Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гадюка до чого сниться?

Сонник гадюка до чого сниться?

Гадюка тлумачення сонника

Гадюка по праву вважається одним з найбільш небезпечних змій. Як і для більшості змій люди не є для неї предметом полювання. Причина її нападу на людину — переляк великого істоти, захисна реакція, оборона. Однак, навіть знаючи це, людина не буде прагнути зустріти гадюку, і навіть уві сні не варто перетинатися з цієї підступної рептилією. Тому люди, які ніколи не читали сонники і не займалися тлумаченням снів, підсвідомо усвідомлюють, що такі мрії не означають нічого приємного. Чи Так це насправді, і до чого взагалі сниться змія, допоможе дізнатися тлумач снів. Однак для точної розшифровки сну потрібно пригадати якомога більше деталей.

Гадюка кусає

Сонник Міллера передрікає підле зрадництво тим, кого уві сні вкусила отруйна змія.

Якщо жінці приснилося, що на неї планує напасти гадюка або мамба, то в реальності у неї скоро виникне підступна суперниця. Якщо рептилія вже зробила свій смертельний кидок, то суперниця вже є і у неї далекосяжні плани на спірного коханого.

Східний сонник розшифровує сон, де гадина кусає сновидця, але той не відчуває ні болю, ні переляку, наступним чином: на шляху до поставленої мети людини чекають великі неприємності і біди. Але він зуміє подолати всі негаразди.

Якщо уві сні змія вкусила себе за хвіст, утворивши тим самим замкнутий круг, із-за підступів ворогів сновидець ходить колами замість того, щоб рухатися далі до своєї мети. Це означає, що треба якнайшвидше позбутися людей, які бажають вам зла.

Де привиділася гадюка

Місячний сонник попереджає, що якщо сниться купання в озері, в якому раптово з’являється пливе назустріч гадюка, значить, доходи людини можуть різко впасти. Причиною цьому може послужити заздрість колег.

Якщо уві сні отруйна змія мирно гріється на сонечку — це передвістя загострення будь-яких залікованих патологій. Якщо змія не отруйна — у сновидця є небезпека захворіти на ГРВІ.

Мусульманський сонник попереджає: якщо приснилася гадюка, звисаюча з гілки подібно шпагату, то сновидця чекає затяжна чорна смуга в житті.

Якщо уві сні ненароком наступити на гадюку, то варто бути обережніше зі своїми секретами. Якщо про них прознают ваші вороги, то нанесуть удар, від якого буде вкрай важко оговтатися.

Переможена змія

Якщо сниться перемога над гадюкою, яка вкусила сновидца або збиралася напасти — це хороший знак, що символізує перемогу над недругами. Якщо таке наснилося жінці, сонники пророкують їй швидку перемогу над суперницею.

Сонник Ванги каже: поранена змія — символ душевних страждань і розпачу.

Якщо в мріях людина вбиває чорну мамбу, яка напала на близької людини або дитини, то наяву комусь з оточення загрожує небезпека і потрібна допомога, а сновидець зможе йому допомогти.

Східний сонник допоможе розібратися в сновидінні, де кілька гадин сплелися і жалять один одного. Такий сон означає, що вороги сновидця пересваряться між собою, тим самим самоусунуться з вашого шляху.

Зміїні танці

Якщо уві сні змії танцюють під дудочку заклинателя — варто чекати приємного, дивного сюрпризу. Пан Міллер вважав, що сновидіння можуть просунути по кар’єрних сходах або запросити на видовищний захід.

Коли снящиеся гадюки граціозно грають між собою у водоймі, слід чекати, що хтось з оточення спробує зблизитися з вами. Однак його наміри не обіцяють сновидінню нічого хорошого.

Чорна мамба, яка обвилася навколо стовбура дерева, подібно ліані, символізує обжерливість або алкоголізм. У всьому слід знати міру, інакше тлумачі пророкують проблеми з ШКТ.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: