Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник газета до чого сниться?

Сонник газета до чого сниться?

Газета тлумачення сонника

Як запевняє більшість сонників, привидевшаяся уві сні газета віщує вести здалеку, а також обман або майбутню популярність. Тлумачення такого сну неоднозначне і залежить як від подання в ньому самої газети або від дій, над нею досконалих. Сонник Міллера дотримується думки, що газета — символ обману в ділових відносинах, який темною плямою ляже на авторитет того, хто бачив її уві сні. З іншого боку, сонник Дмитра та Надії Зима в подібному випадку попереджає про прийдешнє хвилюванні в реальному житті. Не виключено, що сновидець дізнається щось, не предназначавшееся для його слуху, або ж отримає відомості про поширилася про нього наклеп.

Різновиди тлумачень

Сонник Шумилова каже, що приснилося газету можна розуміти як неусвідомлене прагнення людини строго слідувати всім правилам суспільства і жити так, як заведено. Якщо ця газета рвана, стара і пошарпана, то сновидінню слід змінити життєві пріоритети, перестати дотримуватися чужого думку і подумати про потреби власної душі, в яких і укладені справжні цінності.

Стара і рвана газета символізує давні таємниці, пов’язані з рідними і близькими сновидця. Найімовірніше, станете свідком того, що від вас ретельно приховувалося.

Сонник Мандрівника неодмінно пов’язує який-небудь привидевшийся в сні предмет, обгорнутий в стару і рвану газету, з надмірною ощадливістю і бідністю. Якщо ж це стара газетна стаття — то такий знак віщує спогади.

Читання газети уві сні

До чого сниться читати газету? Повертаючись до соннику Дмитра та Надії Зима, можна сказати, що читати газету про якомусь знайомому персонажа, значить, у найближчому майбутньому піддатися ризику потрапити в центр важливих подій, які неодмінно змінять ваш нинішній порядок життя. Як вважає Англомовний сонник, прочитана газета віщує добрі звістки від далекого друга, в яких буде укладена причина вашого виходу з нинішньої роботи. Подібне рішення потягне за собою те, чого найбільше бажали — довгоочікуване просування в професійній сфері і можливість самостійно вести власні справи, що неодмінно призведе до великого успіху у фінансовому плані.

Іноді приснився газета віщує самотній людині укладення шлюбного союзу з забезпеченої вдовою або початок тривалого і дорогого судового розгляду. Для закоханих цей символ обіцяє важкі випробування. Їм доведеться розлучитися на тривалий час, «друга половинка» буде змушена виїхати з країни на кілька років, по закінченні яких закохані знову зможуть бути разом.

Якщо уві сні бачиться газета, але зміст прочитаного залишається незрозумілим, це означає невдачу в затіяли справі і сумнівність його починань, — трактує сонник Міллера.

На думку Таболкина і його Сонника XXI століття гортати уві сні журнали, не вдаючись у зміст статей, означає душевну тривогу, смуток і тяжкий настрій. Навпаки ж, ретельне вивчення кожної публікації віщує важкий вибір в майбутньому, де думки з одного і того ж питання можуть кардинально відрізнятися.

Дії з газетою

До чого сниться рвати газету? Рвати журнал уві сні описується в Загальному толкователе як можливість потрапити в неприємну ситуацію, а розрізати газету або палити її означає надокучливого і нудного гостя в будинку.

До чого сниться купувати газету? Куплена газета уві сні попереджає про дурних і поспішних вчинки в реальному житті. Дістати ж газету з поштової скриньки, навпаки, віщує добрі звістки від далеких родичів. Сонник Міллера трактує купівлю газети в кіоску як перехід в режим найсуворішої економії коштів.

Просто заглядати в поштову скриньку з наміром виявити там газету говорить про якнайшвидшому отриманні результатів співбесіди або звісток з-за кордону.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: