Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник глисти до чого сняться?

Сонник глисти до чого сняться?

Глисти тлумачення сонника

Сновидіння наскільки різноманітні, що після пробудження можуть викликати різні відчуття: приємні, захоплюючі або зовсім мерзенні й огидні. Іноді бачення викликають почуття огиди і відрази, наприклад, помітивши у сні глистів, ви навряд чи відчуєте задоволення. А що вони віщують? У соннику ви зможете дізнатися, до чого сняться глисти. Однак думки провидців розійшлися.

Версія Міллера

Психолог обнадіює: бачити паразитів, особливо виводити їх з організму (через блювання або разом з калом) означає, що ви зумієте розпізнати недоброзичливця серед друзів і усунути його зі свого кола спілкування. Крім того, сонник передбачає: вам вдасться уникнути пастки, влаштованої ворогами. Людина зможе позбутися зв’язків, обтяжливих його, і вийти з непростої ситуації.

Згідно соннику Міллера, гельмінти інтерпретуються як бажання ворогів і суперників нашкодити вашим особистим справам. Всі підступи недоброзичливців закінчаться невдало.

Інші передбачення

До чого сняться глисти, черв’яки та інші паразити? Провидці істотне значення надають нюансів подій та ситуації, що виникла в мріях.

Відчувати в сні, як гельмінти копошаться в організмі, отруюючи його — в реальності підставить близький друг, звівши наклеп і пустивши брудні чутки.

Для народжених влітку глисти у сні пророкують: ви потрапите в непросте становище. Щоб впоратися зі складнощами, будете довгий час практично повністю залежати від іншої людини.

Для народжених восени гельмінти у сні радують: проблеми не зроблять істотного впливу на життєвий уклад.

Черв’яків всередині організму сонник розшифровує як несприятливі події в найближчому майбутньому. Але помітити їх зовні, особливо білих глистів, означає зустріч з обличенным владою людиною, який допоможе подолати виниклі труднощі.

Уві сні вдалося впоратися з гельмінтами? Бачити, як вони виходять з організму, — добрий символ. Всі проблеми і труднощі, які турбували вас, вирішаться як за помахом чарівної палички. Сонник обіцяє наступ тихій щасливого життя. Скористайтеся цим періодом, щоб відпочити і відновити сили.

Трактування інших провидців

Езотеричний сонник глистів розшифровує досить позитивно. Несподівані зустрічі з приятелями, галасливі свята, багатообіцяючі знайомства не дадуть нудьгувати.

Кал у сні символізує отримання цінного дару або несподіваний прибуток. Але глисти в калі означають: не чекайте успіху, недоброзичливці плетуть інтриги. Щоб уникнути серйозних неприємностей, сонник рекомендує не довіряти людям на слово. Найближчим ваше оточення потрапив лицемірний брехун.

Сонник Азара глистів і черв’яків розшифровує як застереження. Якщо людина буде продовжувати лінуватися і недбало ставитися до обов’язків, почнуться проблеми. Але якщо глисти вийшли, провидець так трактує, до чого сниться даний сюжет: ви доведете своє багаторазове перевагу над суперником.

Сонник XXI століття вважає глистів ознакою активності ворогів, які скоро почнуть енергійно діяти, але ви зумієте розгадати задум і уникнути пастки.

Психоаналітичний сонник впевнений: якщо виповзали дрібні черв’яки з рота, ви прагнете розібратися в приховані мотиви своїх вчинків і виправити ненависні риси характеру. До чого сняться глисти у роті, яких витягли? Внутрішні конфлікти вийде благополучно вирішити, і в душі запанує спокій.

Побачили глистів? Сонник Цвєткова передбачає цікаву зустріч, яка кардинально вплине на вашу долю. У підсумку ви залишитеся задоволені відбулися змінами.

До чого сняться глисти у дитини? Ви надмірно турбуєтеся про родичів, нав’язуючи їм свою допомогу. Спробуйте залишити їх без підтримки, і ви переконаєтеся, що вони прекрасно справляються самі.

Якщо під час сну ви відчуваєте, як ці дрібні гади лазять по вашому організму, то вас чекає зрада кращого друга, яке потягне за собою низку пліток і підступності.

Для людей, що народилися влітку, сонник глисти розшифровує як майбутня досить важка ситуація, згодом якій вам доведеться просити опіки у кого-то.

Якщо ж у вас день народження восени, то глисти принесуть лише маленькі неприємності. Тлумачення сновидіння, де присутні глисти, для людей які народилися взимку або навесні — означає легке нездужання в найближчий тиждень.

Хробаки

Якщо у вашому сні великий і довгий черв’як лізе все далі в землю, намагаючись сховатися від усіх, варто звернути увагу на ваших близьких. Їм не вистачає вашого тепла і підтримки, може бути варто припинити якусь тривалу сварку, тут вже треба задуматися вам.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: