Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гадати до чого сниться?

Сонник гадати до чого сниться?

Гадати тлумачення сонника

Практично кожен сонник стверджує, що ворожіння у сні обіцяє несподівані новини або зміни в житті. Але чи будуть вони хороші, принесуть біди або розчарування, можна дізнатися із тлумачень Сонників. Головне у сні — хто кому ворожить, і який вид ворожіння використовувався в грезе. Тлумачі рекомендують пригадати всі деталі сну, і тоді можна буде без зусиль визначити, які таємниці приховує майбутнє чи теперішнє.

Тлумачення по Міллеру

Сонник вважав, що гадати уві сні — символ того, що сновидець незабаром покаже себе незібраною особистістю. Він цілком може відкласти вирішення важливих проблем в дальній ящик, коли впоратися з ними буде набагато складніше.

Дівчата часто задаються питанням, до чого сниться ворожити на судженого? Сонник вважає це символом того, що скоро доведеться обирати одного з двох претендентів на серце того, хто бачить сон. Коли уві сні шляхом ворожіння була передбачена смерть, то це вважається ознакою певних метаморфоз у житті. Такими змінами можуть стати, наприклад, випускний, заміжжя, кар’єрний ріст або зміна місця роботи.

Картковий пасьянс

До чого може приснитися розкладати карти у сні? По Сонникам це ознака незадоволеності життям або швидкого обману. Часто жінки бачать уві сні, як їм ворожать за допомогою карт на судженого. Коли сниться, що поворожити ви попросили циганку, значить, швидше за все, чекайте швидкого обману. Якщо ворожка відмовляється ворожити, то розкриєте нещирість людини, який вважався одним.

Сучасний збірник сновидінь стверджує, що гадати уві сні на картах Таро — ознака самодостатності і задоволеності власним життям. Циганка, яка хоче поворожити на картах Таро, навпаки, означає невдоволення власним життям.

До чого може снитися ворожба на каву? Сонник Білого Мага вважає ворожіння на судженого за допомогою кавової гущі символом марного захоплення. Як правило, ці заняття не варті витрачених сил.

Пастор Лоффа у своєму соннику писав, що якщо на каву ворожить подружка, то це знаменує швидку сварку з нею.

Хіромантія в грезе

До чого сниться ворожити на майбутнє по лініях на долоні? Подібний сон може привидітися як до швидкої смутку, так і радості. Сонник Нострадамуса говорить про те, що сновидіння треба тлумачити «навпаки». Радості, передбачені снящейся циганкою, перетворюються в біди, а нещастя стануть приємними подіями, які трапляться в реальному житті.

Багато хто задається питанням: «А до чого сниться, якщо по руці гадають близькій людині?». Зазвичай такі мрії знаменують, що скоро ви станете свідком якогось важливого для людини події. Якщо один відмовляється від ворожіння — чекайте тривожний період у його житті.

Ворожіння по Книзі Доль

Сонник радить пригадати, яка саме гексаграмма випала людині в сновидінні. Сонник Цвєткова говорить про те, що снящееся передбачення може здійснитися наяву. Так що не зайвим буде почитати опис гексаграми.

Якщо ж згадати символ не вдається — у сновидця надто роздута зарозумілість. Пастор Лоффа рекомендує більше думати про інших, ніж про себе, придивитися до змін в оточуючих людях, а то можна «прогадати» своє щастя.

Інші тлумачення

Видів ворожби безліч, і кожен означає щось своє. Сонники описують тлумачення деяких з них:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: