Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фонтан до чого сниться?

Сонник фонтан до чого сниться?

Фонтан тлумачення сонника

Сонник розшифровує мрію з фонтаном досить сприятливо. Нові позитивні емоції, благополучна життя, свіжі ідеї очікують побачив диво, створене руками людини. Щоб більш докладно з’ясувати, до чого сниться фонтан, потрібно врахувати супутні обставини.

Передбачення Міллера

Психолог чисті і іскристі струменя, що б’ють в небо, розшифровував як збагачення. Якщо ви хворі, то сонник віщує одужання. Можливо, відбудуться події, які розвеселять.

Але пересохшим або наповненим затхлою водою уві сні фонтанів, Міллер дає протилежне трактування: у реальності очікують суттєві збитки, а захворювання почне активно прогресувати.

Дамам

До чого сниться, якщо фонтан огортає імла? Жінці даний сюжет віщує обман. Швидше за все, чоловік не любить вас, намагаючись за допомогою особистих відносин досягти якихось своїх цілей.

Джерело, блискучий в місячному світлі, сонник розшифровує як попередження. Дівчина втратить голову від кохання і вплутається в неприємності. А якщо уві сні він пересох, то спалахнула пристрасть швидко згасне.

Чоловікам

Для сильної половини людства образ фонтану сонник трактує зовсім інакше. Складна і незвичайна конструкція означає: ви граєте на межі фолу і ризикуєте втратити все.

Якщо уві сні замість води хлюпоче пиво або вино, то ви досягнете високого положення і пошани.

Омити тіло в чистій воді джерела означає: найсміливіші плани втіляться в реальність.

До чого сниться невичерпний на очах фонтан? Проблеми з потенцією і невдачі на любовному фронті.

Духовність

Часто образ характеризує підсвідомі думки людини. Джерело чистий — значить, ви сповнені життєвою енергією і творчого потенціалу.

Пересохлий фонтан сонник розшифровує як внутрішнє виснаження. Застій і погіршення самопочуття призведуть до додаткових складнощів на роботі. Крім того, сюжет вказує на переважання матеріальної вигоди над духовним збагаченням.

Якість води

Особливу увагу сонник радить приділити рідини. Якою вона була? Якщо з-під землі било каламутна рідота, сновидця чекають важкі випробування. Каламутні бризки потрапили на одяг і обличчя? Приготуйтеся до проблем на робочому місці.

До чого сниться фонтан з кришталево-чистою джерельною водою, що іскриться на сонці? Тріумф і початок нового життя.

Криваві бризки мають вкрай негативне значення. Сонник пророкує трагічні події з близькими або рідними людьми.

Вигідні покупки

Таке чудо як співаючий фонтан віщує веселощі, відпочинок і галасливі розваги.

Бризки пустив випірнув з безодні вод кіт? Отримаєте потрібну якісну річ. Якщо тварина близько, то це відбудеться днями. Але якщо його складно розрізнити далеко, провидці радять запастися терпінням.

Насолоджуватися життям

У спекотні літні дні в реальності багато не обмежуються милуванням фонтану, а воліють охолодитися в ньому. Але що це передвіщає у сні? Плавати — значить, не обмежувати дії застарілими принципами, давати собі свободу, дихати на повні груди.

Увага до оточуючих

Красиву багатоярусну конструкцію фонтану сонник Феломены розшифровує як щасливі зміни в особистому житті і діловій сфері. Якщо в реальності у вас є проблеми, вони скоро вирішаться.

По дну плавають рибки? Можливі дрібні сварки і непорозуміння. Але проявивши турботу і такт, конфлікти вдасться швидко вирішити.

Замерзлий уві сні фонтан віщує різку зупинку в справах. Швидше за все, в результаті браку знань. Заповніть прогалини і вас очікує запаморочливий успіх.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: