Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гівно до чого сниться?

Сонник гівно до чого сниться?

Гівно тлумачення сонника

Крім жахливих снів бувають не дуже приємні сни. Одним з них є сновидіння, в якому вам приснилося гівно. Відразу виникає почуття огиди і бажання, щоб ніхто не дізнався про побачене видовище. Хочете дізнатися, до чого саме? Тоді читайте тлумачення.

Гівно уві сні найчастіше трактується як несподіване отримання великої суми грошей, можливо, це спадок, позачергова премія, виграш у лотерею. Але іноді сонник розшифровує фекалії як передвісника проблем і неприємностей.

Передбачення Міллера

Побачили велику купу людського калу на вулиці або в іншому громадському місці — чекайте швидкого нещастя. Сонник попереджає: вас незаслужено звинуватять, запланована поїздка зірветься, у справах буде застій.

Якщо з апетитом смакували гівно, Міллер передбачає несподіване, без всіляких зусиль, отримання багатства. Швидше за все, вас зроблять головним спадкоємцем.

Інші версії

До чого сняться випорожнення тварин? Найближчим часом відбудуться приємні несподіванки. Хліборобам і фермерам греза обіцяє хороший врожай.

У деяких випадках фекалії у сні означають, що вас поллють брудом, і виправдатися буде надзвичайно складно. Також, можливо, в реальності потрапите в дурне становище і зганьбилися перед усіма.

Велику купу гівна сонник розшифровує як вдало вкладені гроші. Але якщо ви відмивали санвузол, приготуйтеся до серйозних збитків або банкрутства. А запачканную одяг розшифровують як плітки і чутки.

Уві сні намагаєтеся відтерти брудні плями з костюма — наяву станете посміховиськом в результаті оприлюднення певної компрометуючої інформації. За іншою версією сонник пророкує: ви дізнаєтеся секрет колеги, що оголяє її негативні сторони. Але про вашої обізнаності людина не здогадається.

Інші трактування

Лоффа поява фекалій ототожнює з фінансовою стабільністю і достатком. Але в деяких випадках вони означають тільки бажання жити в розкоші, не напружуючись роботою.

Езотеричний сонник дає нестандартне тлумачення мрії з випорожненнями: якщо ви бачили кал або вступили в нього, чекайте безліч тривог, проблем і всіляких неприємностей.

До чого сниться гівно на думку Мусульманського сонника? Те, що раніше для вас мало величезне значення, втратить свою привабливість — матеріальні цінності, відносини з людьми, переконання. Уві сні вживали фекалії в їжу — в реальності відбудуться негативні події, підвищиться рівень тривожності. Постарайтеся не впадати в паніку і адекватно оцінювати обстановку.

Сонник Фрейда, якщо в грезе з’явився кал, вказує на сильні переживання. В реальності виявиться серйозна проблема, яку неможливо вирішити. Але розмовляти з людиною, який створив її, у вас немає бажання.

Кому належало

В залежності від того, чиї випорожнення ви побачили уві сні, змінюється і трактування мрії.

Своє і чуже

Якщо вам довелося бачити в сні ваше гівно, то сонник пророкує вам фінансову прибуток. Гроші, в прямому сенсі, звалиться вам на голову, і станеться це тоді, коли ви зовсім не будете цього очікувати. Наприклад, раптове спадщину чи виграш у лотерею. Будьте готові «купатися в грошах.

Як розтлумачує сонник гівно представлене у вигляді калу тварин — обіцяє вам приємну несподіванку, наприклад, багатий урожай.

До того ж, гівно у великій кількості, по соннику означає для вас вдале вкладення своїх заощаджень. А от якщо, ви вичищали гівно в туалеті, значить, ви станете постраждали в афері і позбудетеся всіх грошових коштів.

Бачити себе забрудненим в екскременти

До чого сниться забруднитися в чужі екскременти, означає, що ваш близький товариш хоче очорнити ваше добре ім’я і майже вже цього домігся. Витирати забруднені частини тіла або одягу, позначає майбутню безглузду ситуацію, в якій ви опинитеся раптово. Приводом може стати інформація, яку ви повідомите оточуючих, а вони використають її проти вас.

Дізнатися, до чого сниться гівно, допоможе сонник Лоффа, який трактує побачене, як спрагу жити заможно і бути матеріально незалежним. У будь-яких справах вас чекають успіхи і просування. Але якщо ви посковзнулися на какашку, то будьте обережні. Вам пора міняти свої погляди на життя, інакше ви можете понести значні грошові втрати.

Шукати гівно уві сні

Буває, що ви можете шукати гівно в кімнаті, і ніяк не можете його знайти. Сонник передбачає, що у ваше особисте життя постійно втручаються сторонні люди. Чим швидше ви перестанете всіх присвячувати в деталі, тим швидше взаємини з коханою людиною налагодиться.

Рясне випорожнення у сні говорить про ваших зусиллях, які доведеться витратити, щоб досягти успіху в справах. Якщо ви побачили глисти — це незначне надходження грошей до сімейного бюджету, але не з вашої сторони. До чого сниться кал з кров’ю — сонник передвіщає вам хвороба, пора відкинути всі справи і зайнятися своїм здоров’ям.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: