчуття, які йому нескладно відновити в пам’яті при пробудженні. Величезне значення для подібного тлумачення сну мають найдрібніші деталі, тому їх треба врахувати, коли берете сонник і шукаєте пояснення: до чого сниться душ?

Для початку відновіть у пам’яті: якою була вода? Було приємно перебувати під струменями води? І нарешті, чи брали ви душ на самоті, або поруч був ще хтось? Коли відповісте на це питання, можете бути впевнені, що сонник підкаже вам найбільш чіткий варіант розвитку подій, які очікують вас в недалекому майбутньому.

Трактування снів про душі різних провісників

Сновидець дуже педантично ставиться до слів і дій навколишніх. Така надмірна сприйнятливість заважає йому давати об’єктивні оцінки, приблизно так трактує сон про душі сонник Лонго. Він радить позбутися від цієї звички і дивитися на багато речей простіше і поблажливіше. Так ви збережете сили, нерви і поліпшите взаємини з людьми.

До чого сниться душ за версією провісника Хассе? Виявляється, що це відмінний знак того, що ось-ось отримаєте пристойний прибуток, причому, не докладаючи жодних зусиль. Але не поспішайте спочивати на лаврах, для досягнення таких успіхів надалі вам доведеться вже постаратися.

Сонник Мандрівника пропонує інше пояснення того, до чого сниться душ. У нічних мареннях ви ніжилися під потоками теплою, приємною води? На жаль, в реальності це обіцяє непрості випробування, що викликають почуття тривоги. Коли ви щулилися уві сні під прохолодними, навіть холодними струменями, то це означає, що прокинувшись зумієте правильно оцінити ситуацію й прийміть єдине вірне рішення.

У сновидінні можна опинитися в душовій, але так і не зуміти помитися. Трактування цього сну багато в чому залежить від причини, того, чому не було води. Якщо на лійці скупчився товстий шар вапна, то готуйтеся до подолання серйозної перешкоди на шляху до досягнення мети. Не вистачило сил відкрити кран, тоді терміново приймайте самі радикальні заходи для порятунку власного бізнесу. Він — під загрозою.

Сонник пророкує дівчині, якій снилося, що вона приймає душ на вулиці, кришталеву репутацію. Навіть якщо напередодні злі язики розпускали неприємні чутки про неї, її бездоганна поведінка реабілітує її і стане найкращою характеристикою. Пліткарі заспокояться.

До чого сниться купання в душі по Фрейду? Таке бачення для людей, які перебувають у шлюбі, обіцяє ймовірність повернення до колишніх палким почуттям і яскравим, чуттєвим насолодам. Словом, буде ще один медовий місяць. В сім’ї запанують гармонія і спокій.

Стоять у сні під душем, з якого струмує прохолодна вода, не доставляє між тим, неприємних відчуттів, — до фінансового благополуччя. Це бачення може трапиться напередодні осяяння сновидця, яке сприятиме її успіху.

Чекає зустріч з персоною, здатної відкрити вам очі на багато цікаві речі, які кояться навколо вас, ось до чого сниться душова кімната. Ця ж людина підкаже, як дозволить актуальну проблему.З точки зору психоаналізу, приймати душ в нічних мареннях, ототожнюється з бажанням покаятися за вчинений дурний або негарний вчинок. Ймовірно, що сновидця давно мучить це питання, але він не знає, як покаятися за своє діяння.

Що може статися в душовій

Сонник описує і можливі інциденти в душовій. Припустимо, снилося, що ви відкрили кран з холодною водою, а вас обварило крутим окропом. Таке бачення це настійне застереження сновидінню він дуже довіряє людині, яка виявиться зрадником.

Іноді може примаритися і зворотне. Наприклад, з лійки чекали теплого «дощику», а вас облило крижаною хвилею. Такий сон пророкує розчарування в області любовних відносин. Є сенс придивитися до дорогій вам людині і зрозуміти, наскільки він щирий і відкритий. Хто знає, можливо, у нього з’явилося захоплення на стороні, або він підтримує з вами стосунки з корисливих мотивів?Для розшифровки сну потрібно врахувати і вигляд, і розмір душової. Чи це була манюсінька кабінка або приміщення, обладнане для миття кількох людей.

Приймати душ в тісною, темної кабінці наодинці може привидітися того, хто наяву опинився наодинці, без підтримки родичів і друзів. Правда, якщо під час миття ви відчули жар або тепло, то не впадайте у відчай, — знайдеться людина, який у відповідальний момент протягне вам руку допомоги.

Кчему сниться душова, призначена для суспільних потреб? Сонник стверджує, що таке бачення може передувати смузі негараздів, які будуть переслідувати ваших близьких. Тому ви будете хвилюватися, переживати за них. А причиною складнощів у родичів послужить їх бажання брати участь у ризикованому, якщо не авантюрному проекті.

Провісник Міллер вважає, що душ у сні символізує хвилювання, занепокоєння за кохану людину. Зокрема тривогами з приводу глибини і щирості його почуттів.

Погано, якщо приснилося, що приймаєте душ, не знявши одягу. Проблеми і неприємності наздоженуть сновидця в самий невідповідний момент, коли він менше всього буде готовий до них. Як не дивно, але багато уві сні стоять під душем в повній екіпіровці з задоволенням. Якщо вам примарилось таке, і ви не страждали, а навпаки, розслабилися, то в реальному житті з такими сюрпризами розправитися граючись.

Чоловік, побачивши уві сні дівчину в душі, може бути впевнений, що вона симпатизує йому. А коли сон про душових процедурах бачить дама, обтяжена сім’єю, то у неї є шанс отримати від чоловіка презент.

Нарешті, еротичне сновидіння, в якому під душем виявилися він і вона. Пояснюють його тим, що сновидець напружений, і пора розслабитися. Наприклад, провести прекрасний, романтичний вечір, плавно перетікає в ще більш захоплюючу ніч.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: