Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник голова до чого сниться?

Сонник голова до чого сниться?

Голова — тлумачення сонника

У самій високо розташованій частині тулуба у фізичному світі, побаченої у сні теж є свій сенс. Трактувати по соннику голову можна по-різному. Адже багато що залежить від місця, положення, кому вона належить і від інших фактів. Розібратися у всьому допоможе наступний матеріал.

Голова — тлумачення сонника

Голова в нічному видінні символізує духовне начало. Сонник пропонує різні варіанти тлумачення, про які події і почуття говорить сон.

Частіше думати своїм розумом потрібно тим, кому сниться у центрі сюжету сновидіння замість голови шапку або інший головний убір:

Голова та волосся

Що стосується природного шевелюри, це теж певний символ, безпосередньо пов’язаний з головою уві сні. Потрібно розглянути кілька стандартних моментів, які є в сновидінні:

Варто скористатися даними сигналами, які надходять від підсвідомості, і своєчасно вжити заходів. В такий момент не буде зайвим прояв уваги по відношенню до власного здоров’я, а також до близьким і коханим людям.

Сниться голова з паразитами або болячками

Наявність на голові болячок за сучасними писань означає надлишок негативу. У природі коштує більше вести позитивне мислення.

Освіта у вигляді наросту серед шевелюри або на короткій стрижці символізує не відсутність естетики, а очікування хорошого прибутку або великого багатства.

Шевелюра, уражена лупою, в цьому вимірі приносить попередження щодо особистої гігієни, необхідності догляду за собою.

Утворився на маківці шишак, згідно з китайським писанням, передвіщає в найближчому майбутньому високе положення в колективі.

У сні голова іншої людини, уражена гнидами, вважається позитивним знаком. В результаті сновидінню вдасться отримати прибуток. Проте присутність бліх серед волосся інформує про фінансові труднощі. Зі сну кліщі в голові навіють думки передбачливості в частині оточуючих. Якщо в колективі є кровосос, варто триматися від нього подалі.

З хробаками шевелюра виглядає потворно, однак не все так страшно. Так, за життя потрібно підготуватися до тяжким переживанням, тривожним почуттям.

Сонник волосся на голові

У приснився зачіски може бути кілька розшифровок.

При невдалої укладанні велика ймовірність отримання фінансових проблем, боргів.

У сні бачити косу можна по-різному:

Присутність бігуді на волоссі означає очікування радісних дій, пов’язаних із сімейними клопотами.

Перефарбовуванням волосся вночі займаються ті, хто ризикує витратити в життя свої зусилля даремно.

В соннику, до чого сниться мити голову уві сні, трактується позитивно. Це означає ясність думок, готовність до прийняття вірного рішення.

Обрізання волосся у сні сниться тим, кому за життя належить створити власні проблеми.

Про травматизм і травмах уві сні

Якщо приснилася голова з травмою, то для жінок, як свідчить трактат Фрейда, незабаром повинні початися критичні дні. У чоловіків же цей лейтмотив пояснює перебірливість зі зв’язками в інтимному плані.

За Цвєткову, з приснився операцією на черепі може бути пов’язана майбутня розумова діяльність.

Наносити удар по голові уві сні, але не вирішуватися зробити це в повсякденності можуть слабохарактерні, боязливі люди. Але отримати травму і зробити з цього сну висновок можливо при усвідомленні особливостей особистості того, хто заподіяв каліцтво.

Уві сні також можна випадково вдаритися. Тоді в реальності можна розраховувати на справедливе вирішення питання з приведенням до згоди.

Якщо знемагати від головних болів в реальності, то можна отримувати удари під час перебування у царстві Морфея.

Бачити уві сні пробиту голову теж можливо. Дане пошкодження актуально у випадку назріваючої небезпеки для глави сімейства.

Сновидець може готуватися до перемог та звершень, якщо побачить у своєму сні голову, розбите до крові. Але наносити пошкодження органу, що відповідає за роботу всього організму, іншій людині, обіцяє в найближчому часі серйозно програти.

Отримати пострілом в головну частину під час нічного відпочинку повідає про те, що буде зроблено щось надзвичайне. Якщо ж постріл власного виконання, то настав час діяти в теперішньому часі.

Не менш красномовний сон з колючою пораненням голови. В якості зброї міг бути використаний ніж. Трактувати побачене можна як майбутню спробу впливати щодо чужої волі, розуму.

У ситуації маленьких пригод

Про кохання і гармонії у житті свідчить голуб, сідає на верхівку уві сні. Однак з іншого птахом, «приземлилася» в сновивидении, потрібно побоюватися неприємностей. Володіти багатством належить тому, чию голову нагородить своїм добром пролітає птах.

Вираз таємних страхів, постійно присутніх в думках, характеризує спускається на верхівку павучок.

Про бачення обезголовлених у сні

В загальних рисах зрозуміти, до чого сниться голова без тіла, зможе той, кому властиво перебувати в стані розгубленості, вимушеній бездіяльності сплячої людини.

Під час вагітності теж можна побачити в сні обезголовленого, але цього разу дитини. У звичайному житті це означає неправильне плин думок в негативному руслі. Варто більше налаштовуватися на позитив і думати про хороше майбутнє.

З обезголовленим трупом уві сні може зіткнутися той, у кого затяжний стрес, що перетікає в психічний розлад. Якщо своєчасно не вжити хоч якихось заходів, то від передбачених сном проблем не уникнути.

Якщо раптом комусь доводилося уві сні зрубати собі голівоньку, то це лише означає бажання позбавитися від відповідальності. Прагнення до перемоги позначається при власноручному зрубуванні чужих голів.

По сну, за обезголовленої куркою таїться фактична втрата важливих закладів, інформаційних цінностей. Але можна вчасно перехопити втрачене, щоб уникнути ще більших втрат.

Тлумачення особливих прикмет

Тлумачення сну з мокрим волоссям – мати відчуття аналогічне мокрої курки. Однак цього не станеться, якщо власноруч мочити головешку.

До чого сняться брудні волосся на голові — варто бути готовим до розчарування, помилки, причиною яких – особисті помилки.

З сивої рослинністю сновидець може налаштовуватися на очікуване повагу, заслужену нагороду.

При вигляді чорної голови в сновидінні, варто поміркувати. Всі події буквальні, і вимагають індивідуального сприйняття, адже цей образ властивий пророку.

Наснилося — у вас велика голова — отримаєте визнання, авторитет. І ці значення будуть лише посилюватися.

Особливості дій

Покладе голову на плече або побачить у сні це дія з іншою людиною той, хто потребує появі близької людини.

Погладжувати по волоссю стане нудьгуючий по відчуттю ласки. При погладжуванні красивих волосся чоловічої голови можна налаштовуватися на позитив.

При вигляді поцілунку голівоньки варто більше дбати, довіряти оточуючим, особливо якщо поцілувати малюка.

Трохи про дивацтва

Хто носить гриби, буде використовувати сновидця.

Від двоголового зі сну – завидний успіх.

Роги – крутий норов з цілеспрямованістю.

Дірка – пора змінити емоції на розум.

Про належність

Тлумачення по Міллеру:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: