Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник газова плита до чого сниться?

Сонник газова плита до чого сниться?

Газова плита тлумачення сонника

Для багатьох з нас газова плита стала невід’ємним атрибутом домашнього затишку. Адже ще з давніх часів вогнище асоціювався з затишком. Багато сонники тлумачать снящуюся газову піч як знак радості і успіху, якщо вона яскраво горить. Згасла ж плита обіцяє непорозуміння між чоловіком і дружиною. Щоб краще пояснити, до чого сниться газова плита, постарайтеся пригадати деталі мрії.

Версія Міллера

Якщо жінка уві сні бачить розпечені до білого пальника на своїй плиті, це символізує вогонь тих почуттів, які відчуває до неї чоловік. Ще це може бути знаком її полум’яного, безкорисливого характеру, за який жінку цінують близькі. Якщо людині сниться, як він обпалюється про плиту, йому слід берегтися підступів недоброзичливців. Побачити в сні остиглу плиту – знак того, що де-то сновидець допустив помилку, яка може спричинити за собою деякі розбіжності.

Символ забезпеченості

Якщо у мріях плита відмита до блиску і горить, значить, людину чекає успіх в матеріальному плані. Старим цей сон обіцяє безтурботну старість.

Ванга у своєму соннику стверджувала: запалювати під час сну конфорку – незабаром зробити щось, що обрадує, «зігріє» близьких сплячого і його самого.

Якщо сниться, як стороння людина включає в мережу сучасну плиту з п’єзо-розпалом – варто чекати, що щастя прийде несподівано.

Місячний сонник стверджує, що випікання пирогів у сні пророкує раптове збагачення.

Якщо пальника не запалюються

На думку Жіночого сонника бачення, в якому конфорка не загоряється, натякає на те, що треба зважувати свої слова і вчинки. Неакуратне дія може порушити любовну ідилію.

Якщо сновидінню вдається запалити тільки духовку, це знак злих підступів недоброзичливців, які спробують знищити його родину.

Коли незаміжньою дівчині сниться спроба приготувати обід на непрацюючій плиті для стороннього чоловіка – в реальності у неї з’явиться шанувальник. В сонник Цвєткова рекомендується не робити ніяких поспішних висновків, інакше до відносин справа не дійде.

Ремонт або покупка плити

Якщо уві сні людина зайнятий ремонтом травящей печі, сонники передбачають неприємності, викрутитися з яких допоможе розвинена інтуїція.

Чуття допоможе також передбачити дії недругів, і вони не будуть представляти сновидінню небезпеки. Таку оптимістичну заяву можна зробити, якщо у сні була куплена нова газова піч.

Удача буде супроводжувати людині, якому наснилося, що нову плиту йому дарують. Він зможе проявити чудеса раціонального мислення.

Витік газу

Якщо сновидіння було про те, що чоловік запалив конфорку, не помітивши витоку і створивши небезпеку вибуху, Східний сонник говорить наступне: близька людина дасть вам привід потурбуватися.

Якщо сновидець намагався запалити одну пальник, а загорілася вся плита – в житті він ризикує вступити в якесь сумнівне підприємство.

Спроба загасити палаючу плиту сниться перед тим, як доведеться вирішувати чужі проблеми, які можуть торкнутися і сновидця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: